Zbiórka Bezdomność rodzi się w domach - zdjęcie główne

Bezdomność rodzi się w domach

1 979 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Sandra Jońska - awatar

Sandra Jońska

Organizator zbiórki

Potrzebujemy około 4 tysiący złotych.Jako inicjatywa Cztery Łapy Żychlin rozpoczęliśmy własnie akcje "Bezdomność rodzi się w domach" - przeglądając internet ciągle natykamy się na ogłoszenia "oddam w dobre ręce" prywatne osoby poprzez braku kastracji dwa razy w roku borykają się z problemem gdzie oddać niechciane szczeniaki. Wystawiając takie ogłoszenia psiaki są oddawane do niemal każdej osoby, która zadzwoni jedne umierają pod kołami aut, inne kończą na łańcuchu, kolejne dostają parwowirozy, trafiają do Schronisk czy błąkają się ulicami. Nieliczna część tych szczeniąt trafia do wspaniałych domów. Dlatego weszliśmy z inicjatywą zabieramy szczeniaki szukamy im odpowiedzialnych domów i zajmujemy się kastracjami ich matek aby walczyć i zapobiegać bezdomności.Aktualnie mamy na pokładzie 24 szczenięta niemal każde odebrane z ogłoszeń oddam w dobre ręce bądź też są te, które przyjechały z interwencji wraz z matkami.Tam gdzie urzędy mają program opieki nad zwierzętami będziemy starali się o dofinansowania kosztów zabiegów. Jednak nie każde miasto w bieżącym roku będzie taką możliwość miało. Tam gdzie nie ma odpowiedniego programu koszty kastracji będziemy pomagali pokrywać opiekunom sprawdzając przy tym warunki bytowe zwierząt. W piątek przyjadą do nas kolejne trzy szczeniaczki z gm. Krzyżanów ich matka zostanie przez nas wykastrowana ponieważ Urząd Gminy nie posiada możliwości starania się o dofinansowanie zabiegu. To nie koniec naszej akcji to dopiero  początek. Pomóżcie nam kochani wpłacając grosz dalej realizować nasz projekt. Koszty samych 24 szczeniąt, które aktualnie mamy to 960 zł, a gdzie chipy i profilaktyka dla maluszków. Gdzie kastracje ich matek. Wiemy, że wspólnie może nam się udać. Dzięki temu za pół roku ilość szukających domów szczeniąt zmniejszy się tylko to od nas zależy o ile..Chętnie przyjmiemy - podkłady dla szczeniąt, zabawki dla szczeniąt, karme mokrą dla maluchów. Adres do wysyłki 99-320 Żychlin, ul. 3 Maja 26 SKLEP JAK BUD tel 694 812 878.Jeśli jesteś opiekunem niekastrowanej suni, która właśnie urodziła i za chwilę będziesz szukał domu dla szczeniąt skontaktuj się z nami - 694 812 878 Sandra, 735 231 341 Dariusz, 609 856 625 Matylda.Pomożemy znaleźć odpowiedzialne rodziny dla maluchów, pomożemy również z kastracją Twojej suczki.Akcja "Bezdomność rodzi się w domach" będzie obejmowała Żychlin, Kutno i okoliczne Gminy. Więcej informacji znajdziecie Państwo w naszym wydarzeniu - https://fb.me/e/OnIj4Wyr?ti=cl

Komentarze


  • Adrianna Strzeszewska - awatar

    Adrianna Strzeszewska

    20.01.21
    20.01.21

    Wspierajcie zwierzęta

1 979 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Sandra Jońska - awatar

Sandra Jońska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 54

Monika Oglodzińska - awatar
Monika Oglodzińska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Molly - awatar
Molly
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ada i Agnieszka - awatar
Ada i Agnieszka
200
Marta - awatar
Marta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
110

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij