Zbiórka Rodzina nieplanowana... - zdjęcie główne

Rodzina nieplanowana...

1 155 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Paulina Radecka - awatar

Paulina Radecka

Organizator zbiórki


Od lat zajmujemy się pomocom kotom bezdomnym i wolnobytującym. Zawsze o tej porze roku stykamy się z ogromem cierpienia zwierząt, w tym kotów, które z jakiegoś powodu są nam szczególnie bliskie. Kolejny raz życie pokazało, że pisze własne scenariusze i nigdy nie można się na każdy z nich przygotować. Byliśmy w trakcie zaspakajania potrzeb żywieniowych dłuuuugiej kolejki mordek, kiedy na naszej drodze pojawiły się te istotki. Jak anioły piękne a jak  czort chore. Serce pęka właśnie w takich chwilach, gdy przed udręczonym człowiekiem, niosącym na barkach na co dzień ból stworzeń, które nie zawiniły, a zostały skazane na cierpienie stają kolejne. Gdy latami walczy o życie bezbronnych stworzeń, każdego dnia doznając z tego tytułu upokorzeń. Wolnobytujące? nie to ktoś je uczynił ,,bezpańskimi". Bieda? może. Nie wiem co skłoniło kogoś, by tak istniały jak obecnie. To co wiem teraz to, że musimy zrobić wszystko by im pomóc. Maluchy mają kaliciwirozę, natomiast ich mama ma bardzo nie ładne zmiany na uszkach. Obawiam się najgorszego ponieważ młode nie są zarażone, nie wygląda to na grzybicę. Niestety mam doświadczenia z chorobami nowotworowymi u kotów. Jeżeli czeka nas utarta ścieżka, to musimy znaleźć jej dom i to na już. Miesiąc-dwa i może wracać na działki ale po operacji higiena na najwyższym poziomie jest konieczna. Jesteśmy zakoceni po uszy. Mój dom całkowicie odpada ze względu na nowotworową, nie szczepioną przez nawarstwienie różnych schorzeń Ami. Cała rodzina jest cudna. Biało-rude kociaki i ich mama. Nie jest to częsty widok. Potrzebujemy wsparcia, by pomóc tej rodzince. Proszę pokażcie, że potraficie pomagać. 

Aktualności


 • Paulina Radecka - awatar

  Paulina Radecka

  25.12.18
  25.12.18

  W Wigilię otrzymałam życzenia od obecnej opiekunki Nali. Nalunia otrzymała wraz z domem i nową rodziną także nowe imię. Bella tak się zwie nasza kochana dziewczynka. Została wysterylizowana, świetnie dogaduje się z resztą kociego i psiego towarzystwa. Jest oczkiem swojej opiekunki. Nic dziwnego, bo jest najspokojniejszym i najbardziej wdzięcznym kotkiem jakiego poznałam. Oh a do adopcji nadal są jej synkowie. Pumba i Simba nadal chorują co nie daje im szans na dom. Nie nadają się do szczepienia a tym bardziej do kastracji. Bardzo urośli i wyprzystojnieli :) tylko ten ciągły katar, wizyty w lecznicy i leki... Przez atak panleuko chłopcy zmienili dom tymczasowy na inny. Mieszkają teraz w domu gdzie jest 10 kociaków. Pilnie poszukujemy im domu stałego. Tymczasem proszę pomóżcie w ich utrzymaniu. Potrzebne jest jedzenie i żwir.

  Zdjęcie aktualności 23 475

Komentarze


 • Daria - awatar

  Daria

  11.08.18
  11.08.18

  Jest Pani dobrym Aniołem, życzę siły i jak najwięcej wsparcia w każdej postaci od innych.

  • Paulina Radecka - awatar

   Paulina Radecka - Organizator zbiórki

   13.08.18
   13.08.18

   Bardzo dziękuję :) Wsparcie jest mi potrzebne pewnie jak większości pomagaczy bezdomnym kotom. Dodaje skrzydeł gdy większość osób ma człowieka za wariata takie słowa są jak lek.

 • Ania - awatar

  Ania

  11.07.18
  11.07.18

  Powodzenia!

  • Paulina Radecka - awatar

   Paulina Radecka - Organizator zbiórki

   12.07.18
   12.07.18

   Przyda się :) Trzymaj kciuki za całą gromadkę. Nadal nie mamy lokum ale jeździmy i leczymy.

1 155 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Paulina Radecka - awatar

Paulina Radecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 42

Anna Maria - awatar
Anna Maria
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
10
Kasia Kapielska - awatar
Kasia Kapielska
20
Daria - awatar
Daria
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Iwona - awatar
Iwona
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Karolina Grzelak - awatar
Karolina Grzelak
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij