Zbiórka Nara - taka mała skarbonka - zdjęcie główne

Nara - taka mała skarbonka

50 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Marta Konopko - awatar

Marta Konopko

Organizator zbiórki

Witajcie. Mam na imię Nara. We wrześniu Ciocie zabrały mnie z ulicy razem z 2 moich dzieci. Po chwili "posypałam" się. Zrobiły mi badania krwi (mówię Wam, co miesiąc mnie maltretują i zabierają krew do badania!). Wątroba, trzustka, nerki, zapalenie macicy. Wszystko udało się opanować, ale nie nerki. Cały czas, co 2-3 dni jeżdżę na kroplówki. Dostaję leki. W najbliższym czasie czeka mnie ponowne (jak co miesiąc) badanie krwi. Pani, która prosiła o pomoc dla mnie, mówiła, że mam niecałe 3 lata. Ten  weterynarz, do którego jeżdżę, mówi, że to nierealne, bo wyglądam na wiele, wiele więcej. Nie mam też ani jednego zęba. Strasznie nie lubię jeździć do weterynarza, ale nie ma zmiłuj. Wsadzają mnie do transportera i jedziemy. Muszę też jeść specjalną karmę. Renal się nazywa ta karma. Ciotka mówi, że jestem bardzo mądrą kotką. Nie ruszam zupełnie karmy innych kotów. Jak chcę jeść, to staję pod drzwiami, za którymi dostaję jeść i krzyczę, że sobie życzę iść tam i zjeść. Choćbym była głodna jak nie wiem co, nie ruszę innej karmy. Bo przecież wiem, że mi nie wolno. Ale i tak Ciotki za każdym razem zachwycają się moją mądrością. 


Bardzo bym chciała nazbierać sobie pieniążków na 2 miesiące leków, kroplówek, karmy i tego zabierania krwi. Codziennie dostaję taki lek: 


Jeden listek kosztuje 15 zł i wystarcza na 10 dni. Na dwa miesiące potrzebuję łącznie 90 zł.

Badanie krwi to 120 zł, czyli na 2 miesiące 240 zł.

Kroplówki plus zastrzyki co 2-3 dni, to prawie 1.000 zł na 2 miesiące.

No i ta moja karma nie jest najtańsza :(

Jeśli możecie, to pomóżcie mi nazbierać troszkę grosza, bo za poprzednie miesiące Ciocie też muszą zapłacić za moje leczenie a bym chciała im pomóc choć trochę. Nie jestem jedyną ich podopieczną. Na przykład moja córka Dzikuska, która też jest straszną skarbonką. Ma zaburzenia neurologiczne, wiecznie się fluczy, kicha, prycha i cuduje. Na zdjęciu niżej to właśnie ona razem ze mną,

Pomożecie mi? Bardzo proszę i z góry dziękuję. Nara

50 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Marta Konopko - awatar

Marta Konopko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Mara - awatar
Mara
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij