Obroże dla psów ze schroniska

635 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Krystyna Chilińska - awatar

Krystyna Chilińska

Organizator zbiórki

W schronisku dla bezdomnych psów Sonieczkowo koło Augustowa przebywa ponad 400psów. Psy mają szansę na wyjście z wolontariuszem na łąkę jedynie raz w tygodniu w sobotę lub niedzielę. Bardzo czekają na te spacery. Wyjdą pod warunkiem ,że mają obrożę do której można podpiąć smycz. Dlatego bardzo proszę o pomoc w zakupie obroży. To dla tych psów jedyne chwile radości. 

https://www.facebook.com/sonieczkowiprzyjaciele/

Schronisko Sonieczkowo

Żarnowo Pierwsze 9A 

16-300 Augustów 

Krystyna Chilińska  tel. 500 088 497 -wolontariuszka-inspektor Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce  oddział w Suwałkach 

Aktualizacje


 • Krystyna Chilińska - awatar

  Krystyna Chilińska

  11.12.2016
  11.12.2016

  Dzięki Państwa wpłatom, psy opuszczają kojce i raz w tygodniu , chociaż przez pół godziny cieszą się spacerem. Dzięki spacerom możemy poznać psy, ich charaktery, nauczyć ich wielu rzeczy , które ułatwią start w nowych domach. Dziękujemy

Komentarze


 • Katarzyna Brezgieł - awatar

  Katarzyna Brezgieł

  27.11.2016
  27.11.2016

  Powodzenia. Grosz do grosza ;)

  • Krystyna Chilińska - awatar

   Krystyna Chilińska - Organizator zbiórki

   28.11.2016
   28.11.2016

   Serdecznie dziękuję w imieniu piesków <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.11.2016
  11.11.2016

  oby wszystkie miały domy

  • Krystyna Chilińska - awatar

   Krystyna Chilińska - Organizator zbiórki

   11.11.2016
   11.11.2016

   Serdecznie dziękujemy.

 • Marta R. - awatar

  Marta R.

  03.11.2016
  03.11.2016

  Żebyście mogły psinki choć troszkę pobiegać po świeżym powietrzu !

  • Krystyna Chilińska - awatar

   Krystyna Chilińska - Organizator zbiórki

   05.11.2016
   05.11.2016

   bardzo serdecznie dziękuję :)

635 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Krystyna Chilińska - awatar

Krystyna Chilińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Anita Sitko-Ahmed - awatar
Anita Sitko-Ahmed
20
Magda - awatar
Magda
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Brezgieł - awatar
Katarzyna Brezgieł
6
Agnieszka - awatar
Agnieszka
25
Barbara - awatar
Barbara
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Rafał - awatar
Rafał
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij