Zbiórka Martwica pochłania ogonek Nemo! - zdjęcie główne

Martwica pochłania ogonek Nemo!

490 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Tym razem prosimy o pomoc finansową dla około 4-miesięcznego kocurka uratowanego przez Panią o dobrym Sercu, mieszkającą w województwie świętokrzyskim. Nemo został podrzucony na podwórka Pani Małgorzaty 13 grudnia 2016 roku i przygarnięty, mimo iż opiekuje się ona już 11 kotami.

Nemo od początku jest bardzo nieufny w stosunku do ludzi i prawie nie daje się głaskać. Trudno się dziwić, zważywszy na stan w jakim w jakim go porzucono. Pani z trudem podała mu leki na odrobaczenie i okazało się, że był bardzo zarobaczony, bo aż wymiotował robakami – stąd jego wychudzenie. Dodatkowo kocurek ma obcięty ogon. W dniu znalezienia miał jeszcze skórę na pozostałości ogonka, ale teraz sytuacja dramatycznie się pogorszyła. Na dzień dzisiejszy w miejscu ogonka pozostał tylko goły kikut pełen ropy z postępującą martwicą. Apetyt kociaka się poprawia, ale z operacją nie można czekać. Pani nie wiele się zastanawiając ustaliła termin operacji.

Już jutro czyli 13 stycznia, o godzinie 15.00 Nemo zostanie poddany operacji i mamy nadzieję, że odbędzie się ona bez dodatkowych komplikacji.

Kochani, Pani Małgorzata ma pod opieką 11 własnych kotów, wszystkie przygarnięte i wszystkie mają już ponad 10 lat. Trzy kotki są w wieku powyżej 15 lat

Sytuacja finansowa Pani o dobrym Sercu jest bardzo trudna, a mimo tego potrafi się podzielić tym co ma z tymi, którzy bez niej już by nie przeżyli.

Dlatego poprosiła nas o pomoc w sfinansowaniu operacji i profilaktyki dla Nemo. Bardzo liczymy na Waszą pomoc, bo tylko dzięki niej możemy pomagać innym

Dziękujemy!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Małgosia Łęcka - awatar

  Małgosia Łęcka

  10.01.2017
  10.01.2017

  Biedny kiciuś Nemo. Pomóżmy mu. Wystarczy, że każdy wpłaci po 20 lub choćby po 10 zł. To niewielka kwota, a jeśli uczyni to więcej niż kilka osób, uda się uratować Nemo :-)

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   12.01.2017
   12.01.2017

   Bardzo dziękujemy za wsparcie oraz ciepłe i prawdziwe słowa :) Serdecznie pozdrawiamy <3

490 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wpłaty: 15

Asia - awatar
Asia
10
Małgosia Łęcka - awatar
Małgosia Łęcka
50
magda - awatar
magda
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
65
Aneta - awatar
Aneta
5
Karina - awatar
Karina
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Pattusiaa z kotką Mają - awatar
Pattusiaa z kotką Mają
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij