Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Dzień dobry
Jestem Certyfikowanym Trenerem
który chce poprzez treningi pomóc dzieciom młodzieży czy osobom dorosłym.
W czym chce pomóc?
W tym co pomoże lepiej funkcjonować,zrozumieć swoje emocje,radzić sobie z tym co sprawia problem.
Jak chcę pomóc ?
Poprzez odpowiednio dobrane do wieku oraz do stwierdzonego zaburzenia treningi.
Dla kogo proponuje treningi ?
Dla:
-dzieci z ADHD
-ze spectrum autyzmu.
-dzieci które chcą kształtować rozwój, zdobywać wiedzę poprzez różne doświadczenia.
-dla młodzieży i osób starszych
Jakie polecam treningi ?
Ćwiczenia ręki i stopy. Rozwój motoryki dużej i małej.
Integracja sensoryczna.
Trening regulacji emocji.
Sensoryka plastyczna.
Sensoryczne ciasto.
Arteterapia
TUS
Nauka poprzez zabawę, ćwiczenia, nauka poprzez wyjątkowe doświadczenia.
Czy mam doświadczenie ?
Tak od wielu lat współpracuje z dziećmi i młodzieżą.
Wciąż na bieżąco weryfikuje zdobywam utrwalam analizuje wiedzę poprzez szkolenia warsztaty kursy zgodne z Ministerstwem Edukacji Narodowej.
Kochani dlaczego tutaj jestem i dlaczego chcę pomocy ?
Bo nikt jej nam nie chce udzielić
Ani miasto ani urzędy żadne instytucje .
Nie chce wiele chce kupić kontener i przerobić go na gabinet w którym stworzę niesamowite miejsce dla moich małych kochanych dzieci .
Lub może ktoś ma na zbyciu taki to chętnie przyjmiemy .
Oddam swoje podwórze by przerobić na piękny plac sensoryczny .
Mam zakupione materiały do ćwiczeń mam wszystko tylko brakuje mi pomieszczenia 🥺
Obecnie robię to w domu w moim małym pokoju gdzie trenuje dzieci .
Ale jak każdy wie potrzebne jest pomieszczenie bez dekoracji i domowych przedmiotów które przeszkadzają które rozpraszają dekoncentrują
Jestem osobą pracującą po godzinach trenuje te niesamowite dzieci .
Nie jest to cel zarobkowy tylko pomocowy.
Bardzo mi zależy by pomagać to mój cel życiowy .Od lat radzę sobie sama ale teraz nie jestem w stanie sprostać temu wyzwaniu .
Zapraszam wszystkich na moją stronę
Zwykli & Niezwykli gdzie widać moje treningi z dziećmi z zaburzeniem
Chce tylko stworzyć im przyjazny klimat którego potrzebują .
Proszę o każdy grosz to nie dla mnie to dla mojej drużyny która potrzebuje wsparcia w życiu ❤️ To takie ważne to temat czasowy
Ja oddaje wszystko co mam dla nich ale to za mało 🥺
Czy ktoś pomyśli o nas ?
Czy ktoś nam pomoże 😓
Bardzo prosimy 🙏
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
