Zbiórka Ofiara pożaru - Murzynek :( - zdjęcie główne

Ofiara pożaru - Murzynek :(

215 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Zamknijcie oczy....

Spróbujcie wyobrazić sobie błogi sen, w kochanym domu... I nagle sen przerywa gorąc. Żar, ze spadających paneli, ogień trawiący każdy, nawet najmniejszy element domu. Kawałki spadające na głowę, oczy... Miotacie się z bezsilności i bólu, który ogarnia każdy skrawek Waszego maleńkiego ciałka.. Dym i ogień rozprzestrzenia się coraz mocniej,  przerażeni, spanikowani tracicie pole do ucieczki i nagle zjawia się Wasz wybawca. W odblaskowym mundurze z napisem "Straż" wyciąga Was z płonących zgliszczy. Z bólu od poparzeń pomieszanego, z poczuciem ulgi od ucieczki z tego strasznego miejsca, tracicie przytomność, a dobra Strażacka dusza nie poddaje się, walczy o Wasze życie..

I tak! Udaje się! 

Ale droga ku zdrowiu i powrocie do szczęśliwego, spokojnego życia wcale nie jest łatwa.

Wszak najpierw dostajecie kilkukrotnych napadów padaczkowych, łapki wciąż bolą bo pełne są poparzeń, które utrudniają stawianie choćby najmniejszych kroków, oddawanie moczu staje się męczarnią, rana na pyszczku goi się w zastraszająco wolnym tempie, wciąż obce ręce dotykają Was, głaskają, choć wcale nie macie ochoty na żadne bliższe kontakty. Chcecie spokoju, chcecie wrócić do swojej rodziny, co jednak okazuje się niemożliwe... 

To jak sen, z którego chcecie się jak najszybciej wybudzić...

Teraz otwórzcie oczy....


Życie Murzynka zostało zakłócone, zabrane było mu to co najcenniejsze - rodzina, spokój i własny kąt.. 

Spadające, płonące panele uszkodziły oczko, które nie jest już zdolne do widzenia.. Jakim cudem uniknął śmierci ? Nie wiemy... Wyniesiony z płonącego domu, poparzony, w kilka sekund stracił wszystko, dom, rodzinę.. WSZYSTKO!
5 dni w śpiączce farmakologicznej, powód drgawki -rokowania były bardzo kiepskie , Murzynek się nie poddał walczył i wygrał.
Dziś my walczymy o jego przyszłość, o dom . Nasz waleczny prawie jamnik, ma 5 lat i szuka po olbrzymiej traumie swojego miejsca , w tym ogromnym świecie.
215 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dagna - awatar
Dagna
50
Ewelina Kałuzińska - awatar
Ewelina Kałuzińska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Paweł Torzydło - awatar
Paweł Torzydło
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Paula Szczerkowska - awatar
Paula Szczerkowska
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij