Zbiórka Itaka - moja miłość - zdjęcie główne

Itaka - moja miłość

1 540 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób

Wyobraźcie sobie 18-letnią dziewczynę. Buntowniczkę, która postanowiła poświęcić swoje życie zwierzętom. Pełna energii i wiary w to, że może zmienić świat - wkraczała w dorosłość...

Oczywiście piszę o sobie. O momencie, kiedy poznałam Itakę. Nie przyznam się, że było to 15 lat temu! Ta klacz i wspaniali ludzie dookoła dali mi nadzieję, motywację, pozwolili uwierzyć, że wszystko jest w zasięgu ręki...

Dziś dostałam informację, że Itaka jest na sprzedaż. A to jeden z ostatnich koni mojej młodości... 

Popłynęły łzy. Bo jak inaczej? Itaka... Matka nieodżałowanej Ibizy. Tych imion czas nie był w stanie wymazać z pamięci. 

Na Itakę czeka miejsce w fundacyjnym stadzie. Wybaczcie, że tak ogólnikowo piszę, jednak emocje zaciskają gardło, blokują palce... Poproszę tylko - pomożecie jej dotrzeć na zasłużoną emeryturę?

Aktualizacje


 • Fundacja "Nasza Szkapa" - awatar

  Fundacja "Nasza Szkapa"

  01.06.17
  01.06.17

  O zachodzie słońca

  Zdjęcie aktualizacji 5 325

Komentarze


 • Aleksandra - awatar

  Aleksandra

  21.03.17
  21.03.17

  Cegiełka dodana, powodzenia! Ja byłam zbyt głupia, zbyt młoda i zbyt mało odważna, żeby uratować pierwszego konia, którego w życiu naprawdę pokochałam, cóż jej imię zawsze pozostanie w mojej pamięci, jak gorzki wyrzut sumienia. Oby Tobie/Wam się udało!

 • Barbara - awatar

  Barbara

  20.03.17
  20.03.17

  Dajmy jej dożyć w spokoju do końca swoich dni

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.03.17
  20.03.17

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.03.17
  19.03.17

  Ku lepszemu.Pozdrawiam.

 • Julita - awatar

  Julita

  16.03.17
  16.03.17

  Powodzenia Itaka!

1 540 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób

Wpłaty: 51

Grazyna - awatar
Grazyna
100
Oleńka - awatar
Oleńka
20
Maja Brunecka - awatar
Maja Brunecka
20
bremer ela - awatar
bremer ela
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aleksandra - awatar
Aleksandra
15
Asia - awatar
Asia
20
Izabela - awatar
Izabela
20
anlos - awatar
anlos
30
Ewa Burczy - awatar
Ewa Burczy
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij