Zbiórka Wielkie marzenia do spełnienia! - zdjęcie główne

Wielkie marzenia do spełnienia!

50 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
DT Obywatel Zwierzak - awatar

DT Obywatel Zwierzak

Organizator zbiórki

Magiczne miejsce dla bezdomnych zwierzaków.

Od wielu lat prowadzę dom tymczasowy dla zwierząt. To takie magiczne miejsce, gdzie schronienie znajdują bezdomne futrzaki. Obfitujemy więc w pieski i kotki, które gdzieś zgubiły swoje domki, a mówiąc dosadniej zostały wyeksmitowane za drzwi przez swoich pseudoopiekunów. Dom Tymczasowy sponiewieranym przez podły los zwierzakom pomaga znaleźć nowe domki, gdzie powinny być kochane i rozpieszczane do końca swoich dni. Lecz zanim to nastąpi, jeśli w ogóle, te potwory trzeba wykarmić, zaopatrzyć w miski, smycze, obroże oraz legowiska, a także sprzątać po nich - wszak każde zwierzę ma bałaganiarską naturę, znosić ich humory, niszczycielskie zapędy, wychodzić na spacery, leczyć i szkolić, innymi słowy świadczyć pełen pakiet usług opiekuńczych. To tak jakby nigdy nie wychodzić z pracy, zawsze w pogotowiu i do dyspozycji. Średnio pod swoją opieką znajduje się kilkanaście psów i kotów. Niektóre bez szans na adopcję ze względu na wiek, choroby czy trudny charakter pozostają w naszym domu zwierząt do końca swoich dni, inne z grupy szczęściarzy, ruszają w świat do nowych opiekunów.  Drodzy Państwo, dom tymczasowy często ratuje życie tym bestiom, a z pewnością daje im szansę na nowy początek, na wiarę w uśmiech losu i co najistotniejsze na miłość, a to wszystko to wielkie rzeczy...

Z zapisków na marginesie: z rzeczy rozkosznych pozwolę sobie wymienić następujące z zaznaczeniem, że to grupa rozszerzająca: kiedy leżysz w łóżku i czujesz się jak sardynka w puszce lub w pasach bezpieczeństwa, a twoje bose stopy dotykają najcudowniejszego futra i czujesz dotyk zimnych nosów na twarzy i jednocześnie wiesz, że nigdy nie zmarzniesz; kiedy wiesz, że nie wrócisz do pustego domu, a zwierzęta w twórczym szale oczekiwania przygotowują specjalnie dla ciebie jakąś niespodziankę i widzisz kilkanaście merdających z zachwytem ogonów; kiedy otwierasz szafę i dostrzegasz tam kota a niekiedy psa; kiedy nie musisz włączać budzika bo zawsze o nieustalonej przez ciebie porze, obudzą cię orzeźwiające liźnięcia jęzorów; kiedy inicjujesz grę w chowanego z nadzieją na ocalenie resztek twojego dobytku; kiedy regularnie opróżniasz kosz na śmieci, aby uniknąć rozszabrowania jego zawartości; i wreszcie kiedy widzisz wpatrzonych w ciebie kilkanaście par oczu niczym w samego boga i wiesz, że nigdy nie grozi ci samotność, że nigdy nie umrzesz z nudów a ponadto, że może nikt nigdy nie pokocha cię tak jak te obślinione mordy. To mój mały osobisty raj, jedno z najcenniejszych i najwartościowszych doznań w życiu lecz niezwykle kosztowny.

W imieniu mojego futrzanego stada z całego serca proszę o wsparcie na utrzymanie tej licznej gromady. Potrzeby są ogromne: jedzonko ( karma, ryż, mięso, warzywa ); leczenie i profilaktyka w tym kastracje i sterylizacje; posłania, miski, smycze, zabawki a przede wszystkim płot - aktualny jest w stanie rozpadu i lada moment grozi zawaleniem; opłatę hotelików. Każda złotówka jest na wagę złota i za każde wsparcie będę ogromnie wdzięczna!

Zdjęcie opisu zbiórki Wielkie marzenia do spełnienia!

Aktualizacje


 • DT Obywatel Zwierzak - awatar

  cd. ogrodzenie

  09.05.2016
  09.05.2016

  Zabezpieczamy...

  Zdjęcie aktualizacji 860

50 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
DT Obywatel Zwierzak - awatar

DT Obywatel Zwierzak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

P - awatar
P
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij