Zbiórka Targ w Pajęcznie - Skaryszew bis - zdjęcie główne

Targ w Pajęcznie - Skaryszew bis

4 390 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób

W Skaryszewie już byliśmy. Teraz pod znakiem zapytania stanął nasz wyjazd do Pajęczna. Dlaczego? Ponieważ nie udało nam się uzbierać funduszy na remont dojazdowej drogi, i musieliśmy zaciągnąć pożyczkę. Efekt jest taki, że bez gotówki w kieszeni nie zdecydujemy się na tak poważny krok, jak wyjazd na targi.

Bo jak pojechać, głaskać chrapy, patrzeć w oczy i nie uratować ani jednego...?!

Ratujemy konie od kilkunastu lat. Zaczynaliśmy prywatnie, na niewielką skalę. Dziś staramy się, żeby żaden miesiąc nie był "stracony". Zdarza się, że każdego tygodnia przyjeżdża do nas ocalone zwierzę. Koń, krowa, koza czy pies - dla nas nie ma różnicy. Bo życie jest tylko jedno.

Często zawracamy z ostatniej drogi. Jak na zdjęciu powyżej - Bostona. Dosłownie umierał w milczeniu. Trzy lata później wciąż jest z nami! Radosny, wolny, bezpieczny. Czasami dajemy schronienie tylko na ostatnie dni. Żeby mogły spokojnie odejść. Ale i takie miejsca są potrzebne.

Mamy miejsce, żeby uratować kolejne konie. Nie mamy jednak funduszy na sam zakup. Pomożecie?

Aktualizacje


 • Fundacja "Nasza Szkapa" - awatar

  Fundacja "Nasza Szkapa"

  22.05.2017
  22.05.2017

  Riddick nie tylko się już zaaklimatyzował, ale znalazł również miłość :)

  Zdjęcie aktualizacji 5 090

Komentarze


 • Ala S. - awatar

  Ala S.

  13.05.2017
  13.05.2017

  Powodzenia! <3

 • wisnia - awatar

  wisnia

  12.05.2017
  12.05.2017

  Ratujcie,,,,,

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.05.2017
  11.05.2017

  Każde życie jest cenne ! Powodzenia :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.05.2017
  10.05.2017

  Bez komentarza

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.05.2017
  09.05.2017

  Powodzenia!

4 390 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób

Wpłaty: 90

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marina - awatar
Marina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Zabielska - awatar
Monika Zabielska
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij