OREW w Gdyni to placówka, która już niemal od 15 lat jest drugim domem dla dzieci i młodzieży z głęboką niepełnosprawnością intelektualną. "Nasze dzieciaki" czują się u nas świetnie. Zapewniamy im opiekę oraz możliwość specjalistycznej terapii - rehabilitacji, logopedii, terapii psychologicznej i wielu innych.  

Jesteśmy dużym wsparciem dla ich rodziców. Ogromnym ułatwieniem jest dla nich to, że nasz Ośrodek zapewnia ich dzieciom transport do placówki, dzięki czemu mają dla siebie chwilę , której nie muszą poświęcać na uciążliwe dojazdy niekiedy kilkoma autobusami. Nadszedł jednak moment, kiedy "nasz" Kubuś stał się Jakubem, Adaś - Adamem  a Zuzia - Zuzanną.

Dotychczasowy bus stał się niefunkcjonalny, ponieważ dzieci nie mogą już tak jak do tej pory przyjeżdżać do nas w fotelikach. Większość naszych wychowanków cierpi na bardzo zaawansowane skrzywienia kręgosłupa i nie ma innej możliwości jak tylko taka, żeby przyjeżdżały w specjalnie dobranych wózkach. 

Samochód, którego używaliśmy do tej pory wymaga również częstych napraw, co bardzo obciąża nasz budżet. 

Udało nam się uzyskać częściowe dofinansowanie zakupu nowego środka transportu jednak wciąż potrzebujemy WASZEJ POMOCY żeby spełnić marzenie "naszych dzieci" o komfortowej podróży do ich "drugiego domu".

Pomożecie ? :)

Wpłaty - 18

Marek Trynda - awatar
500
Marek Trynda
Agata - awatar
10
Agata
Ania - awatar
20
Ania
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
anonym - awatar
51
anonym
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Babcia - awatar
20
Babcia
Kuba - awatar
200
Kuba
Marta Podborowska - awatar
50
Marta Podborowska
Jagoda Podborowska-Przybyła - awatar
50
Jagoda Podborowska-Przybyła

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.