Zbiórka Myszka już po operacji! Pomocy! - miniaturka zdjęcia

Myszka już po operacji! Pomocy!

Myszka trafiła pod opiekę Psa na Zakręcie w połowie września. Jej ukochany pan odszedł, zostawiając 3 psy, rodzina pana oczywiście nie zainteresowała się psami :/ Psiaki zostały na działce, dokarmiane jedynie co kilka dni przez działkowiczów. Dla najmłodszej suni znalazł się dom, Myszka trafiła do domu tymczasowego w Wawrze, zaś jej towarzysz Reksio do hoteliku.

Zmiana otoczenia, rozstanie z towarzyszami niedoli to był dla Myszki ogromny stres. Początki w domu tymczasowym były bardzo trudne, sunia wyglądała jakby miała depresję :/ Okazało się również że bardzo utyka na tylną łapkę, chodzenie sprawiało jej ogromny ból, miała stan zapalny dziąseł, zęby w tragicznym stanie.

Zaczęła się  seria wizyt u weterynarza- zabieg sanacji jamy ustnej, prześwietlenia żeby zdiagnozować łapę.

Co ustalono: Kulawizna kończyny miednicznej lewej w wyniku złamania główki kości udowej lewej. Ze względu na znaczny odczyn i przebudowę osteosklerotyczną w obrębie stawu biodrowego lewego nie można wykluczyć złamania w wyniku procesu nowotworowego w obrębie tkanki kostnej.


Przez kilka tygodni sunia dostawała bardzo silne leki. Między badaniami musiałyśmy odczekać miesiąc żeby można było ostatecznie zdiagnozować zmiany w łapie. Ostatecznie nowotwór wykluczono, za to konieczna okazała się amputacja główki kości udowej bo pomimo przyjmowania bardzo silnych leków Myszka nadal odczuwała ogromny dyskomfort i ból przy chodzeniu.

Koszt samej operacji to 1000PLN, nie mogłyśmy czekać aż uzbiera się wymagana suma, bo dla Myszki każdy kolejny dzień to niepotrzebny ból. Opiekunowie bardzo przeżywali zabieg suni, martwili się jak myszka zniesie zabieg, zwłaszcza że przy ostatnich badaniach, podczas narkozy pojawił się u suni chwilowy bezdech.

Operacja na szczęście się udała, Myszka nie radziła sobie jednak z kołnierzem. Przy ranie pojawił się spory obrzęk i krwiak, co wiązało się z koniecznością kolejnych wizyt u weterynarza.

Dziś Myszka jest już po zdjęciu szwów, coraz lepiej sobie radzi, trzeba jednak „popracować” nad łapką aby odzyskała pełną sprawność, co wiąże się z rehabilitacją. A to niestety kolejne koszty. Przed sunią również standardowe szczepienia i później sterylizacja.

Koszty poszczególnych wizyt Myszki w lecznicy są następujące:  460,00 PLN, 190,00 PLN, 81,00PLN, 174,00PLN, 1000,00PLN i 28,00PLN i 56,00PLN wizyty pooperacyjne

SUMA: 1989 PLN

Musimy szybko uregulować należności w lecznicy. Nie byłyśmy przygotowane na takie wydatki związane z sunią, zwłaszcza że pod naszą opieką jest kilkadziesiąt innych psów i kilka kotów. A przecież dojdą jeszcze kolejne koszty- szczepienia, sterylizacja, rehabilitacja.

Błagamy o wsparcie, pomóżcie nam spłacić dług Myszki! Niech sunia rozpocznie nowe życie z czystym kontem ! Będziemy wdzięczne za każdą złotówkę wpłacona na rzecz suni!

Załączamy do wglądu wypis z karty Myszki z lecznicy.

Myszka powoli rozgląda się za swoim człowiekiem, może już teraz ktoś się w niej zakocha ?

Jaka jest Myszka? Myszka to przykład wierności , zaufania i dozgonnej miłości. Kocha nie tylko sercem ale każdym kawałkiem swego psiego ciała. W swojego tymczasowego opiekuna wpatrzona jest jak w obraz. Preferuje mężczyzn ;) Jest cichutka , nie nachalna, troszkę z tych co przepraszają że żyją. Nie przeszkadzają jej inne pieski ani kotki. Zachowuje idealną czystość. Lubi pospacerować ale nie koniecznie biegać. Uwielbia dzieci , ale gdy ma dość zabawy stara się ukryć i odpoczywać w spokoju.

Wybierz kwotę

Komentarze

 • Gracja - awatar

  Gracja

  27.11.18
  27.11.18

  Kochana Myszko obys szybciutko wróciła do zdrowia, a dobrzy ludzie szybko spłacili Twój dług za leczenie !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.11.18
  24.11.18

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.11.18
  24.11.18

  Trzymam kciuki za Myszkę :)

Wpłaty - 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Gracja - awatar
100
Gracja
Basia - awatar
50
Basia
Asia - awatar
20
Asia
Capri Mia Roma - awatar
60
Capri Mia Roma
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Magdalena Faske - awatar
50
Magdalena Faske
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Halina Sporysz - awatar
50
Halina Sporysz

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.