Zbiórka Morus zbiera na operację - miniaturka zdjęcia

Morus zbiera na operację

Zbiórka Morus zbiera na operację - zdjęcie główne

Morus zbiera na operację

2 847 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby
Wpłać teraz
 

EDIT 26.03.2020

!!! ALARM - MORUSEK musi mieć OPERACJE!!!
‼️ UDOSTĘPNIJ ‼️
‼️ WSPOMÓŻ MORUSKA GROSZEM ‼️

Kto śledzi od początku losy Moruska wie że Morusek ma problemy z uszami. Przez zaniedbania z przeszłości ma nawracające zapalenie uszu. Przeszedł korektę małżowin usznych i na jakiś czas było lepiej. Niestety ponownie coraz częściej nawraca zapalenie uszu, które nie jest dla Moruska komfortowe :( .
Po konsultacji z wet podjęliśmy decyzję o wykonaniu operacji usunięcia małżowin usznych. To jedyna szansa na poprawę komfortu życia Moruska.

Jeżeli stan ogólny na to pozwoli (badanie kardiologiczne, badania krwi itp) to planowane są dwie operacje w odstępie kilku tygodni.

Niestety koszty będą duże :( :(

Same 2 operacje wycenione zostały na około 3 tyś zł (obie) + kardiolog + badania przed operacją to około 4 tyś zł :( .
MORUS w swojej skarbonce ma funduszy ledwie na pokrycie hoteliku :(

BŁAGAM O WSPARCIE DLA MORUSKA - może wspólnymi siłami uda nam się uzbierać pieniążki????

Przy każdym nawrocie zapalenia uszu Morusek cierpi :(

Cały czas brakuje nam stałych deklaracji żeby Morusek mógł bezpiecznie czekać na swój dom.

🙏Bardzo prosimy o wsparcie🙏

'...........................................

Morus trafił pod nasze skrzydła już kilka lat temu. Jego stan był fatalny. Miał przewlekły stan zapalny uszu co sprawiało mu ogromny ból, był wychudzony i zrezygnowany. Wyglądał na staruszka, który nie ma już siły żyć.

Został przez nas zabrany do hotelu dla zwierząt gdzie przeszedł szereg badań oraz zabiegów związanych z uszami.

Jego stan bardzo się poprawił, ale przez wcześniejsze zaniedbania ma nawracające zapalenie uszu :(

Morusek jest w hotelu pod stałą opieką weterynaryjną. Jest radosny, zaczął się bawić, chętnie chodzi na spacery. Widać, że brakowało mu leczenia, opieki ale i czułości.....
Obecnie Morus chce żyć :) Mimo swojego sędziwego wieku czasem zachowuje się jak psie dziecko, skacząc radośnie na spacerkach.

Niestety nikt nie dzwoni... nikt nie chce psa przewlekle chorego :( 

Hotel to obecnie dom dla Morusa, bezpieczna przystań do czasu aż znajdzie swojego człowieka. Ale ta bezpieczna przystań kosztuje :(

Miesięcznie musimy uzbierać 450zł + 15kg worek karmy. 

Moruskowi brakuje miesięcznie około 200zł stałych deklaracji, a bez nich nie jesteśmy w stanie utrzymać naszych podopiecznych.

Będziemy ogromnie wdzięczni za wsparcie, każda złotówka jest na wagę złota.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością - awatar

  "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością

  22.04.20
  22.04.20

  Morus jest już po operacji usunięcia ucha. Biedak jest bardzo obolały :( . Oczywiście dostaje leki przeciw bólowe. Mamy nadzieję, że w najbliższych dniach będzie się już czuł lepiej. Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wpłaty i prosimy o dalsze WSPARCIE. Nawet udostępnienie tej zbiórki wśród znajomych, będzie dla nas ogromną pomocą! Dziękujemy ❤️

  Zdjęcie aktualizacji 48 247

2 847 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 62

Sylwia G. - awatar
Sylwia G.
150
Karolina Oźka Ozimina - awatar
Karolina Oźka Ozimina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Karolina Oźka Ozimina - awatar
Karolina Oźka Ozimina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij