Zbiórka Pomóżmy Michałkowi w leczeniu - zdjęcie główne

Pomóżmy Michałkowi w leczeniu

60 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Michałek urodził się jako wcześniak 31.07.2005 r. Mając dwa miesiące, przeszedł pierwszą operacje ratującą życie - założenie bandingu na tętnicy płucnej. W 2006 roku wykonano korektę wady serca, w głębokiej hipotermii, z zatrzymaniem krążenia. Michał zmaga się jednak jeszcze z niedomykalnością zastawki mitralnej. Jest wesołym, ciekawym świata chłopcem.

Wychowuję synka sama. Jego tata nie żyje. Michał potrzebuje całodobowej opieki, dlatego musiałam zrezygnować z pracy. Michałek jako dziecko z zespołem Downa wymaga także stałej opieki lekarskiej, co oznacza częste wizyty u lekarzy specjalistów: okulisty (nosi okulary ze względu na krótkowzroczność i zeza), ortopedy (ma płaskostopie), endokrynologa, logopedy (opóźniony rozwój mowy). Wiąże się to z dużymi kosztami, których sama nie jestem w stanie ponieść. Dlatego zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc w zbieraniu funduszy na dalsze leczenie Michała.

Uzbierane środki pozwolą nam na dofinansowanie m.in.:
 - Kosztów leczenia, wizyt kontrolnych, zabiegów
 - Wizyt stomatologicznych (ze względu na upośledzenie umysłowe Michał jest poddawany narkozie podczas każdego leczenia)
 - Rehabilitacji i turnusów rehabilitacyjnych (osłabione napięcie mięśniowe, płaskostopie)
 - Zakup sprzętu medycznego zalecanego przez lekarzy do kontynuacji opieki domowej
 - Zakup komputera z odpowiednim oprogramowaniem logopedycznym

Bardzo liczę na Państwa pomoc, za każdy gest z całego serca dziękuję.

Mama Michała

60 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij