Zbiórka Prosi o życie,ma czas do wtorku - zdjęcie główne

Prosi o życie,ma czas do wtorku

3 883 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób


Ile takich historii już było… ile jeszcze będzie? Mamy nadzieję, że ta skończy się szczęśliwe. Konie w skupach wiedzą, co je czeka. Widać po niektórych strach, inne są obojętne, jeszcze inne patrzą z nadzieją, jakby mówiły URATUJ MNIE. Często po wielu latach pracy w jednym miejscu, nagle są wyrywane ze swojej rzeczywistości i wstawiane do punktu, w którym się je tuczy, albo tylko przetrzymuje do czasu, aż pojadą do rzeźni. Nikt nie daje im czasu na to, żeby zaakceptowały swój los, żeby miały szansę się przyzwyczaić. Konie to delikatne zwierzęta, instynktownie szukają wsparcia u swoich towarzyszy niewoli. Często przyjaźnie nawiązywane w takich miejscach trwają do końca życia. Mówimy o tych koniach, które udało się uratować. Wiele takich przyjaźni ocaliło kolejne życie. Czy uda się po raz kolejny? Pojechaliśmy po Oliwiera. Szczęśliwi, bo zdążyliśmy zebrać potrzebną sumę. To miał być radosny dzień. Na miejscu zobaczyliśmy Oliwierka, a tuż obok niego stał stary, bardzo spracowany konik. Starowinka o poczciwych oczach, patrzył na nas, z pewną nieśmiałością, jakby przepraszająco, ze tu jest, jakby wiedział, że ta sytuacja nas skrępowała. Patrzył ze smutkiem jak zabieramy Oliwiera. Nawet nie rżał, nie krzyczał za nim. Stał zrezygnowany i patrzył tym poczciwym wzrokiem, jakby mówił no trudno przyjacielu, życz mi powodzenia… oby umieranie nie bolało….Kon jest okuty do końca jeszcze pracował   Pękło nam serce. Zapytaliśmy o cenę za jego życie. Wpłaciliśmy zaliczkę i mamy czas do wtorku, aby zebrać całość. Czy pomożecie uratować nam poczciwego staruszka? 


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Grazyna Iwanow - awatar

    Grazyna Iwanow

    22.05.2017
    22.05.2017

    Miejcie serce ludzie! Tylko kilka zlotych a sumienie i satysfakcja gwaranrowana. Ratujmy nasze piekne Polskie konie!

3 883 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Wpłaty: 20

Bartek - awatar
Bartek
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Ditta - awatar
Ditta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3 000
AggB - awatar
AggB
200
Ewelina - awatar
Ewelina
20
Ewelina - awatar
Ewelina
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grazyna Iwanow - awatar
Grazyna Iwanow
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij