Zbiórka Pomoc dla niewidomego - zdjęcie główne

Pomoc dla niewidomego

1 066 zł  z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Kadziela - awatar

Paweł Kadziela

Organizator zbiórki

Jestem Paweł i zwracam się do wszystkich ludzi z dobrym sercem.

Zmagam się z cukrzycą od ósmego roku życia, powikłania cukrzycowe to między innymi utrata wzroku.

Na lewe oko nie widzę już kilka lat, mam usunięte i zastąpione protezą. Prawe oko na chwilę obecną ma jedynie poczucie światła. Jestem po przeszczepie rogówki, a aktualnie czekam na kolejną operację, która może mi trochę poprawić wzrok. A czy się uda? Wszystko w rękach lekarzy i Boga.

Jestem kawalerem, ze względu na utratę wzroku w drugim oku, która nastąpiła dość szybko i konieczny był przeszczep rogówki, mam zapewnioną opiekę przyjaciela który pomaga mi w całej tej sytuacji (tak, nawet teraz ja dyktuję a on pisze). Kiedy jeszcze widziałem, miałem pracę i jak każdy miałem również kredyty, które systematycznie spłacałem. Po utracie wzroku została mi zamiast wypłaty, renta i pomoc innych. Zostało mi do spłacenia część kredytu i dlatego zwracam się do Państwa o  pomoc. Ponieważ z renty wykupuję leki i żywność zostaje mi bardzo mało pieniędzy

Uzbierana kwota pomogłaby mi na spłatę moich zobowiązań z okresu kiedy jeszcze widziałem i życie bez stresu co będzie jutro.

Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny, a jeśli wpłacający będzie zainteresowany autentycznością mojej historii choroby, dokumentację lekarską mogę użyczyć do wglądu.

Z góry dziękuję za każdą życzliwość, pozdrawiam!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 066 zł  z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Kadziela - awatar

Paweł Kadziela

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karolina - awatar
Karolina
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bo Asia - awatar
Bo Asia
20
Marta - awatar
Marta
20
Biszkopt - awatar
Biszkopt
20
Dorota Korycka - awatar
Dorota Korycka
20
N.M. - awatar
N.M.
60

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij