Zbiórka Smutny, malutki Poeta - zdjęcie główne

Smutny, malutki Poeta

390 zł  z 390 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Nie miał dobrego startu - być może właśnie dlatego jest taki wyjątkowy. Choć spędził na tym świecie dopiero kilka tygodni, poznał gorycz życia aż nadto boleśnie. Spotkały go już trzy przeprowadzki, ponieważ miejsce, w którym się urodził, nie było odpowiednie do wychowania źrebięcia. Poeta wraz z mamą i innymi końmi rozpoczął tułaczkę w poszukiwaniu lepszego jutra...

Nieufny i strasznie smutny, co jest niepodobne do zwierząt w tak młodym wieku, trafił do nas. Na pewno nie rozumiał tego, co dzieje się dokoła. Nie wiedział, dlaczego wciąż musi na wątłych jeszcze nogach utrzymywać równowagę, kiedy "ziemia się rusza". Transport za transportem, zmieniające się otoczenie, nowi opiekunowie. Tyle zmian! Tyle stresu!

I tylko mama wciąż, niezmiennie stoi przy Poecie. Stoi na straży spokojnego snu maluszka. Niestety ona nie ma żadnego wpływu na decyzje odbywające się w ludzkim świecie. Nie może uchronić syna przed kolejnymi zmianami...

Jednak Poeta jest bardzo dzielnym koniem! Chce, żeby go oswojono, chce poznawać otoczenie z godnym źrebięcia zainteresowaniem! Kochani, czy pomożecie nam zbudować dla niego prawdziwy dom?

Komentarze


 • pajtunka - awatar

  pajtunka

  23.05.2017
  23.05.2017

  To jest wpłata od Izy. Trzymaj się Poeto!!!

 • pajtunka - awatar

  pajtunka

  22.05.2017
  22.05.2017

  Mam nadzieję Mój drogi Poeto, który mnie urzekłeś,że znajdziesz SWÓJ dom

390 zł  z 390 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grazyna - awatar
Grazyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
pajtunka - awatar
pajtunka
100
pajtunka - awatar
pajtunka
100
dorota - awatar
dorota
20
Edyta Chmielecka - awatar
Edyta Chmielecka
10
Dorota Nosko - awatar
Dorota Nosko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Bogna - awatar
Bogna
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij