Zbiórka Rehabilitujmy Mikołaja - zdjęcie główne

Rehabilitujmy Mikołaja

20 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Arkadiusz Poskart - awatar

Arkadiusz Poskart

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Rehabilitujmy Mikołaja

Rehabilitujmy Mikołaja

Mikołaj urodził się 1 czerwca 2007 roku z wrodzoną wadą serca. Już w 12 dobie życia przeszedł skomplikowaną, 7-godzinną operację kardiochirurgiczną. Na chwilę obecną jest już po 4 takich operacjach.

Zdiagnozowana wada serca, mózgowe porażenie dziecięce, lekooporna padaczka objawowa, niedoczynność tarczycy powodują, że Mikołaj musi być otoczony nieustanną, troskliwą opieką. Jest on stale rehabilitowany, by móc w przyszłości samodzielnie siedzieć, raczkować i może w końcu chodzić.

My, rodzice, staramy się dawać Mikołajowi poczucie bezpieczeństwa i bycia kochanym. Mamy również nadzieję i jesteśmy głęboko przekonani, iż Mikołaj będzie kiedyś mógł samodzielnie poruszać się i mówić, normalnie żyć.

Pomimo tylu doświadczeń, Mikołaj jest bardzo pogodnym i radosnym chłopcem, stale uśmiechniętym. Jego ciepłe, pełne blasku spojrzenie, uśmiech i chęci do życia oraz stopniowa poprawa zdrowia stanowią dla jego rodziców najlepsze podziękowanie, ale i jednocześnie motywują by starać się dawać mu szansę na lepszą przyszłość poprzez m.in.: zapewnienie sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego, odpowiedniej rehabilitacji i terapii.

Zdjęcie opisu zbiórki Rehabilitujmy Mikołaja

Mikołaj jest bardzo pogodnym i radosnym chłopcem

Pomimo tylu doświadczeń, Mikołaj jest bardzo pogodnym i radosnym chłopcem, stale uśmiechniętym. Jego ciepłe, pełne blasku spojrzenie, uśmiech i chęci do życia oraz stopniowa poprawa zdrowia stanowią dla nas najlepsze podziękowanie, ale i jednocześnie motywują by starać się dawać mu szansę na lepszą przyszłość poprzez m.in.: zapewnienie sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego, odpowiedniej rehabilitacji i terapii.

Dlatego też zwracamy się do Was o pomoc w rehabilitacji, której Mikołaj tak bardzo potrzebuje! Dzięki niej ma on szansę na normalne życie!

Zdjęcie opisu zbiórki Rehabilitujmy Mikołaja

Komentarze


  • Sławomir - awatar

    Sławomir

    23.04.2016
    23.04.2016

    Będzie dobrze...:)

20 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Arkadiusz Poskart - awatar

Arkadiusz Poskart

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Sławomir - awatar
Sławomir
10
Wojciech - awatar
Wojciech
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij