Anna Śliwiak
Kolejny fantastyczny trening w terenie! Tym razem ponownie Tor Poznań w doborowym towarzystwie i z fantastycznym transportem!
Dziękuję ♥️
Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Witajcie, mam na imię Ania (za kilka dni skończę 27 lat) od urodzenia zmagam się z czterokończynowym niedowładem spastycznym, wywołanym przez MPD w chwili narodzin. Każdego dnia przekraczam siebie, dosłownie nie tylko w przenośni. Moim wielkim marzeniem jest reprezentowanie biało-czerwonych barw na Pucharze Świata w parakolarstwie w holenderskim Emmen.
Udział w wyścigu wymaga nie tylko długotrwałych przygotowań, ale także sporego nakładu finansowego.
Bez wsparcia trudno będzie zrealizować cel, którym jest walka o medale podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Jednym z ważnych kroków na drodze do Tokio jest właśnie Emmen.
Wyjazd do Emmen będzie jednym z najwspanialszych prezentów urodzinowych.
Możecie być pewni, że na miejscu dam z siebie wszystko! Czy pomożecie mi spełnić marzenie?
Kolejny fantastyczny trening w terenie! Tym razem ponownie Tor Poznań w doborowym towarzystwie i z fantastycznym transportem!
Dziękuję ♥️
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!

Gabrysia H.
Powodzenia!!!
Aldona, Wojtek I Justyna
Spelnienia marzen😙😙😙
Anonimowy Darczyńca
Do boju Ania!
Anna Śliwiak - Organizator zbiórki
😁
Ciocia Maria B.
POWODZENIA!!!
Anna Śliwiak - Organizator zbiórki
❤
Justyna,Aldona I Wojtek
POWODZENIA!!!
Anna Śliwiak - Organizator zbiórki
Dziękuję Kochani! <3 <3 <3