Zbiórka Diagnostyka i leczenie Montka - zdjęcie główne

Diagnostyka i leczenie Montka

4 055 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 89 osób w ciągu 8 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Kaczmarczyk - awatar

Mateusz Kaczmarczyk

Organizator zbiórki

To jest Monte Carlo. Nasz przyjaciel, członek naszej rodziny.

Myślę, że większość z Was go zna. Wielu wprowadził w świat jeździectwa, dzielnie znosząc typową dla początkujących szamotaninę na swoim grzbiecie :) Był i wciąż jest ulubieńcem wielu z nas.

Jego szkółkowa praca zakończyła się cztery lata temu, kiedy stał się członkiem naszej rodziny.

Okazało się, że mając naszą miłość, zaangażowanie i odpowiednie treningi, Monte odnalazł się również w roli sportowca, z powodzeniem startując w zawodach i niejednokrotnie zdobywając miejsce na podium.

Pod koniec sierpnia Monte dostał ataku bólowego na tle neurologicznym. Natychmiast rozpoczęliśmy diagnostykę i leczenie. Wyleczyliśmy stan zapalny i zwyrodnienie w obrębie kręgu szyjnego. Myśleliśmy, że wszystko jest już w porządku, ale dwa dni temu (22.11) atak się powtórzył. Tym razem podczas napadu koń uderzył głową w podłogę, konieczne było szycie. Możliwości leczenia na miejscu się wyczerpały, podjęliśmy decyzję o wyjeździe do kliniki pod Poznaniem w celu przeprowadzenia bardziej zaawansowanej diagnostyki. Monte zostanie przyjęty do kliniki 30 listopada. Mamy ogromną nadzieję, że tym razem uda się mu pomóc.

Chcemy walczyć o zdrowie i komfort Montka aby jak najdłużej i w jak najlepszej formie korzystał z uroków końskiego życia - zabaw na padoku, przejażdżek po lesie czy kolejnych wyjazdów na zawody.

Wierzymy, że jeszcze wiele przed nim i zrobimy wszystko, żeby przywrócić mu zdrowie. Wiemy, że warto.

Monte Carlo pomógł nam odkryć radość z jeździectwa. Teraz pomagamy jemu.

Monte będzie wdzięczny za każde, nawet najmniejsze wsparcie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.11.2021
  29.11.2021

  zdrowia❤

 • Eler1 - awatar

  Eler1

  25.11.2021
  25.11.2021

  :)

4 055 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 89 osób w ciągu 8 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Kaczmarczyk - awatar

Mateusz Kaczmarczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 89

hasi - awatar
hasi
20
Katarzyna Nawrocka - awatar
Katarzyna Nawrocka
100
Maciej Markowski - awatar
Maciej Markowski
100
Od szczurków - awatar
Od szczurków
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Dana - awatar
Dana
100
Ewa Skierkowska - awatar
Ewa Skierkowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij