Owczarek z niedowładem łap

1 537 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób

Do Łódzkiego Towarzystwa Opieki nad zwierzętami dotarł dramatyczny apel o pomoc dla owczarka niemieckiego z niedowładem tylnych łap, przebywającego na jednej z posesji w Łodzi. Inspektorom ŁTOnZ, którzy udali się pod wskazany w zgłoszeniu adres objawił się przerażający widok psiego cierpienia. Podwórko pełne złomu, zepsutych rupieci a na nim pies, czołgający się i błagalnie czekający na ratunek.Na cierpiące zwierzę patrzyli wszyscy jednak dotychczas nikt nie podjął żadnych skutecznych działań by ulżyć owczarkowi w cierpieniu. Na miejsce została wezwana Policja oraz Straż Pożarna. Sąsiedzi w trakcie wykonywania czynności poinformowali iż nie widzieli właściciela psa od wielu dni. Oświadczyli też że od dłuższego czasu karmili psa sąsiada, który z dnia na dzień wyglądał coraz gorzej.
Dzięki szybkim i sprawnym działaniom ze strony Policji i Straży Pożarnej inspektorzy ŁTOnZ mogli natychmiast odebrać wycieńczone, zamarznięte i obolałe zwierzę. Pies nie miał nic do jedzenia ani picia, jedyne co miał to starą cegłę, która jest dla niego całym światem. Psiak cały czas nosi ją w pyszczku i musieliśmy ją zabrać razem z nim.
Funkcjonariusze policji i straży pożarnej ze względu na informacje od sąsiada zainteresowali się też losem właściciela psa, który mieszka w nieogrzewanym, pełnym śmieci budynku
Przedstawiciele ŁTOnZ natychmiast po zabraniu psa przetransportowali go do lecznicy weterynaryjnej, gdzie będzie wykonywana pełna diagnostyka
Mamy nadzieję że mimo ciężko schorzenia uda się mu pomóc. Jednak bez Państwa wsparcia finansowego nie będziemy w stanie pokryć kosztów badań, leczenia i rehabilitacji. Psiak jest też mocno wychudzony i potrzebna mu będzie dobra karma. Najlepszą kuracja byłby jednak nowy dom i kochający opiekun.

Bardzo prosimy Państwa o pomoc dla owczarka, który tak wiele wycierpiał w swoim życiu.

Łodzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Marinka Khomienko lat 7,5 - awatar

  Marinka Khomienko lat 7,5

  18.02.2017
  18.02.2017

  Życzymy zdrowia.

 • Kuba - awatar

  Kuba

  16.02.2017
  16.02.2017

  Zdrówka psino!

 • Halina Michalak - awatar

  Halina Michalak

  14.02.2017
  14.02.2017

  Dziękuję,że pomogliście temu biedakowi.Trzymaj sie pieseczku,teraz będzie już tylko lepiej

 • Lukasz Winkler - awatar

  Lukasz Winkler

  14.02.2017
  14.02.2017

  zdrowia

1 537 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób

Wpłaty: 41

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marinka Khomienko lat 7,5 - awatar
Marinka Khomienko lat 7,5
3
Marinka Khomienko lat 7,5 - awatar
Marinka Khomienko lat 7,5
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
101
Małgorzata - awatar
Małgorzata
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Patryk Ulatowski - awatar
Patryk Ulatowski
10
Jola Murawska - awatar
Jola Murawska
100
Magda - awatar
Magda
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij