Zbiórka Potrzebujemy Waszego wsparcia 🙏 - miniaturka zdjęcia

Potrzebujemy Waszego wsparcia 🙏 Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Potrzebujemy Waszego wsparcia 🙏 - zdjęcie główne

Potrzebujemy Waszego wsparcia 🙏

300 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Więckowska - awatar

Natalia Więckowska

Organizator zbiórki

Kochani ! Oaza się rozrasta a w zasadzie pęka w szwach, miejsce w stajni murowanej się skończyło 😱obecnie stado liczy 5 koni i 2 krówki, wszystkie zwierzaki zostały uratowane od wyroku, wiodą sielskie zycie, całymi dniami się wylegując na słoneczku. Jesteśmy tu niecały rok i nie spodziewaliśmy się tak szybko zapełnić budynków. 

Chcielibyśmy powiększyć stado z czym wiąże się dostawienie kolejnej wiaty z zagrodami😊I to właśnie to jest NASZA OGROMNA PROSBA „na dziś” 🙏Nasz najnowszy członek stada Alfred, źle znosi pobyt w boksie, nogi kiepsko się goją 😔On też skorzysta z wiaty ale przecież nie będzie stał tam samotnie 😁

Wiata powstanie z porządnego drewna, dach będzie pokryty papą tak aby konie były zabezpieczone przed deszczem, śniegiem czy wiatrem również w zimie. Niestety te wszystkie materiały są bardzo drogie a my nie jesteśmy w stanie sfinansować tego sami.

Wiemy że każdy ma swoje wydatki ale może znajda się tu ludzie którym los zwierząt nie jest obojętny 🙏każda złotówka ma ogromna moc 😊 

Pamiętajcie ! bez WAS nie ma NAS ❤️

Link do Oazy 

https://www.facebook.com/Oaza-Mi%C4%99dzyle%C5%9B-1873730902723196/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Ewa Kowalska - awatar

    Ewa Kowalska

    27.07.2019
    27.07.2019

    Kochani uda się wam. Ja dałam radę wy też dacie 💓💖😘

300 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Więckowska - awatar

Natalia Więckowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Wiktoria Adamska - awatar
Wiktoria Adamska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jola - awatar
Jola
50
Konrad - awatar
Konrad
50
Ewa Kowalska - awatar
Ewa Kowalska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij