Zbiórka Prosi o życie,ma czas do wtorku - zdjęcie główne

Prosi o życie,ma czas do wtorku

3 883 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób


Ile takich historii już było… ile jeszcze będzie? Mamy nadzieję, że ta skończy się szczęśliwe. Konie w skupach wiedzą, co je czeka. Widać po niektórych strach, inne są obojętne, jeszcze inne patrzą z nadzieją, jakby mówiły URATUJ MNIE. Często po wielu latach pracy w jednym miejscu, nagle są wyrywane ze swojej rzeczywistości i wstawiane do punktu, w którym się je tuczy, albo tylko przetrzymuje do czasu, aż pojadą do rzeźni. Nikt nie daje im czasu na to, żeby zaakceptowały swój los, żeby miały szansę się przyzwyczaić. Konie to delikatne zwierzęta, instynktownie szukają wsparcia u swoich towarzyszy niewoli. Często przyjaźnie nawiązywane w takich miejscach trwają do końca życia. Mówimy o tych koniach, które udało się uratować. Wiele takich przyjaźni ocaliło kolejne życie. Czy uda się po raz kolejny? Pojechaliśmy po Oliwiera. Szczęśliwi, bo zdążyliśmy zebrać potrzebną sumę. To miał być radosny dzień. Na miejscu zobaczyliśmy Oliwierka, a tuż obok niego stał stary, bardzo spracowany konik. Starowinka o poczciwych oczach, patrzył na nas, z pewną nieśmiałością, jakby przepraszająco, ze tu jest, jakby wiedział, że ta sytuacja nas skrępowała. Patrzył ze smutkiem jak zabieramy Oliwiera. Nawet nie rżał, nie krzyczał za nim. Stał zrezygnowany i patrzył tym poczciwym wzrokiem, jakby mówił no trudno przyjacielu, życz mi powodzenia… oby umieranie nie bolało….Kon jest okuty do końca jeszcze pracował   Pękło nam serce. Zapytaliśmy o cenę za jego życie. Wpłaciliśmy zaliczkę i mamy czas do wtorku, aby zebrać całość. Czy pomożecie uratować nam poczciwego staruszka? 


Komentarze


  • Grazyna Iwanow - awatar

    Grazyna Iwanow

    22.05.2017
    22.05.2017

    Miejcie serce ludzie! Tylko kilka zlotych a sumienie i satysfakcja gwaranrowana. Ratujmy nasze piekne Polskie konie!

3 883 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Wpłaty: 20

Bartek - awatar
Bartek
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Ditta - awatar
Ditta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3 000
AggB - awatar
AggB
200
Ewelina - awatar
Ewelina
20
Ewelina - awatar
Ewelina
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grazyna Iwanow - awatar
Grazyna Iwanow
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij