Zbiórka Błagam pomocy w spłacie faktury - zdjęcie główne

Błagam pomocy w spłacie faktury

724 zł  z 710 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Renata Więckowska - awatar

Renata Więckowska

Organizator zbiórki

Pyza sunia 6 miesięcy. Znalazłam ja na wsi z matka i czworgiem rodzeństwa przestraszone głodne. Koczowali u pewnego pana na podwórku śpiąc w stodole. Pyza została zabrana do dt niestety tam zachorowała.  Nie chciała wstawać leżała nie jadła przelewała się przez ręce nie było czasu dt zawiózł małą do weta.  Badania kroplówki prześwietlenia usg. Było nieciekawie.Udało się Pyza wyzdrowiała i znalazła kochający dom 


Niestety faktura została do opłacenia. Bardzo proszę pomóżcie. Błagam ja już nie mam jak zapłacić nie jestem fundacją nikt mi nie pomaga. Jestem wolontariuszką która walczy na tym terenie a takich bied jak Pyza jest tutaj dużo. Często faktury opłacam z własnych prywatnych zarobionych pieniędzy niestety już nie nie daje rady nie opłacę bo po prostu nie mam z czego. Błagam pomóżcie najmniejsza nawet wpłata jest dla mnie w tej chwili na wagę złota.

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    16.06.2017
    16.06.2017

    Życzę powodzenia w dalszej pracy...

724 zł  z 710 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Renata Więckowska - awatar

Renata Więckowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Iwona Tomaszewska-Papakul - awatar
Iwona Tomaszewska-Papakul
50
RENATA SURMAJ - awatar
RENATA SURMAJ
20
Edyta Gromnicka - awatar
Edyta Gromnicka
100
B.Stelma - awatar
B.Stelma
30
Jola Kukucz - awatar
Jola Kukucz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katia - awatar
Katia
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij