Zbiórka Martwica pochłania ogonek Nemo! - zdjęcie główne

Martwica pochłania ogonek Nemo!

490 zł z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Tym razem prosimy o pomoc finansową dla około 4-miesięcznego kocurka uratowanego przez Panią o dobrym Sercu, mieszkającą w województwie świętokrzyskim. Nemo został podrzucony na podwórka Pani Małgorzaty 13 grudnia 2016 roku i przygarnięty, mimo iż opiekuje się ona już 11 kotami.

Nemo od początku jest bardzo nieufny w stosunku do ludzi i prawie nie daje się głaskać. Trudno się dziwić, zważywszy na stan w jakim w jakim go porzucono. Pani z trudem podała mu leki na odrobaczenie i okazało się, że był bardzo zarobaczony, bo aż wymiotował robakami – stąd jego wychudzenie. Dodatkowo kocurek ma obcięty ogon. W dniu znalezienia miał jeszcze skórę na pozostałości ogonka, ale teraz sytuacja dramatycznie się pogorszyła. Na dzień dzisiejszy w miejscu ogonka pozostał tylko goły kikut pełen ropy z postępującą martwicą. Apetyt kociaka się poprawia, ale z operacją nie można czekać. Pani nie wiele się zastanawiając ustaliła termin operacji.

Już jutro czyli 13 stycznia, o godzinie 15.00 Nemo zostanie poddany operacji i mamy nadzieję, że odbędzie się ona bez dodatkowych komplikacji.

Kochani, Pani Małgorzata ma pod opieką 11 własnych kotów, wszystkie przygarnięte i wszystkie mają już ponad 10 lat. Trzy kotki są w wieku powyżej 15 lat

Sytuacja finansowa Pani o dobrym Sercu jest bardzo trudna, a mimo tego potrafi się podzielić tym co ma z tymi, którzy bez niej już by nie przeżyli.

Dlatego poprosiła nas o pomoc w sfinansowaniu operacji i profilaktyki dla Nemo. Bardzo liczymy na Waszą pomoc, bo tylko dzięki niej możemy pomagać innym

Dziękujemy!

Komentarze


 • Małgosia Łęcka - awatar

  Małgosia Łęcka

  10.01.17
  10.01.17

  Biedny kiciuś Nemo. Pomóżmy mu. Wystarczy, że każdy wpłaci po 20 lub choćby po 10 zł. To niewielka kwota, a jeśli uczyni to więcej niż kilka osób, uda się uratować Nemo :-)

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   12.01.17
   12.01.17

   Bardzo dziękujemy za wsparcie oraz ciepłe i prawdziwe słowa :) Serdecznie pozdrawiamy <3

490 zł z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wpłaty: 15

Asia - awatar
Asia
10
Małgosia Łęcka - awatar
Małgosia Łęcka
50
magda - awatar
magda
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
65
Aneta - awatar
Aneta
5
Karina - awatar
Karina
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Pattusiaa z kotką Mają - awatar
Pattusiaa z kotką Mają
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij