Zbiórka Nie chcę nigdy rodzić...Pomóżcie - zdjęcie główne

Nie chcę nigdy rodzić...Pomóżcie

320 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Mam na imię Bella i zastanawiam sie po co ja się właściwie urodziłam... Od poczatku moje życie to jawna kpina. Jako 4 tygodniowy szczeniak trafiłam do rodziny, która nie powinna mieć nigdy psa. Niestety nie miałam nic do gadania. Żyłam z tą rodziną, a raczej wegetowałam. Wiecznie pusta miska, brak miłości to była moja codzienność. 

Przyszedł dzień kiedy uśmiechnęło się do mnie słońce. Dobre ciocie o mnie usłyszały i postanowiły mnie odebrać i znależć mi nowy dom, taki domek, który na mnie zasłuży. Na moją miłość, mokry język na policzku. Udało się, zyskałam fajny domek, hmmmm na krótko, ale i tak jestem za niego bardzo wdzięczna, bo trzeba być wdzięcznym za najmniejsze gesty, tego nauczyło mnie życie

Niestety dom, który miał być tym domem na zawsze nie poradził sobie z obowiązkiem posiadania psa. Bo pies to odpowiedzialność, na którą nie każdy jest gotowy. Znów starciłam dom. Tym razem ciocie staja na głowie abym za 3 razem trafiła  najlepiej jak tylko jest to możliwe. Wierze, że im się uda, wierzę że tym razem zamieszkam z ludźmi, którym będę mogła podarować swoje psie życie. 

Ciocie mnie zaszczepiły i odrobaczyły. Niestety zabrakło ma moja kastracje. Nie mam tego ciociom za złe bo wiem, że oprócz mnie maja też inne futerka, które też wymagają jedzonka i wizyt u weterynarza. Postanowiłam, że sama uzbieram potrzebną kwotę bo ja nigdy nie chcę zostać MAMĄ. Takich jak ja na świecie są miliony, po co na świat powoływać kolejne nikomu nie potrzebne życia? Nie każdy tak jak ja ma szczęscie trafić na ciocie.

 Pomóżcie mi uzbierać na zabieg kastracji i wyruszyc po nowe, lepsze życie. Każdemu darczyńcy serdecznie dziękuje za zaufanie i szansę :)

320 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Cebella-Wieczorek - awatar
Małgorzata Cebella-Wieczorek
160
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monia - awatar
Monia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij