ELZBIETA SZCZYPIOR
Witam juz jestesmy w domu czekamy na zdjęcie szwów i musimy go opserwowac. Bardzo dziekujemy za wsparcie
Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Witam proszę o pomóc w kolejnym leczeniu syna Igora.Jesteśmy z pomorza,do CZD w Warszawie trafilismy z bolami glowy ,3 operacje miał 2 lata temu ,wstawiano zastawke w głowie,myśleliśmy że już będzie wszystko dobrze,niestety znów trafilismy tutaj,kolejne bóle,senność,mdłości.Igorek choruje też na NF1,czyli nerwowlokniaki,które urosły w głowie i spowodowały wodoglowie.Zastawka nie działa,czeka syna kolejna operacja,kolejne wizyty w CZD Warszawa.Na wizycie w szpitalu Wejherowie liczylismy że pani doktor powie że to przez pogodę,że to minie.Ale niestety jest tak ,jak w 2015 roku.Aktualnie Igorek ma obniżane ciśnienie w czasce i czekamy.Będziemy wdzięczni za każdy grosik który przeznaczony zostanie na syna dalsze leczenie.Wszelkie pytania pod nr509_523_615mama
Witam juz jestesmy w domu czekamy na zdjęcie szwów i musimy go opserwowac. Bardzo dziekujemy za wsparcie
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!

Anonimowy Darczyńca
Życzymy zdrowia dla małego .
Halinka
Elu trzymamy kciuki za Igorka. Dużo zdrówka. Będzie dobrze.
ELZBIETA SZCZYPIOR - Organizator zbiórki
Dziękujemy
Lucyna i Rafał
Życzymy Igorowi szybkiego powrotu do zdrowia.
ELZBIETA SZCZYPIOR - Organizator zbiórki
Dziękujemy