Zbiórka Potrzebujemy Waszego wsparcia 🙏 - miniaturka zdjęcia

Potrzebujemy Waszego wsparcia 🙏

Zbiórka Potrzebujemy Waszego wsparcia 🙏 - zdjęcie główne

Potrzebujemy Waszego wsparcia 🙏

270 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Natalia Więckowska - awatar

Natalia Więckowska

Organizator zbiórki

Kochani ! Oaza się rozrasta a w zasadzie pęka w szwach, miejsce w stajni murowanej się skończyło 😱obecnie stado liczy 5 koni i 2 krówki, wszystkie zwierzaki zostały uratowane od wyroku, wiodą sielskie zycie, całymi dniami się wylegując na słoneczku. Jesteśmy tu niecały rok i nie spodziewaliśmy się tak szybko zapełnić budynków. 

Chcielibyśmy powiększyć stado z czym wiąże się dostawienie kolejnej wiaty z zagrodami😊I to właśnie to jest NASZA OGROMNA PROSBA „na dziś” 🙏Nasz najnowszy członek stada Alfred, źle znosi pobyt w boksie, nogi kiepsko się goją 😔On też skorzysta z wiaty ale przecież nie będzie stał tam samotnie 😁

Wiata powstanie z porządnego drewna, dach będzie pokryty papą tak aby konie były zabezpieczone przed deszczem, śniegiem czy wiatrem również w zimie. Niestety te wszystkie materiały są bardzo drogie a my nie jesteśmy w stanie sfinansować tego sami.

Wiemy że każdy ma swoje wydatki ale może znajda się tu ludzie którym los zwierząt nie jest obojętny 🙏każda złotówka ma ogromna moc 😊 

Pamiętajcie ! bez WAS nie ma NAS ❤️

Link do Oazy 

https://www.facebook.com/Oaza-Mi%C4%99dzyle%C5%9B-1873730902723196/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Ewa Kowalska - awatar

    Ewa Kowalska

    27.07.19
    27.07.19

    Kochani uda się wam. Ja dałam radę wy też dacie 💓💖😘

270 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Natalia Więckowska - awatar

Natalia Więckowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Wiktoria Adamska - awatar
Wiktoria Adamska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jola - awatar
Jola
50
Konrad - awatar
Konrad
50
Ewa Kowalska - awatar
Ewa Kowalska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij