Zbiórka Ratowanie suczki Z MARTWĄ CIĄŻĄ - zdjęcie główne

Ratowanie suczki Z MARTWĄ CIĄŻĄ

800 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

UPDATE 8.4.2022

Kruszynka już po zdjęciu szwów. Cudem uratowana sunia zawdzięcza życie weterynarzom, którzy nie bali się podjąć ryzyka trudnej operacji.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie zbiórki.

UPDATE 29.3.2022

Suczka jest codziennie w lecznicy. Ma podawane leki. Otrzymała worek karmy na czas kuracji i dochodzenia do formy. 

UPDATE 26.3.2022

Suczka była z właścicielami na kroplówce. Suczka otrzymuje wszystkie potrzebne leki, żeby wyszła z tego stanu.  Suczka to wierny psi przyjaciel dziewczynki. Dziewczynka bardzo przeżywa to co się stało z Kruszynką. 

Opiekunka suni ma jeszcze niedomykalność zastawki, jest leczona krążeniowo. 

Dla rodziny koszt operacji jest dużym wydatkiem.


AWARYJNA SYTUACJA

Nie omijają nas nagłe, niespodziewane, dramatyczne sytuacje. Jedną z kolejnych jest ta dzisiejsza, z piątku 25.3.2022. Zostaliśmy poproszeni o pomoc w ratowaniu suczki ze zdjęć. 

Do lecznicy, z którą współpracujemy zgłosił się zrozpaczony właściciel. 

Sunia słaniała się na nogach. Z pochwy wydobywała się cuchnąca wydzielina. Okazało się, że suczka była w przenoszonej ciąży, a płody były w stanie rozkładu.

Opis badania załaczamy. 

UWAGA ZDJECIE DRASTYCZNE 

Suczka jest już po operacji ratującej życie.

Suczka waży 20 kg, a macica z martwymi szczeniakami 6 kg.

Właściciel nie ma tylu środków, żeby opłacić całość operacji.

Stąd ta zbiórka. 

.... Na Kruszynkę czeka w domu zrozpaczone dziecko. 


Kilka słów o nas 

Fundacja Animals Mielec to mała organizacja, która wkłada ogrom serca i pracy przeciwdziałając bezdomności zwierząt w szerokim tego słowa znaczeniu. Imponująca liczba kastracji/sterylizacji, która wyniosła 502 zabiegi w roku 2021, jest tego najlepszym przykładem. Walczy o dobrostan zwierząt oraz o egzekwowanie prawa, które powinno je chronić. Wspiera zwierzęta w schroniskach, pomagając w ich utrzymaniu oraz w adopcjach. 

Fundacja dba również o koty wolno żyjące. W ostatnim czasie mocno zaangażowała się też w pomoc zwierzętom pokrzywdzonym działaniami wojennymi na Ukrainie, jednocześnie wspierając osoby, które zostały tam, by opiekować się porzuconymi zwierzakami. A to wszystko przy skromnym budżecie, więc każda pomoc jest tu na wagę złota.


Aktualizacje


 • FUNDACJA ANIMALS MIELEC - awatar

  FUNDACJA ANIMALS MIELEC

  08.04.2022
  08.04.2022

  UPDATE 8.4.2022

  Kruszynka już po zdjęciu szwów. Cudem uratowana sunia zawdzięcza życie weterynarzom, którzy nie bali się podjąć ryzyka trudnej operacji.

  Dziękujemy wszystkim za wsparcie zbiórki.

  Pozostała kwota zostaje do dyspozycji w lecznicy na suczkę Kruszynkę lub inne suczki, które znalazłyby się w podobnej sytuacji jak ta sunia.

  Zdjęcie aktualizacji 92 333

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.03.2022
  26.03.2022

  Będzie dobrze! Trzymajcie się!

800 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

Wpłaty: 17

Sieć Handlowa JUBILATKA - awatar
Sieć Handlowa JUBILATKA
175
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka Żelaznowska - awatar
Agnieszka Żelaznowska
100
Joanna - awatar
Joanna
100
Aneta Hyjek - awatar
Aneta Hyjek
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna - awatar
Justyna
20
Kasia - awatar
Kasia
20
Dora Łuczak - awatar
Dora Łuczak
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij