Zbiórka Motomikołajki 2020 Wałbrzych - zdjęcie główne

Motomikołajki 2020 Wałbrzych

21 524 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 125 osób
Natalia Jopek - awatar

Natalia Jopek

Organizator zbiórki

Wszystko wskazywało, że tegoroczną, czwartą już, edycję MOTOMIKOŁAJA w Wałbrzychu powstrzyma pandemia, ale gdy tylko nasi Mikołajowie dowiedzieli się, że tak może się stać zainterweniowali!

MOTOMIKOŁAJKI EDYCJA 4 WAŁBRZYCH!


Będą inne niż w poprzednich latach, ale będą. 


Śladem lat poprzednich, przez Wałbrzych przejedzie moto parada świętego Mikołaja. Czerwony orszak odwiedzi na trasie sześć domów dziecka w naszym mieście !

Tak jak zawsze do udziału zaproszony jest każdy, motocykliści, kierowcy samochodów, skuterów, quadów i cokolwiek sobie jeszcze wymyślicie. Warunek jest jeden, czerwony strój dziadka z brodą

Parada zaplanowana jest na 5 grudnia (sobota). Wszelkie szczegóły będą zamieszczane w wydarzeniu na Facebook: Motomikołajki 2020 Wałbrzych.


W związku z panującą pandemią i związanymi z nimi obostrzeniami z przykrością musimy zrezygnować z przyjęcia z dziećmi. Najważniejsze jest bezpieczeństwo uczestników. Bardzo ubolewamy nad tym, że nie będziemy mogli w tym roku zabawić się razem, ale obiecuję, że nadrobimy to w lepszych czasach.


Pandemia wymusiła na nas także inne zmiany. Z uwagi na obostrzenia sanitarne musimy zrezygnować także z paczek świątecznych, ale mimo wszystko organizujemy zbiórkę funduszy, które później, w dniu parady przekazane zostaną w formie darowizny dla domów dziecka. Dyrekcja i dzieci wspólnie zdecydują czego potrzebują najbardziej i na jaki cel przeznaczą naszą pomoc. 


Dlatego im większą kwotę uda nam się zebrać, tym większe środki zasilą wałbrzyskie domy domy dziecka. 


Jak w latach poprzednich zorganizujemy koleżeński bazarek, więc jeżeli chcecie przekazać coś do zlicytowania lub wylicytować coś dla siebie lub znajomych koniecznie śledźcie wydarzenie na Facebooku!


Zróbmy coś dobrego w tych trudnych czasach !

 Kto w tym roku zostanie świętym motomikołajem??


Komentarze


  • Agnieszka Wierzbicka - awatar

    Agnieszka Wierzbicka

    30.11.20
    30.11.20

    Aukcja Tort :)

21 524 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 125 osób
Natalia Jopek - awatar

Natalia Jopek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 125

Paweł Nasiadka - awatar
Paweł Nasiadka
50
Broda - awatar
Broda
170
Bartek-koszulka - awatar
Bartek-koszulka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Piotrek P. - awatar
Piotrek P.
100
Natalia NK - awatar
Natalia NK
50
Ziółek - awatar
Ziółek
50
zbigniew - awatar
zbigniew
50
Daris - awatar
Daris
30
Robert - awatar
Robert
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij