Anka Agnieszka
Chłopak zaczyna czuć się bardziej komfortowo mimo swojej niepełnosprawności.
Był u miejscowego weterynarza, odrobaczylismy go, odpchlilismy i za kilka dni zrobimy mu biochemię jak się pozbędziemy do cna robali by byla miarodajna. W niedzielę tj. 4 sierpnia będzie miał wizytę u okulisty w Lublinie w klinice na ul.Głębokiej. Sprawdzimy co dokładnie jest z jego oczkami i czy jest to odwracalne.
Zamówiłam mu 24 puszki z rocco.









Lucyna Caban
TRZYMAJ SIE MALUSZKU