Zbiórka Martwica pochłania ogonek Nemo! - zdjęcie główne

Martwica pochłania ogonek Nemo!

490 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Tym razem prosimy o pomoc finansową dla około 4-miesięcznego kocurka uratowanego przez Panią o dobrym Sercu, mieszkającą w województwie świętokrzyskim. Nemo został podrzucony na podwórka Pani Małgorzaty 13 grudnia 2016 roku i przygarnięty, mimo iż opiekuje się ona już 11 kotami.

Nemo od początku jest bardzo nieufny w stosunku do ludzi i prawie nie daje się głaskać. Trudno się dziwić, zważywszy na stan w jakim w jakim go porzucono. Pani z trudem podała mu leki na odrobaczenie i okazało się, że był bardzo zarobaczony, bo aż wymiotował robakami – stąd jego wychudzenie. Dodatkowo kocurek ma obcięty ogon. W dniu znalezienia miał jeszcze skórę na pozostałości ogonka, ale teraz sytuacja dramatycznie się pogorszyła. Na dzień dzisiejszy w miejscu ogonka pozostał tylko goły kikut pełen ropy z postępującą martwicą. Apetyt kociaka się poprawia, ale z operacją nie można czekać. Pani nie wiele się zastanawiając ustaliła termin operacji.

Już jutro czyli 13 stycznia, o godzinie 15.00 Nemo zostanie poddany operacji i mamy nadzieję, że odbędzie się ona bez dodatkowych komplikacji.

Kochani, Pani Małgorzata ma pod opieką 11 własnych kotów, wszystkie przygarnięte i wszystkie mają już ponad 10 lat. Trzy kotki są w wieku powyżej 15 lat

Sytuacja finansowa Pani o dobrym Sercu jest bardzo trudna, a mimo tego potrafi się podzielić tym co ma z tymi, którzy bez niej już by nie przeżyli.

Dlatego poprosiła nas o pomoc w sfinansowaniu operacji i profilaktyki dla Nemo. Bardzo liczymy na Waszą pomoc, bo tylko dzięki niej możemy pomagać innym

Dziękujemy!

Komentarze


 • Małgosia Łęcka - awatar

  Małgosia Łęcka

  10.01.2017
  10.01.2017

  Biedny kiciuś Nemo. Pomóżmy mu. Wystarczy, że każdy wpłaci po 20 lub choćby po 10 zł. To niewielka kwota, a jeśli uczyni to więcej niż kilka osób, uda się uratować Nemo :-)

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   12.01.2017
   12.01.2017

   Bardzo dziękujemy za wsparcie oraz ciepłe i prawdziwe słowa :) Serdecznie pozdrawiamy <3

490 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wpłaty: 15

Asia - awatar
Asia
10
Małgosia Łęcka - awatar
Małgosia Łęcka
50
magda - awatar
magda
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
65
Aneta - awatar
Aneta
5
Karina - awatar
Karina
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Pattusiaa z kotką Mają - awatar
Pattusiaa z kotką Mają
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij