Filmy Dokumentalne Myrcik

395 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominik Myrcik - awatar

Dominik Myrcik

Organizator zbiórki

Dzień Dobry!

Nie, nie chcę zbudować "ufo" ;)

Chcę nadal robić filmy dokumentalne o zapierających dech w piersiach teoriach prof. Jana Pająka z Nowej Zelandii!

DO TEJ PORY, dzięki moim filmom dałem możliwość zarobku: około 30 osobom prywatnym i 14 firmom. Dzięki Wam, mogą to być setki osób i dziesiątki firm.

FILMY, KTÓRE ODMIENIĄ WASZE ŻYCIE I POGLĄD NA ŚWIAT!

Wierzę, że Wasze zaangażowanie jest w stanie doprowadzić to trudne dzieło do końca!

Wierzę w Waszą dobroczynność!

Nazywam się Dominik Myrcik i jestem Górnoślązakiem. Od ponad 20 lat wspieram w swojej misji prof. Jana Pająka z Nowej Zelandii. To nie jedyny sposób pomocy niektórym ludziom. Wspierałem różne inicjatywy: filmy, strony www, wsparcie wielu projektów (również szeroko rozumiana pomoc innym), lecz przede wszystkim rozwój wiedzy o wszechświecie proponowany przez prof. Pająka jako WOLNOTARIUSZ. Sam prof. Pająk poświęcił całe swoje życie pozazawodowe również jako wolnotariusz, przeznaczając cały swój wolny czas i pieniądze na promowanie wielu dziedzin, które ostatnio zaczynają coraz mocniej odmieniać nasze poglądy na otaczającą rzeczywistość.

Przez ponad 20 lat (od 2001 roku) - pisałem do WSZYSTKICH mediów w Polsce z prośbą o pomoc, do filantropów, gazet, telewizji, radia, polityków, emaile idące tylko w Polsce w tysiące, oprócz tego wysłałem setki tradycyjnych listów. Tak samo w krajach niemieckojęzycznych (Niemcy, Szwajcaria, Austria) - wysłałem tysiące emaili, dziesiątki, jeśli nie setki listów pocztowych z prośbą o rozpoczęcie różnych inicjatyw - niestety, nie uzyskałem żadnej pomocy i wsparcia ani w Polsce od instytucji, ani z krajów niemieckojęzycznych. Dlatego teraz zwracam się z prośbą do Was.

Od 2015 roku produkuję w wolnym czasie i z własnych środków filmy prezentujące twórczość Jana Pająka. Niestety, ta możliwość już dobiegła końca: koszty produkcji i czas konieczny do stworzenia dobrej jakości filmów zaczął przekraczać moje możliwości zarówno finansowe, techniczne jak i czasowe.

Bardzo chciałbym nadal tworzyć filmy w tych tematach, które są, nawet jeśli nie masz takiej świadomości Czytelniku i Widzu - bardzo ważne również i dla Ciebie. Długo zastanawiałem się, czy wystąpić z prośbą do społeczności w Polsce o pomoc w sfinansowaniu tego dzieła, które w sposób NIEZWYKŁY odmieniłoby spojrzenie na wszystko, co Nas otacza. Aby jednak zrobić dobrej jakości filmy, należy rozpocząć szereg przygotowań, których owocem będą filmy na najwyższym poziomie - co oznacza również wysokie koszty, długi czas przygotowań i zaangażowanie wielu ludzi.

Pomagałem również potrzebującym - jednak zgodnie z biblijną zasadą: "niechaj nie wie lewica, co czyni prawica", nie chciałbym tutaj szczegółowo opisywać ludzi czy instytucji, które przez ostatnie ok. 8 lat wspierałem.

Dlatego uznałem, że źródłem polepszenia sytuacji jest uświadomienie ludzi oraz to wszystko, co proponuje prof. Pająk. Dopomagając w tych staraniach dotarłem do ściany - ZMIANA postępowania, świadomości ludzi może być jedynie wzbudzona, kiedy społeczeństwo uświadomi sobie korzyści wiedzy, którą dał Nam prof. Jan Pająk z Nowej Zelandii.

Jestem przekonany, że nasz film Zagłada Ludzkości 2030 sporej proporcji ludzi otworzył nieco szerzej oczy i że pomogą mi państwo zebrać konieczne środki do rozpoczęcia produkcji następnych filmów, które w łatwy sposób pokażą prawdę o Wszechświecie i Człowieku, jaką postuluje prof. Pająk. Taką mam nadzieję - chociaż porażki ostatnich 20 lat dają mi wiele do myślenia.

DLACZEGO AŻ TYLE PIENIĘDZY?

Przede wszystkim - to naprawdę NIE jest dużo pieniędzy. Owszem - dla Nas, przeciętnych ludzi jest to kwota zawrotna - jednak dla każdego, kto próbuje zrobić cokolwiek w branży filmowej doskonale wie, że jest to kwota absolutnie minimalna. Pokazanie wysokiej jakości wizualizacji teorii prof. Pająka jest TRUDNE i czasochłonne - a chciałbym to zrobić DOBRZE! Aby rozpocząć produkcję filmową, należy porzucić dotychczasową pracę i w pełni oddać się tej misji. Koszty koniecznego do zakupu sprzętu, wynajmu aktorów, studiów filmowych, grafików 3D i 2D, kompozytorów muzyki lub zakup muzyki, wynajem lektorów, kancelarii prawnych, księgowości - generuje gigantyczne koszty, których żadna pojedyncza osoba nie jest w stanie udźwignąć. Należy dodać, że moje 17-letnie auto NIE nadaje się obecnie do pokonywania dziesiątek tysięcy km rocznie, dlatego zakup odpowiedniego auta typu Van lub Kombi jest koniecznością - chociażby do przewożenia sprzętu, ekipy filmowej, etc.

NIE ZAPOMINAJCIE PAŃSTWO, że oprócz samozatrudnienia z tych zebranych pieniędzy i skrupulatnego się z nich przed Państwem rozliczania, jeśli zbiorę odpowiednią ilość środków, DAM PRACĘ grafikom, artystom, aktorom, filmowcom, studiom filmowych, muzykom, etc.! Dodatkowo zapewne będzie trzeba zatrudnić zewnętrzną księgowość, która dopilnuje operacji finansowych zgodnych z prawem, kancelarię prawną, która będzie musiała kierować sprawami trudnymi (tantiemy, prawa autorskie, itd.). Pieniądze, które pomogą mi państwo zebrać wrócą do wielu z Was, a owocem tej pracy będą filmy, które odmienią Wasze życie!

DO TEJ PORY, dzięki moim filmom dałem możliwość zarobku: około 30 osobom prywatnym i 14 firmom. Dzięki Wam, mogą to być setki osób i dziesiątki firm.

DLACZEGO NIE MAM FACEBOOKA?

Mój prywatny Facebook został przeze mnie usunięty na początku 2021 roku. Jednak na potrzeby projektu, oczywiście taką stronę na Facebooku lub innym portalu otworzę natychmiast, kiedy dzięki Waszej dobroczynności uruchomimy projekt!

CO ZROBIĘ, JEŚLI OTRZYMAM WSPARCIE W WYSOKOŚCI, KTÓRĄ UZNAJĘ ZA MINIMALNĄ?

Jeśli mi zaufacie, o co serdecznie proszę - NATYCHMIAST założę profesjonalną stronę internetową, która będzie informować o postępach w pracach, o zakupach poczynionych za zebrane środki - będą mi również Państwo w stanie pomóc w wyborze wielu rzeczy materialnych i niematerialnych, które po drodze będą konieczne w zakupie. Gwarantuję swoim dotychczasowym przebiegiem życia i zaangażowaniem, że pieniądze nie tylko nie będą zmarnowane, ale będą przecież dzielone na wszystkich, których zatrudnię w tym projekcie lub kilku projektach. Będą Państwo na bieżąco widzieć co się dzieje z funduszami i jak są wydawane.

Dziękuję za zrozumienie i zapraszam do oglądania naszych poprzednich filmów!

WIERZĘ W WASZE DOBRE SERCE!

Pozdrawiam,

Dominik Myrcik

MYRCIK.COM (Strona zostanie wkrótce uruchomiona)

Boronów, 06.11.2021


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dominik Myrcik - awatar

  Dominik Myrcik

  06.11.2021
  06.11.2021

  Szanowni Państwo,

  Powstaje moja strona, na której znajdą się wszelkie aktualizacje i opis tego, co chcę stworzyć dzięki Wam.

  Jak tylko strona zacznie działać, tutaj, na Pomagam.pl poinformuję Was.

  Proszę - udostępniajcie tę zbiórkę na Facebooku i innych serwisach społecznościowych, swoich kanałach YouTube czy innych: pomagam.pl/myrcik

  Dziękuję również w imieniu prof. Jana Pająka
  Wasze pieniądze nie pójdą na marne!

  Dominik Myrcik

395 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominik Myrcik - awatar

Dominik Myrcik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Morgan Page - awatar
Morgan Page
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij