Zbiórka Motomikołajki 2021 Wałbrzych - zdjęcie główne

Motomikołajki 2021 Wałbrzych

25 803 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 195 osób
Natalia Jopek - awatar

Natalia Jopek

Organizator zbiórki

MOTOMIKOŁAJKI W WAŁBRZYCHU EDYCJA 5 !! 


To już po raz piąty przez Wałbrzych przejedzie moto parada świętego Mikołaja, żeby podarować piękne uśmiechy podopiecznym wałbrzyskich domów dziecka. 

Środki ze zbiórki zostaną przekazane na przygotowanie aż 140 paczek mikołajkowych dla dzieciaków - pozostała kwota zasili konto Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Wałbrzychu - Dyrekcja i dzieci wspólnie zdecydują czego potrzebują najbardziej i na jaki cel przeznaczą naszą pomoc. 

Parada zaplanowana jest na 4 grudnia (sobota). Wszelkie szczegóły będą zamieszczane w wydarzeniu na Facebook:  Motomikołajki 2021 Wałbrzych.

W związku z panującą pandemią i trudną do przewidzenia sytuacją epidemiologiczną, w przypadku wprowadzenia obostrzeń spotkanie z dziećmi zostanie odwołane, a motomikołaje odwiedzą podczas przejazdu każdy z dziewięciu domów dziecka w naszym mieście, tak jak to miało miejsce w ubiegłym roku. 

Najważniejsze jest bezpieczeństwo uczestników i dzieci, więc ostateczny scenariusz zostanie dostosowany do sytuacji - wszelkie szczegóły i aktualizacje znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku.

Paczek w tym roku do przygotowania rekordowo dużo, bo aż 140, ale wierzę, że dla Motomikołajów nie jest to niewykonalne zadanie :) 

Im większą kwotę uda nam się zebrać, tym większe środki zasilą wałbrzyskie domy dziecka ! 


Jak w latach poprzednich organizujemy koleżeński bazarek, więc jeżeli chcecie przekazać coś do zlicytowania lub wylicytować coś dla siebie lub znajomych koniecznie śledźcie wydarzenie na Facebooku!


 Kto w tym roku zostanie świętym motomikołajem ?? <3 


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.12.2021
  05.12.2021

  tak trzymać

 • Michał Bobruk (licytacja nr 76 / wlepa) - awatar

  Michał Bobruk (licytacja nr 76 / wlepa)

  02.12.2021
  02.12.2021

  licytacja nr 76 / wlepa

 • Michał Jakomiec - awatar

  Michał Jakomiec

  02.12.2021
  02.12.2021

  Licytacja nr 100 tatuaż

 • Michał Bobruk - awatar

  Michał Bobruk

  02.12.2021
  02.12.2021

  LICYTACJA NR 40: Kurs prawa jazdy kat A

 • Daniel aukcja 56 - awatar

  Daniel aukcja 56

  01.12.2021
  01.12.2021

  Dzięki aukcja motomikolajki nr 56

25 803 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 195 osób
Natalia Jopek - awatar

Natalia Jopek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 195

Krzysztof Matuła - awatar
Krzysztof Matuła
250
Magdalena S - awatar
Magdalena S
160
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dorota Jeż licytacja 41 - awatar
Dorota Jeż licytacja 41
50
Za tlenoterapie - awatar
Za tlenoterapie
120
Za przejazd ul. Sułkowskiego - dzięki! - awatar
Za przejazd ul. Sułkowskiego - dzięki!
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Witold Czyż licytacja nr 16 - awatar
Witold Czyż licytacja nr 16
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij