Zbiórka Ratowanie suczki Z MARTWĄ CIĄŻĄ - zdjęcie główne

Ratowanie suczki Z MARTWĄ CIĄŻĄ

800 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

UPDATE 8.4.2022

Kruszynka już po zdjęciu szwów. Cudem uratowana sunia zawdzięcza życie weterynarzom, którzy nie bali się podjąć ryzyka trudnej operacji.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie zbiórki.

UPDATE 29.3.2022

Suczka jest codziennie w lecznicy. Ma podawane leki. Otrzymała worek karmy na czas kuracji i dochodzenia do formy. 

UPDATE 26.3.2022

Suczka była z właścicielami na kroplówce. Suczka otrzymuje wszystkie potrzebne leki, żeby wyszła z tego stanu.  Suczka to wierny psi przyjaciel dziewczynki. Dziewczynka bardzo przeżywa to co się stało z Kruszynką. 

Opiekunka suni ma jeszcze niedomykalność zastawki, jest leczona krążeniowo. 

Dla rodziny koszt operacji jest dużym wydatkiem.


AWARYJNA SYTUACJA

Nie omijają nas nagłe, niespodziewane, dramatyczne sytuacje. Jedną z kolejnych jest ta dzisiejsza, z piątku 25.3.2022. Zostaliśmy poproszeni o pomoc w ratowaniu suczki ze zdjęć. 

Do lecznicy, z którą współpracujemy zgłosił się zrozpaczony właściciel. 

Sunia słaniała się na nogach. Z pochwy wydobywała się cuchnąca wydzielina. Okazało się, że suczka była w przenoszonej ciąży, a płody były w stanie rozkładu.

Opis badania załaczamy. 

UWAGA ZDJECIE DRASTYCZNE 

Suczka jest już po operacji ratującej życie.

Suczka waży 20 kg, a macica z martwymi szczeniakami 6 kg.

Właściciel nie ma tylu środków, żeby opłacić całość operacji.

Stąd ta zbiórka. 

.... Na Kruszynkę czeka w domu zrozpaczone dziecko. 


Kilka słów o nas 

Fundacja Animals Mielec to mała organizacja, która wkłada ogrom serca i pracy przeciwdziałając bezdomności zwierząt w szerokim tego słowa znaczeniu. Imponująca liczba kastracji/sterylizacji, która wyniosła 502 zabiegi w roku 2021, jest tego najlepszym przykładem. Walczy o dobrostan zwierząt oraz o egzekwowanie prawa, które powinno je chronić. Wspiera zwierzęta w schroniskach, pomagając w ich utrzymaniu oraz w adopcjach. 

Fundacja dba również o koty wolno żyjące. W ostatnim czasie mocno zaangażowała się też w pomoc zwierzętom pokrzywdzonym działaniami wojennymi na Ukrainie, jednocześnie wspierając osoby, które zostały tam, by opiekować się porzuconymi zwierzakami. A to wszystko przy skromnym budżecie, więc każda pomoc jest tu na wagę złota.


Aktualizacje


 • FUNDACJA ANIMALS MIELEC - awatar

  FUNDACJA ANIMALS MIELEC

  08.04.2022
  08.04.2022

  UPDATE 8.4.2022

  Kruszynka już po zdjęciu szwów. Cudem uratowana sunia zawdzięcza życie weterynarzom, którzy nie bali się podjąć ryzyka trudnej operacji.

  Dziękujemy wszystkim za wsparcie zbiórki.

  Pozostała kwota zostaje do dyspozycji w lecznicy na suczkę Kruszynkę lub inne suczki, które znalazłyby się w podobnej sytuacji jak ta sunia.

  Zdjęcie aktualizacji 92 333

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.03.2022
  26.03.2022

  Będzie dobrze! Trzymajcie się!

800 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

Wpłaty: 17

Sieć Handlowa JUBILATKA - awatar
Sieć Handlowa JUBILATKA
175
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka Żelaznowska - awatar
Agnieszka Żelaznowska
100
Joanna - awatar
Joanna
100
Aneta Hyjek - awatar
Aneta Hyjek
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna - awatar
Justyna
20
Kasia - awatar
Kasia
20
Dora Łuczak - awatar
Dora Łuczak
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij