Owczarek z niedowładem łap

1 537 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób

Do Łódzkiego Towarzystwa Opieki nad zwierzętami dotarł dramatyczny apel o pomoc dla owczarka niemieckiego z niedowładem tylnych łap, przebywającego na jednej z posesji w Łodzi. Inspektorom ŁTOnZ, którzy udali się pod wskazany w zgłoszeniu adres objawił się przerażający widok psiego cierpienia. Podwórko pełne złomu, zepsutych rupieci a na nim pies, czołgający się i błagalnie czekający na ratunek.Na cierpiące zwierzę patrzyli wszyscy jednak dotychczas nikt nie podjął żadnych skutecznych działań by ulżyć owczarkowi w cierpieniu. Na miejsce została wezwana Policja oraz Straż Pożarna. Sąsiedzi w trakcie wykonywania czynności poinformowali iż nie widzieli właściciela psa od wielu dni. Oświadczyli też że od dłuższego czasu karmili psa sąsiada, który z dnia na dzień wyglądał coraz gorzej.
Dzięki szybkim i sprawnym działaniom ze strony Policji i Straży Pożarnej inspektorzy ŁTOnZ mogli natychmiast odebrać wycieńczone, zamarznięte i obolałe zwierzę. Pies nie miał nic do jedzenia ani picia, jedyne co miał to starą cegłę, która jest dla niego całym światem. Psiak cały czas nosi ją w pyszczku i musieliśmy ją zabrać razem z nim.
Funkcjonariusze policji i straży pożarnej ze względu na informacje od sąsiada zainteresowali się też losem właściciela psa, który mieszka w nieogrzewanym, pełnym śmieci budynku
Przedstawiciele ŁTOnZ natychmiast po zabraniu psa przetransportowali go do lecznicy weterynaryjnej, gdzie będzie wykonywana pełna diagnostyka
Mamy nadzieję że mimo ciężko schorzenia uda się mu pomóc. Jednak bez Państwa wsparcia finansowego nie będziemy w stanie pokryć kosztów badań, leczenia i rehabilitacji. Psiak jest też mocno wychudzony i potrzebna mu będzie dobra karma. Najlepszą kuracja byłby jednak nowy dom i kochający opiekun.

Bardzo prosimy Państwa o pomoc dla owczarka, który tak wiele wycierpiał w swoim życiu.

Łodzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

Komentarze


 • Marinka Khomienko lat 7,5 - awatar

  Marinka Khomienko lat 7,5

  18.02.2017
  18.02.2017

  Życzymy zdrowia.

 • Kuba - awatar

  Kuba

  16.02.2017
  16.02.2017

  Zdrówka psino!

 • Halina Michalak - awatar

  Halina Michalak

  14.02.2017
  14.02.2017

  Dziękuję,że pomogliście temu biedakowi.Trzymaj sie pieseczku,teraz będzie już tylko lepiej

 • Lukasz Winkler - awatar

  Lukasz Winkler

  14.02.2017
  14.02.2017

  zdrowia

1 537 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób

Wpłaty: 41

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marinka Khomienko lat 7,5 - awatar
Marinka Khomienko lat 7,5
3
Marinka Khomienko lat 7,5 - awatar
Marinka Khomienko lat 7,5
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
101
Małgorzata - awatar
Małgorzata
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Patryk Ulatowski - awatar
Patryk Ulatowski
10
Jola Murawska - awatar
Jola Murawska
100
Magda - awatar
Magda
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij