Zbiórka Postawić Okarynę na nogi... - zdjęcie główne

Postawić Okarynę na nogi...

3 004 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Jak opisać dramat...?

Klacz ma 17 lat, jakiś czas temu właścicielom spaliła się stajnia. W wyniku pożaru zmarły trzy konie. Przeżyły trzy. Z tych trzech najstarsza - Okaryna - zaniemogła... 

Początkowa diagnostyka wskazywała na podbicie. Pojawiła się ropa w przednich kopytach. Niestety niedługo później klacz położyła się. Wezwany weterynarz stwierdził ochwat. Ponieważ Okaryna długo nie potrafiła nawet przy pomocy człowieka wstać - zapadł wyrok. 

Jednak zarówno właściciele, jak i ich sąsiedzi, nie mogli pogodzić się z takim obrotem spraw. Nie... zwłaszcza w zestawieniu z niedaleką przeszłością, kiedy trzy konie straciły życie w przegranej walce z żywiołem. Postanowili jeszcze spróbować.

W końcu udało się! Stanęła na nogi! Wtedy oczom opiekunów ukazały się odleżyny...

Zadzwonili do nas z prośbą o pomoc.

Sprawa jest pilna. Weterynarz i kowal już powiadomieni. Leczenie będzie wymagało czasu i środków. 

Okaryna nie jest zupełnie anonimową klaczą. Przysłużyła się ludzkości, bo urodziła między innymi syna, który wsparł podczas licytacji Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Nam przypomina Wenus, którą uratowaliśmy pół roku temu, a która dzięki rehabilitacji dziś chodzi i można nawet pokusić się o stwierdzenie, że ma się dobrze. Pamiętacie Wenus? To zdjęcie z naszego pierwszego spotkania:

A później:

Czy zdarzy się gwiazdkowy cud? Czy zawrócimy Okarynę z ostatniej drogi i damy jej taką samą szansę, jaką dostała Wenus? Spójrzcie w te oczy... Ona chce żyć!Aktualizacje


 • Fundacja "Nasza Szkapa" - awatar

  Fundacja "Nasza Szkapa"

  31.01.2017
  31.01.2017

  Rany Okaryny już się goją - dziękujemy za wsparcie!

  Zdjęcie aktualizacji 2 654

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • MAGDALENA - awatar

  MAGDALENA

  19.12.2016
  19.12.2016

  Biedactwo - oby się udało!!!

 • ANNA kraus - awatar

  ANNA kraus

  18.12.2016
  18.12.2016

  Pomóżmy chorej Okarynie, bardzo cierpi i bardzo chce żyć.

 • Justyna Biedrawa - awatar

  Justyna Biedrawa

  18.12.2016
  18.12.2016

  Walczymy !!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.12.2016
  18.12.2016

  POMAGAĆ to ludzka rzecz

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.12.2016
  17.12.2016

  Wierzę że się uda ❤️

3 004 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 84

nADIA - awatar
nADIA
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
36
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Ktoś - awatar
Ktoś
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Iwona - awatar
Iwona
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij