Zbiórka Itaka - moja miłość - zdjęcie główne

Itaka - moja miłość

1 540 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób

Wyobraźcie sobie 18-letnią dziewczynę. Buntowniczkę, która postanowiła poświęcić swoje życie zwierzętom. Pełna energii i wiary w to, że może zmienić świat - wkraczała w dorosłość...

Oczywiście piszę o sobie. O momencie, kiedy poznałam Itakę. Nie przyznam się, że było to 15 lat temu! Ta klacz i wspaniali ludzie dookoła dali mi nadzieję, motywację, pozwolili uwierzyć, że wszystko jest w zasięgu ręki...

Dziś dostałam informację, że Itaka jest na sprzedaż. A to jeden z ostatnich koni mojej młodości... 

Popłynęły łzy. Bo jak inaczej? Itaka... Matka nieodżałowanej Ibizy. Tych imion czas nie był w stanie wymazać z pamięci. 

Na Itakę czeka miejsce w fundacyjnym stadzie. Wybaczcie, że tak ogólnikowo piszę, jednak emocje zaciskają gardło, blokują palce... Poproszę tylko - pomożecie jej dotrzeć na zasłużoną emeryturę?

Aktualizacje


 • Fundacja "Nasza Szkapa" - awatar

  Fundacja "Nasza Szkapa"

  01.06.2017
  01.06.2017

  O zachodzie słońca

  Zdjęcie aktualizacji 5 325

Komentarze


 • Aleksandra - awatar

  Aleksandra

  21.03.2017
  21.03.2017

  Cegiełka dodana, powodzenia! Ja byłam zbyt głupia, zbyt młoda i zbyt mało odważna, żeby uratować pierwszego konia, którego w życiu naprawdę pokochałam, cóż jej imię zawsze pozostanie w mojej pamięci, jak gorzki wyrzut sumienia. Oby Tobie/Wam się udało!

 • Barbara - awatar

  Barbara

  20.03.2017
  20.03.2017

  Dajmy jej dożyć w spokoju do końca swoich dni

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.03.2017
  20.03.2017

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.03.2017
  19.03.2017

  Ku lepszemu.Pozdrawiam.

 • Julita - awatar

  Julita

  16.03.2017
  16.03.2017

  Powodzenia Itaka!

1 540 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób

Wpłaty: 51

Grazyna - awatar
Grazyna
100
Oleńka - awatar
Oleńka
20
Maja Brunecka - awatar
Maja Brunecka
20
bremer ela - awatar
bremer ela
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aleksandra - awatar
Aleksandra
15
Asia - awatar
Asia
20
Izabela - awatar
Izabela
20
anlos - awatar
anlos
30
Ewa Burczy - awatar
Ewa Burczy
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij