Zbiórka Marzenie o pracy z pasji do ryb - zdjęcie główne

Marzenie o pracy z pasji do ryb

0 zł  z 100 000 zł (Cel)
Jarosław Tomczyk - awatar

Jarosław Tomczyk

Organizator zbiórki

  Witam!

Jestem Jarek, jestem 21 letnim akwarystą z wielkim marzeniem, ale wszystko od początku gdy byłem jeszcze dzieckiem mój ś.p. Tato posiadał akwarium o pojemności 450 l w , którym zimowały jego ryb z oczka wodnego w ten sposób zasadził we mnie ziarenko pasji i miłości do tych cudownych istot .Na swoje pierwsze upragnione akwarium dostałem pozwolenie w wieku 9 lat gdy jako ministrant odłożyłem swoje pierwsze pieniądze z „Kolendy” . Było to akwarium o pojemności 60l oczywiste , że nie było to akwarium profesjonalne lecz już mogłem zacząć zdobywać doświadczenie i umiejętności w hodowli i rozmnażaniu ryb były to ryby żyworodne typu gupik, mieczyk  , lecz moja pasja się rozwijała coraz bardziej i postanowiłem kupić kolejne akwarium już większe o pojemności 112l wtedy dorabiałem sobie roznosząc ulotki . W tym czasie już zacząłem myśleć o innych rybach takich, którym już trzeba zapewnić odpowiednie warunki do rozrodu były to zbrojniki niebieskie oraz skalary, początki były bardzo trudne podłamywało mnie gdy moje skalary już były na tyle duże do tego by zacząć składać ikrę, a tu nadal nic do czasu. Gdy Skalary po raz pierwszy złożyły ikrę byłem najszczęśliwszym czternastolatkiem na świecie ,lecz niestety nie doczekałem się młodych , ponieważ cała Irka spleśniał , ale nie załamywałem się podbudowało mnie miedzy czasie przyjście na świat małych zbrojników , których dochowałem się 32 sztuk ale co z nimi później zrobić , ale na szczęście   tato wspierał mnie w pasji i miał kolegę , który prowadził sklep wędkarski i pytał się klientów czy ktoś by nie chciał udało się sprzedałem pierwsze swoje rybki. Skalarów również się doczekałem ale dopiero po wielu niepowodzeniach przyszły na świat maluchy których się dochowałem zaledwie sztuk 3 ,ale z każdym razem już było lepiej i tak powolutku uczyłem się z kolejnymi gatunkami ryb. Na dzień dzisiejszy posiadam 12 zbiorników w których hodowałem kilka gatunków ryb. No , ale niestety w ubiegłym roku tata zmarł i dom który wynajmowaliśmy już nie było możliwości kupić i moja mama wraz z siostrą musiały zmienić na mieszkanie w bloku a ja wraz z moją dziewczyną wyjechaliśmy za granice by zarobić na swoją przyszłość , moim marzeniem jest wrócić do ojczyzny i móc zająć się tym co kocham i tak abym mógł spokojnie żyć w naszym cudownym kraju. Niestety nie będę mógł tego robić dopóki nie będzie mnie stać na lokum i otwarcie legalnej hodowli ryb akwariowych. Jeżeli masz ochotę mnie choć trochę wspomóż będę prze szczęśliwy, każdy grosz jest tak samo cenny.Pieniądze chciałbym przeznaczyć na budowę niewielkiej hali przystosowanej specjalnie pod hodowle  . Pozdrawiam i dziękuję!!

0 zł  z 100 000 zł (Cel)
Jarosław Tomczyk - awatar

Jarosław Tomczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij