Zbiórka Motomikołajki 2020 Wałbrzych - zdjęcie główne

Motomikołajki 2020 Wałbrzych

21 524 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 125 osób
Natalia Jopek - awatar

Natalia Jopek

Organizator zbiórki

Wszystko wskazywało, że tegoroczną, czwartą już, edycję MOTOMIKOŁAJA w Wałbrzychu powstrzyma pandemia, ale gdy tylko nasi Mikołajowie dowiedzieli się, że tak może się stać zainterweniowali!

MOTOMIKOŁAJKI EDYCJA 4 WAŁBRZYCH!


Będą inne niż w poprzednich latach, ale będą. 


Śladem lat poprzednich, przez Wałbrzych przejedzie moto parada świętego Mikołaja. Czerwony orszak odwiedzi na trasie sześć domów dziecka w naszym mieście !

Tak jak zawsze do udziału zaproszony jest każdy, motocykliści, kierowcy samochodów, skuterów, quadów i cokolwiek sobie jeszcze wymyślicie. Warunek jest jeden, czerwony strój dziadka z brodą

Parada zaplanowana jest na 5 grudnia (sobota). Wszelkie szczegóły będą zamieszczane w wydarzeniu na Facebook: Motomikołajki 2020 Wałbrzych.


W związku z panującą pandemią i związanymi z nimi obostrzeniami z przykrością musimy zrezygnować z przyjęcia z dziećmi. Najważniejsze jest bezpieczeństwo uczestników. Bardzo ubolewamy nad tym, że nie będziemy mogli w tym roku zabawić się razem, ale obiecuję, że nadrobimy to w lepszych czasach.


Pandemia wymusiła na nas także inne zmiany. Z uwagi na obostrzenia sanitarne musimy zrezygnować także z paczek świątecznych, ale mimo wszystko organizujemy zbiórkę funduszy, które później, w dniu parady przekazane zostaną w formie darowizny dla domów dziecka. Dyrekcja i dzieci wspólnie zdecydują czego potrzebują najbardziej i na jaki cel przeznaczą naszą pomoc. 


Dlatego im większą kwotę uda nam się zebrać, tym większe środki zasilą wałbrzyskie domy domy dziecka. 


Jak w latach poprzednich zorganizujemy koleżeński bazarek, więc jeżeli chcecie przekazać coś do zlicytowania lub wylicytować coś dla siebie lub znajomych koniecznie śledźcie wydarzenie na Facebooku!


Zróbmy coś dobrego w tych trudnych czasach !

 Kto w tym roku zostanie świętym motomikołajem??


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Agnieszka Wierzbicka - awatar

    Agnieszka Wierzbicka

    30.11.2020
    30.11.2020

    Aukcja Tort :)

21 524 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 125 osób
Natalia Jopek - awatar

Natalia Jopek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 125

Paweł Nasiadka - awatar
Paweł Nasiadka
50
Broda - awatar
Broda
170
Bartek-koszulka - awatar
Bartek-koszulka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Piotrek P. - awatar
Piotrek P.
100
Natalia NK - awatar
Natalia NK
50
Ziółek - awatar
Ziółek
50
zbigniew - awatar
zbigniew
50
Daris - awatar
Daris
30
Robert - awatar
Robert
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij