Maleńka Niom

265 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Maleńka Niom

Mała ok. 4-5 tyg koteczka „ Niom” znalazła się w schronisku. Czy można było zrobić coś innego niż otoczyć ją opieką? Niom jest bardzo spokojną i delikatną koteczką uwielbiającą przebywanie na rękach człowieka.

Powinna teraz brykać, rozrabiać i wywijać koziołki, ale nie skacze, nie bryka. Tylko powoli przesuwa się po podłodze ciągnąc za sobą tylne nóżki. Ciągnie je kierując się w stronę człowieka jakby wiedziała, że tylko człowiek może jej teraz pomóc.

Zdjęcie opisu zbiórki Maleńka Niom

Co dalej z kruszynką?

Zrobimy, co tylko będzie możliwe oraz kilka rzeczy tych niemożliwych, żeby życie Niom uczynić jak najbardziej normalnym. Rzadko prosimy o coś i nigdy dla siebie. Ale teraz prosimy dla tej małej istotki, nie bądźcie obojętni.

Potrzebujemy środków na leczenie oraz rehabilitację koteczki, bo serca i miłości u nas nie zabraknie.

Zdjęcie opisu zbiórki Maleńka Niom

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • JoannaWB - awatar

  JoannaWB

  22.05.2016
  22.05.2016

  <3

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   23.05.2016
   23.05.2016

   Dziękujemy <3

 • Ewa - awatar

  Ewa

  21.05.2016
  21.05.2016

  Zawsze warto pomagać, mimo trudności .

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   23.05.2016
   23.05.2016

   Dziękujemy <3

 • MonikaP - awatar

  MonikaP

  21.05.2016
  21.05.2016

  Trzymaj się Słoneczko:*

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   23.05.2016
   23.05.2016

   Dziękujemy <3

265 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Wpłaty: 16

jola - awatar
jola
30
Anna - awatar
Anna
30
kasia - awatar
kasia
20
Marta - awatar
Marta
5
Maria - awatar
Maria
10
Agata - awatar
Agata
20
JoannaWB - awatar
JoannaWB
10
Marcin - awatar
Marcin
10
Łukasz - awatar
Łukasz
15
Ewa - awatar
Ewa
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij