3mies szczeniak walczy o życie

920 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Szczeniaki to szalone maluchy, które większość dnia spędzają na szaleństwach, zabawie i poznawaniu świata. Uwielbiamy patrzeć na nie jak słodko i spokojnie śpią, kiedy wiemy, że są bezpieczne i mają wszystko.

Takim szczeniakiem nie jest ten maluch... Przerzucony w piątek z innym psem przez ogrodzenie działki pewnego Pana.


W poniedziałek rano trafił do weterynarza z biegunką i wymiotami. Niestety, testy wykazały PARWOWIROZĘ, często zabójczą dla młodych, osłabionych szczeniaków. Pan, który sam wiąże koniec z końcem, poprosił nas o pomoc. Przewieźliśmy malucha do lecznicy całodobowej, jest wciąż pod kroplówkami, dostaje leki i surowicę. Walczymy...

PROSIMY O POMOC W TEJ WALCE!

Przed nim całe życie, jeszcze wiele radości, psot i zabaw... Codzienne kroplówki, leki, środki czystości i surowica, szpital to koszt ok. 100zł za dobę :( tyle kosztuje nadzieja na życie...

30.06.2017 Aktualizacja

Maluch do wczoraj był w ciężkim stanie, dodatkowo w kolejnych badaniach wyszła babeszjoza (choroba przenoszona przez kleszcze)... musiał dostać kolejny, silny lek ratujący życie, ale też obciążający dla organizmu 😞 Wczoraj dostał osocze z banku krwi i dojechał ozdrowieniec, WALCZYMY Z WSZYSTKICH SIŁ o jego życie, dopóki jest cień szansy.

Mijają pierwsze godziny bez biegunki i wymiotów, kurczowo trzymamy się myśli, że to oznacza poprawę... Powiększyliśmy kwotę zbiórki o osocze i kolejne leki, bardzo prosimy o pomoc❗❗❗

Komentarze


 • Dorota - awatar

  Dorota

  29.06.2017
  29.06.2017

  trzymaj sie malutki

  • Rasowy Kundel - awatar

   Rasowy Kundel - Organizator zbiórki

   18.03.2020
   18.03.2020

   Hej, z tej strony Dorota z Fundacji Rasowy Kundel. Bardzo dziękuję za przekazaną pomoc! Każda wpłata i każde udostępnienie jest dla nas ważne! Błagam o pomoc naszym podopiecznym poprzez zbiórkę: https://pomagam.pl/rasowekundle Sytuacja robi się dramatyczna :( Dziękuję z góry za poświęcony czas i wsparcie :) Dodatkowo szukamy innych opcji zbiórki, np. puszki do kwestowania lub opcja payroll dla firm. Z przyjemnością opowiem więcej. Zapraszam do kontaktu. 502 507 466, [email protected]

920 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Wpłaty: 20

Magda - awatar
Magda
20
Sebastian Krzyśko - awatar
Sebastian Krzyśko
151
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Maciej Sikorski - awatar
Maciej Sikorski
100
Gosia - awatar
Gosia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewa B - awatar
Ewa B
50
Dorota - awatar
Dorota
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij