Zbiórka Żeby umieranie nie bolało... - zdjęcie główne

Żeby umieranie nie bolało...

3 880 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 117 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

To zdjęcie powyżej (które wykonał Pan Tomasz Tomaszewski, a którego miałam zaszczyt zostać bohaterką) idealnie obrazuje misję Fundacji "Nasza Szkapa". Melancholia i nieustający wysiłek - często dopada nas wrażenie, że wykonujemy syzyfową pracę, mierząc się z kolejnym dniem i z następnym zwierzęciem potrzebującym pomocy.

Sięgamy po to, co jest poza ludzkim zasięgiem. Zmagamy się z ograniczeniami i przeciwnościami. Codziennie mierzymy się również z widmem śmierci. Bo nie trafiają do nas zazwyczaj młode i zdrowe zwierzęta. Nasi podopieczni w gospodarstwie fundacji znajdują ostatni dom - nie prowadzimy adopcji ani nie korzystamy z usług domów tymczasowych. Wychodzimy z założenia, że One już dość przeżyły, więc nie chcemy skazywać ich na dalszą wędrówkę. 

Najwspanialszą nagrodą za wszelkie przeciwności losu jest ten moment, kiedy smutne oczy zaczynają się uśmiechać...

Najtrudniejszym momentem jest decyzja, że trzeba pozwolić odejść...

Aktualnie mamy ponad 200 podopiecznych i ani jednego pracownika. Wszyscy udzielamy się na zasadzie wolontariatu. Jednak nie jest to powód do tego, żeby robić z siebie bohatera. Oddajemy naszą pracę Zwierzętom!

Jednak żeby działać, trzeba dysponować pieniędzmi. Co zrobimy, jak uzbieramy 30 000 zł? Urządzimy piaszczysty wybieg z boksami dla koni w najgorszym stanie. Dla tych, których droga właśnie się kończy... 

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Agata - awatar

  Agata

  16.01.2017
  16.01.2017

  Wpłacam i wspieram! Dziękuję ogromnie za Wasze serce oraz całą Waszą pracę i poświęcenie dla tych wspaniałych zwierząt!

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  11.01.2017
  11.01.2017

  Powodzenia :)

 • Ingeborga Janikowska-Lipszyc - awatar

  Ingeborga Janikowska-Lipszyc

  05.01.2017
  05.01.2017

  Powodzenia! Trzymam kciuki! Robicie bardzo ważne rzeczy, żałuję że nie mogę Wam pomóc bardziej.

 • Graszka - awatar

  Graszka

  04.01.2017
  04.01.2017

  Nie tylko udostępniać, ale chociaż jednego esa wysłać by wypadało, no nie?!

 • Lidia Kozłowska - awatar

  Lidia Kozłowska

  03.01.2017
  03.01.2017

  Oby coś mój grosik pomógł

3 880 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 117 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 117

Andrzej Sitarz - awatar
Andrzej Sitarz
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agata - awatar
Agata
50
Katarzyna Sujecka - awatar
Katarzyna Sujecka
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij