Zbiórka Smutny, malutki Poeta - zdjęcie główne

Smutny, malutki Poeta

390 zł  z 390 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Nie miał dobrego startu - być może właśnie dlatego jest taki wyjątkowy. Choć spędził na tym świecie dopiero kilka tygodni, poznał gorycz życia aż nadto boleśnie. Spotkały go już trzy przeprowadzki, ponieważ miejsce, w którym się urodził, nie było odpowiednie do wychowania źrebięcia. Poeta wraz z mamą i innymi końmi rozpoczął tułaczkę w poszukiwaniu lepszego jutra...

Nieufny i strasznie smutny, co jest niepodobne do zwierząt w tak młodym wieku, trafił do nas. Na pewno nie rozumiał tego, co dzieje się dokoła. Nie wiedział, dlaczego wciąż musi na wątłych jeszcze nogach utrzymywać równowagę, kiedy "ziemia się rusza". Transport za transportem, zmieniające się otoczenie, nowi opiekunowie. Tyle zmian! Tyle stresu!

I tylko mama wciąż, niezmiennie stoi przy Poecie. Stoi na straży spokojnego snu maluszka. Niestety ona nie ma żadnego wpływu na decyzje odbywające się w ludzkim świecie. Nie może uchronić syna przed kolejnymi zmianami...

Jednak Poeta jest bardzo dzielnym koniem! Chce, żeby go oswojono, chce poznawać otoczenie z godnym źrebięcia zainteresowaniem! Kochani, czy pomożecie nam zbudować dla niego prawdziwy dom?

Komentarze


 • pajtunka - awatar

  pajtunka

  23.05.2017
  23.05.2017

  To jest wpłata od Izy. Trzymaj się Poeto!!!

 • pajtunka - awatar

  pajtunka

  22.05.2017
  22.05.2017

  Mam nadzieję Mój drogi Poeto, który mnie urzekłeś,że znajdziesz SWÓJ dom

390 zł  z 390 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grazyna - awatar
Grazyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
pajtunka - awatar
pajtunka
100
pajtunka - awatar
pajtunka
100
dorota - awatar
dorota
20
Edyta Chmielecka - awatar
Edyta Chmielecka
10
Dorota Nosko - awatar
Dorota Nosko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Bogna - awatar
Bogna
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij