Zbiórka Motomikołajki 2021 Wałbrzych - zdjęcie główne

Motomikołajki 2021 Wałbrzych

25 803 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 195 osób
Natalia Jopek - awatar

Natalia Jopek

Organizator zbiórki

MOTOMIKOŁAJKI W WAŁBRZYCHU EDYCJA 5 !! 


To już po raz piąty przez Wałbrzych przejedzie moto parada świętego Mikołaja, żeby podarować piękne uśmiechy podopiecznym wałbrzyskich domów dziecka. 

Środki ze zbiórki zostaną przekazane na przygotowanie aż 140 paczek mikołajkowych dla dzieciaków - pozostała kwota zasili konto Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Wałbrzychu - Dyrekcja i dzieci wspólnie zdecydują czego potrzebują najbardziej i na jaki cel przeznaczą naszą pomoc. 

Parada zaplanowana jest na 4 grudnia (sobota). Wszelkie szczegóły będą zamieszczane w wydarzeniu na Facebook:  Motomikołajki 2021 Wałbrzych.

W związku z panującą pandemią i trudną do przewidzenia sytuacją epidemiologiczną, w przypadku wprowadzenia obostrzeń spotkanie z dziećmi zostanie odwołane, a motomikołaje odwiedzą podczas przejazdu każdy z dziewięciu domów dziecka w naszym mieście, tak jak to miało miejsce w ubiegłym roku. 

Najważniejsze jest bezpieczeństwo uczestników i dzieci, więc ostateczny scenariusz zostanie dostosowany do sytuacji - wszelkie szczegóły i aktualizacje znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku.

Paczek w tym roku do przygotowania rekordowo dużo, bo aż 140, ale wierzę, że dla Motomikołajów nie jest to niewykonalne zadanie :) 

Im większą kwotę uda nam się zebrać, tym większe środki zasilą wałbrzyskie domy dziecka ! 


Jak w latach poprzednich organizujemy koleżeński bazarek, więc jeżeli chcecie przekazać coś do zlicytowania lub wylicytować coś dla siebie lub znajomych koniecznie śledźcie wydarzenie na Facebooku!


 Kto w tym roku zostanie świętym motomikołajem ?? <3 


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.12.2021
  05.12.2021

  tak trzymać

 • Michał Bobruk (licytacja nr 76 / wlepa) - awatar

  Michał Bobruk (licytacja nr 76 / wlepa)

  02.12.2021
  02.12.2021

  licytacja nr 76 / wlepa

 • Michał Jakomiec - awatar

  Michał Jakomiec

  02.12.2021
  02.12.2021

  Licytacja nr 100 tatuaż

 • Michał Bobruk - awatar

  Michał Bobruk

  02.12.2021
  02.12.2021

  LICYTACJA NR 40: Kurs prawa jazdy kat A

 • Daniel aukcja 56 - awatar

  Daniel aukcja 56

  01.12.2021
  01.12.2021

  Dzięki aukcja motomikolajki nr 56

25 803 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 195 osób
Natalia Jopek - awatar

Natalia Jopek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 195

Krzysztof Matuła - awatar
Krzysztof Matuła
250
Magdalena S - awatar
Magdalena S
160
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dorota Jeż licytacja 41 - awatar
Dorota Jeż licytacja 41
50
Za tlenoterapie - awatar
Za tlenoterapie
120
Za przejazd ul. Sułkowskiego - dzięki! - awatar
Za przejazd ul. Sułkowskiego - dzięki!
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Witold Czyż licytacja nr 16 - awatar
Witold Czyż licytacja nr 16
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij