Zbiórka Nowe życie BiPi - zdjęcie główne

Nowe życie BiPi

110 zł  z 100 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

Jakiś czas temu pisałam Wam o nowym kocie w szkapostadzie. Oto on - BiPi. Trochę historii: mieszkał na klatce schodowej jednego z bloków w Kazimierzy Wielkiej. Jego matkę i siostrę Dobre Dusze odłowiły już rok temu. Część rodzeństwa zginęła pod kołami samochodów (to wiemy), część (mamy nadzieję) ktoś przygarnął. Bo takie zazwyczaj są scenariusze.

BiPi nie był zachwycony pomysłem przeprowadzki. Jednak w końcu pewnego zimowego wieczoru udało się go namówić na to, żeby dał się złapać. Zaliczył wizytę w lecznicy i wylądował w naszym Kocim Miasteczku.

Chyba rozpoznał rodzinę. W każdym bądź razie z aklimatyzacją w stadzie nie było problemu!

Jednak BiPi potrzebuje wsparcia. Na kastrację, odrobaczenie, może wystarczy na smakołyka jakiegoś. Bo BiPi to mały żarłoczek. Właśnie dzięki temu łakomstwu udało się go przekonać do pomysłu wyprowadzki na wieś. Wszak BiPi do tej pory był dumnym miejskim kotem. Ach, chciałby również dorzucić się nieco do remontu Kociego Miasteczka. Niby klepisko na wybiegu złe nie jest, ale piaskownica na pewno byłaby lepsza!

Pomożecie chłopakowi spełniać marzenia?

110 zł  z 100 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

Wpłaty: 3

Izabela - awatar
Izabela
10
Kinga Kania - awatar
Kinga Kania
50
Grazyna - awatar
Grazyna
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij