Zbiórka Wyjazd misyjny do Mongolii - zdjęcie główne

Wyjazd misyjny do Mongolii

2 151 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Uladzimir Ustsinovich - awatar

Uladzimir Ustsinovich

Organizator zbiórki

Pozdrawiamy Was bracia i siostry,

nazywam się Uladzimir Uststinovich, jestem osobą wierzącą od 26 lat. 15 lat temu Bóg dał mi powołanie, aby usłużyć jako misjonarz w Mongolii. 

(W domu u Anastazii i Jevgenii)


Dopiero teraz poddałem się temu powołaniu i zamierzam pojechać z misją w kwietniu 2021. Oddaję tę sprawę w Boże Ręce, wiem, że jeśli Bóg zechce, to może pomóc w tej zbiórce. 


Zebrane środki będą przeznaczone na:

1) przejazd do Mongolii i powrót (koszt paliwa, wizy, biletów)

2) pomoc materialną ubogim chrześcijanom mieszkającym w Mongolii

Po zakończonej akcji misyjnej sprawozdanie zostanie zamieszczone na stronie FB "Z pomocą świętym 2Kor9"


Razem z innymi braćmi z Polski i Ukrainy służyliśmy już ubogim chrześcijanom w obwodzie ługańskim pomocą materialną, którą zbierano w polskich kościołach.

Z wizytą u siostry Nataszy z lokalnego zboru, jest obłożnie chora, porusza się o kulach, jest samotna, na jej opiekę potrzeba miesięcznie 1000 hrywien.

Podczas poprzedniego wyjazdu na Ukrainę odwiedziliśmy tę wielodzietną rodzinę, wówczas Misza - ojciec jeszcze żył. W między czasie odszedł do Pana. Maria została wdową z ośmiorgiem dzieci. Jej największym pragnieniem jest aby dzieci służyły Panu Jezusowi Chrystusowi. Dwójka z nich jest już misjonarzami, którzy od swojej młodości chcą służyć Zbawicielowi i czasami odwiedzają rodzinny dom w Kidrach.

„Czystą i nieskalaną pobożnością przed Bogiem i Ojcem jest to: nieść pomoc sierotom i wdowom w ich niedoli i zachowywać siebie nie splamionym przez świat”
List Jakuba 1,27

Widoczna na zdjęciu kobieta rozdająca bułki to ponad 80-cio letnia siostra Swietłana z Lisiczańska, która pomimo swojego podeszłego wieku czynnie uczestniczy w służbie ewangelizacji.

88-cio letnia siostra Ania z Lisiczańska. Mieszka samotnie, wdowa, której dom się rozpada, jedna ze ścian domu zawaliła się, z pomocą zboru została odbudowana.

Ruiny po ostrzałach wojennych są wpisane w obrazy miast na Donbasie. Rząd Ukraiński powoli stara się wyburzać takie budynki.


Film z przedostatniego wyjazdu misyjnego na Ukrainę (styczeń 2020):

https://www.facebook.com/108839870696509/videos/2728050747264587

Więcej zdjęć z poprzednich akcji pomocy można obejrzeć na stronie FB "Z pomocą świętym 2Kor9":

https://www.facebook.com/zpomocaswietym


Każda złotówka się liczy, będziemy wdzięczni za każdą pomoc na chwałę Bogu.

Z braterskim pozdrowieniem,

Uladzimir Ustsinovich

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    13.11.2020
    13.11.2020

    Bożego prowadzenia! Pozdrawiam

2 151 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Uladzimir Ustsinovich - awatar

Uladzimir Ustsinovich

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Gal Anonim =) - awatar
Gal Anonim =)
50
Zbigniew Golicki - awatar
Zbigniew Golicki
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij