Zbiórka Mika walczy o życie w lecznicy! - zdjęcie główne

Mika walczy o życie w lecznicy!

1 610 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
ProPsy - awatar

ProPsy

Organizator zbiórki

Jestem Mika i walczę o życie

Jestem bezdomna, samotna i opuszczona. A na dodatek bardzo ciężko chora.

Trafiłam pod opiekę podwarszawskiego schroniska i natychmiast udano się ze mną do lecznicy. Nie wiadomo dokładnie co mi jest. Podobno mam powiększoną wątrobę i uszkodzoną śledzionę, nie mogę się załatwiać ani samodzielnie jeść i pić - nie wiem czy stało się to w wyniku otrucia przez poprzednich właścicieli, czy może zjadłam coś zatrutego, moja historia jest nieznana...

Wiem tylko tyle, że do tej pory doświadczyłam ogromu traumatycznych przeżyć i że chciałabym to zmienić. Chciałabym wyzdrowieć i trafić do kochającej rodziny, która pozwoli mi zostać u nich na zawsze... ale najpierw muszę wyzdrowieć!

Zdjęcie opisu zbiórki Mika walczy o życie w lecznicy!

Zbiórka na moje leczenie

Nie mam właścicieli, a tych wspaniałych ludzi, którzy odratowali mnie i teraz walczą o moje życie nie stać na to, by opłacać koszty mojego leczenia. Codzienny koszt pobytu w Całodobowej Klinice dla Zwierząt w Warszawie kosztuje180 zł. Dodatkowo dochodzą koszty moich skomplikowanych badań jak np. usg, prześwietlenia, które wykonywane są po to, żeby zdiagnozować, co dokładnie mi dolega i wiedzieć, co należy wyleczyć.

Na razie muszę być tam przynajmniej przez najbliższe tygodnie, co daje ogromną sumę przyprawiającą nas wszystkich o zawrót głowy. Boję się, że jak nie znajdą się ludzie o dobrych sercach, którzy pomogą nam uzbierać pieniądze na moje leczenie, odejdę z tego świata doświadczając jedynie bólu, strachu, odrzucenia i cierpienia.

Zdjęcie opisu zbiórki Mika walczy o życie w lecznicy!

Powoli nie mam już sił

Wraz z całą ekipą ProPsów, która zajmuje się pomocą takim zwierzętom jak ja, błagam Was o pomoc i wpłacenie chociażby złotówki na moje leczenie.

Mam dopiero ok. 6 lat. Chcę żyć i szukać kochającego domu.

Tylko dajcie mi szansę!

Aktualizacje


 • ProPsy - awatar

  Zamknięcie zbiórki.

  27.01.2016
  27.01.2016

  Same jeszcze nie możemy się otrząsnąć z informacji, która do nas dotarła...
  Mika od nas odeszła. Walczyła dzielnie do ostatniej minuty tchnienia, spędziła ponad tydzień w lecznicy, gdzie ciągle od nowa dostarczano jej tlen, krew, potrzebne leki, które jednak okazały się zbyt słabe na to, by uratować jej kompletnie zniszczoną wątrobę.
  Jesteśmy w szoku. W pierwszej chwili zabrakło nam słów. Miałyśmy siłę tylko na to, żeby się popłakać i przekazać jej, że tam za Tęczowym Mostem, na pewno będzie szczęśliwsza.

  W związku z tym jesteśmy zmuszone zakończyć zbiórkę, z której dotychczasowy dochód w całości przeznaczony zostanie na opłacenie wysokich kosztów leczenia i walki o życie Miki.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Maja - awatar

  Maja

  26.01.2016
  26.01.2016

  Zdrowiej!

 • Anonimowa - awatar

  Anonimowa

  21.01.2016
  21.01.2016

  Trzymaj się mała!

 • aikotz - awatar

  aikotz

  20.01.2016
  20.01.2016

  Wpłacę tyle ile mogę. Mam na dzieje, że Mika wyzdrowieje...

 • Przemek - awatar

  Przemek

  19.01.2016
  19.01.2016

  10 zł

 • Katarzyna - awatar

  Katarzyna

  19.01.2016
  19.01.2016

  Dziewczyny jesteście świetne! Oby tak dalej! Pomagajmy tym kochanym biednym zwierzakom!

1 610 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
ProPsy - awatar

ProPsy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 44

BEATA - awatar
BEATA
20
Teresa - awatar
Teresa
20
elzbieta - awatar
elzbieta
30
Maja - awatar
Maja
100
Michalina - awatar
Michalina
5
Patrycja - awatar
Patrycja
20
Dagmara - awatar
Dagmara
50
Andżelika - awatar
Andżelika
130
Woźniakowska - awatar
Woźniakowska
30
Marcelina - awatar
Marcelina
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij