Zbiórka 11 letni MORUS zbiera na hotelik - zdjęcie główne

11 letni MORUS zbiera na hotelik

3 577 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Morus to 11 letni psiak, który w 2014r trafił pod nasze skrzydła. Jego stan zdrowia był fatalny. Miał przewlekły stan zapalny uszu co sprawiało mu ogromny ból, był wychudzony i zrezygnowany. Wyglądał na staruszka, który nie ma już siły żyć. Poniżej przedstawiamy zdjęcie z podwarszawskiej przechowalni, w której Morusek zostal wypatrzony przez Wolontariuszkę

Został przez nas zabrany do hotelu dla zwierząt gdzie przeszedł szereg badań oraz zabiegów związanych z uszami.

Jego stan bardzo się poprawił, ale przez wcześniejsze zaniedbania ma nawracające zapalenie uszu :(

Obecnie Morus chce żyć :) Mimo swojego sędziwego wieku - 10 lat, spaceruje ze swoim opiekunem hotelowym po łąkach. Ale jak na wiekowego psiaka przystało lubi też już sobie dużo odpoczywać. Jest bardzo spokojnym, nie narzucającym się pupilem. 

Niestety nikt nie dzwoni w sprawie jego adopcji ... nikt nie chce psa, który waży 41kg i w dodatku ma 11 lat 😭

Hotel to obecnie dom dla Morusa, bezpieczna przystań do czasu aż znajdzie swojego Człowieka. Ale czy uda nam się jeszcze znaleźć mu domek? W dodatku ta bezpieczna przystań kosztuje 😪

Miesięcznie musimy uzbierać na utrzymanie Morusa - 600.

Będziemy ogromnie wdzięczni za wsparcie, każda złotówka jest na wagę złota.


W kwietniu 2020 roku Morusek miał operację usunięcia lewego ucha. Koszt samej operacji wyniósł ok 2000zł

W grudniu 2020 roku Morusa przeszedł kolejna operacja. Historia jego 2-iej operacji opisana jest w dedykowanej zbiórce na ten cel:  https://pomagam.pl/morus_pnz_uszy

MORUS to naprawdę cudowny pies. Od 7 lat czeka aż ktoś go wypatrzy w tłumie innych potrzebujących piesków. Nie wiemy ile mu zostało do końca lat życia. Ale wierzymy, że uda nam się jeszcze temu biedakowi znaleźć bezpieczną przystań przed odejściem za tęczowy most. 

Bardzo Państwa prosimy o wsparcie finansowe hoteliku oraz o udostępnianie historii Morusa. Może ktoś z Państwa przyjaciół czy rodziny podaruje tego psiemu serduszkowi domek. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością - awatar

  "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością

  28.02.21
  28.02.21

  Morusek pozdrawia wszystkich Darczyńców serdecznie i bardzo dziękuje za dotychczasowe wpłaty. Niestety telefon w sprawie jego adopcji milczy 😢. Bardzo Państwa prosimy o wsparcie grosikiem Moruska. Jego miesięczny pobyt w hoteliku kosztuje 600zł. będziemy wdzięczne nawet za malutki wpłaty ❤️

  Zdjęcie aktualizacji 64 093

3 577 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 78

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ania - awatar
Ania
10
Martyna - awatar
Martyna
50
Agata - awatar
Agata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gosia Janecka - awatar
Gosia Janecka
100
Gosia - awatar
Gosia
20
Karolina Oźka Ozimina - awatar
Karolina Oźka Ozimina
20
Dorota Zakrzewska - awatar
Dorota Zakrzewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij