3mies szczeniak walczy o życie

920 zł z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Szczeniaki to szalone maluchy, które większość dnia spędzają na szaleństwach, zabawie i poznawaniu świata. Uwielbiamy patrzeć na nie jak słodko i spokojnie śpią, kiedy wiemy, że są bezpieczne i mają wszystko.

Takim szczeniakiem nie jest ten maluch... Przerzucony w piątek z innym psem przez ogrodzenie działki pewnego Pana.


W poniedziałek rano trafił do weterynarza z biegunką i wymiotami. Niestety, testy wykazały PARWOWIROZĘ, często zabójczą dla młodych, osłabionych szczeniaków. Pan, który sam wiąże koniec z końcem, poprosił nas o pomoc. Przewieźliśmy malucha do lecznicy całodobowej, jest wciąż pod kroplówkami, dostaje leki i surowicę. Walczymy...

PROSIMY O POMOC W TEJ WALCE!

Przed nim całe życie, jeszcze wiele radości, psot i zabaw... Codzienne kroplówki, leki, środki czystości i surowica, szpital to koszt ok. 100zł za dobę :( tyle kosztuje nadzieja na życie...

30.06.2017 Aktualizacja

Maluch do wczoraj był w ciężkim stanie, dodatkowo w kolejnych badaniach wyszła babeszjoza (choroba przenoszona przez kleszcze)... musiał dostać kolejny, silny lek ratujący życie, ale też obciążający dla organizmu 😞 Wczoraj dostał osocze z banku krwi i dojechał ozdrowieniec, WALCZYMY Z WSZYSTKICH SIŁ o jego życie, dopóki jest cień szansy.

Mijają pierwsze godziny bez biegunki i wymiotów, kurczowo trzymamy się myśli, że to oznacza poprawę... Powiększyliśmy kwotę zbiórki o osocze i kolejne leki, bardzo prosimy o pomoc❗❗❗

Komentarze


 • Dorota - awatar

  Dorota

  29.06.17
  29.06.17

  trzymaj sie malutki

  • Rasowy Kundel - awatar

   Rasowy Kundel - Organizator zbiórki

   18.03.20
   18.03.20

   Hej, z tej strony Dorota z Fundacji Rasowy Kundel. Bardzo dziękuję za przekazaną pomoc! Każda wpłata i każde udostępnienie jest dla nas ważne! Błagam o pomoc naszym podopiecznym poprzez zbiórkę: https://pomagam.pl/rasowekundle Sytuacja robi się dramatyczna :( Dziękuję z góry za poświęcony czas i wsparcie :) Dodatkowo szukamy innych opcji zbiórki, np. puszki do kwestowania lub opcja payroll dla firm. Z przyjemnością opowiem więcej. Zapraszam do kontaktu. 502 507 466, [email protected]

920 zł z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Wpłaty: 20

Magda - awatar
Magda
20
Sebastian Krzyśko - awatar
Sebastian Krzyśko
151
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Maciej Sikorski - awatar
Maciej Sikorski
100
Gosia - awatar
Gosia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewa B - awatar
Ewa B
50
Dorota - awatar
Dorota
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij