Zbiórka Ocal Fundację ADA - zdjęcie główne

Ocal Fundację ADA

814 273 zł  z 859 380 zł (Cel)
Wpłaciły 14 552 osoby
Wpłać teraz Udostępnij
 

W Twoje ręce oddajemy nasz los. Bez wsparcia nie damy już rady działać. Pomóż. Kolejne czekające na pomoc Zwierzęta - nie uratujemy Ich bez Twojego wsparcia.  Stało się to, czego obawialiśmy się najbardziej. Jesteśmy u progu swoich możliwości finansowych. Pierwszy raz dotyka nas tak poważny kryzys. 

Po raz pierwszy ciężarem nie do udźwignięcia stają się zobowiązania finansowe związane z utrzymaniem pięciu lokalizacji w postaci opłat za faktury typu media, jak prąd, woda, usługi oraz największy koszt utrzymanie pracowników bez których funkcjonowanie tego miejsca jest niemożliwe.

Ilość przyjmowanych chorych Zwierząt z miesiąca na miesiąc jest rekordowa zaś ilość zgłoszeń przekracza nasze finansowe możliwości. 

Często to nagłe wypadki, które wymuszają natychmiastową pomoc. Nokaut

Zagrożone czyjeś życie nie poczeka na lepsze czasy...

Od lat niesiemy potrzebny ratunek wszystkim gatunkom Zwierząt. To wysiłek nie do opisania. Obowiązek gotowości i przygotowania na każde istnienie od gotowości telefonicznej logistyki po zaplecze medyczne  warunki szpitalne, opiekę i rehabilitację. 

Zważyć należy że utrzymanie każdej lokacji i wysokich standardów opieki wiąże się z ogromnym nakładem kosztów także tych pracowniczych.  


Nie skarżymy się, zwyczajnie potrzebujemy mieć Twoje wsparcie aby móc temu podołać. 

Dzień i noc jak trzeba czuwamy przy potrzebujących, bo Ich życie to nasz priorytet. 

Nie odpuszczamy, ponieważ kochamy Zwierzęta. 

Wiele Zwierząt jakie do nas trafia zmaga się z przewlekłymi, ciężkimi chorobami i wymaga długiego leczenia. 

To generuje większe nakłady finansowe. 

Sprostać temu i nie odmówić pomocy, uratować, leczyć, rehabilitować, zapewnić warunki szpitalne. Opłacić leki, opatrunki i kroplówki, opiekunów, zabiegi… Do tego dochodzą także wyjazdy na specjalistyczne, drogie badania jak tomografy, rezonanse, okulistykę, protezy, ortezy, pożywienie, lokale etc.  

Bez pomocy niemożliwe. 

Ofiary wiatrówek widoczne śruty w ciele. 

Uratowane z lasu. 

Dajemy z siebie wszystko, ale nie udźwigniemy sami tego ciężaru materialnego. Istniejemy wyłącznie dzięki wsparciu Darczyńców. Bez umów z miastami czy urzędami. Bez bogatych sponsorów, bez żadnych rabatów pomocy, choćby ze strony firm, od których kupujemy niezbędne rzeczy. 

Tylko darowizny pomagają w ratowaniu Zwierząt. 

O ponad roku jak każdy z Was, tak i my również odczuwamy skutki inflacji oraz kryzysu finansowego w kraju. To dotkliwie odbija się na wsparciu, a w ratowaniu Zwierzat najbardziej. 

Ta pomoc maleje z dnia na dzień, a pacjentów rekordowo przybywa. Zmiana przepisów dołożyła swoje. Wiele osób nie ma jak przekazać swojego procenta, a to dosłownie zabiera Zwierzętom życie. Ten rok uderzył w nas zdecydowanie mocno. 

Telefony rozpaczy z kraju i nie tylko. Błaganie o interwencję, o przyjazd i ratunek. To nasza codzienność. Ile sił - tyle z siebie dajemy, a często nawet ponad siły. 

Dobro Zwierzat to nasza wiara i sens życia. 

Nie podołamy jednak bez pomocy. Apelujemy o wsparcie. 

Z przerażeniem patrzymy na jutro. 

Tak wiele wspólnie uratowanych Zwierząt, tak wiele nadal potrzebuje naszej pomocy...

Od piwnicznych cel, uratowanych Józi i Tadzia z dwoma Bocianami, zostawionych na śmierć Łodziaków, po dramaty Lisie ofiar futrzarskich ferm, Kocie nieszczęścia pudełkowe i potrącone, bite Psie ofiary. 

Oseski dla których każda godzina to walka, po Bociany - ofiary wiatrówek, prześladowane Dziki, Wilki, Kuny, Kruki, Lisy etc. 1000 rocznie, ponad 80 gatunków tyle pacjentów znajduje u nas ratunek. 

Kiedy każdy pożegnał ''niemodną"  Ukraińską tragedię,  my nadal działamy i ewakuujemy stamtąd Zwierzęta.

 Nie mamy sumienia zamknąć oczu, nie mamy serca skazać na utylizację bezbronne niewinne istoty. 

Wojna 15 minut drogi od naszej siedziby obciąża i nie pozwala na znieczulicę. 

Zamiast śmierci - leczenie, dom i życie na jakie zasługują.

Ratujemy Zwierzęta, nie patrzymy na żadną granicę. Równamy i nie dzielimy. 

Sumienie nie pozwala odmówić, zamknąć drzwi. Bo czy to Polskie, Amerykańskie, Niemieckie, Ukraińskie, Rumuńskie - każde Zwierzę cierpi tak samo i potrzebuje ludzkiej pomocy. 

Pod naszą opieką jest Madie z USA. Tam czekała Ją śmierć, tutaj życie. 

Imbirek kot z Rumunii, konał przy drodze. 

Obecnie pod naszą opieką przebywa ponad 400 Zwierzat. 

Dramatów jest wiele, a jeszcze więcej czeka na to ważne słowo - "pomożemy".   

Całym swoim sercem działamy pomimo kłód, rzucanych nam pod nogi. Tracimy pomału siły. To wszystko co możemy, oddajemy Zwierzętom i dlatego prosimy o pomoc. 

Wierzymy, że nie zostaniemy sami w tym kryzysie. 

Zwierzęta potrzebują Ciebie.

Pomożesz ? 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.02.2024
  21.02.2024

  Wielkie wyrazy szacunku i pozdrowienia od Bemolki ❤️

 • Zazi VIBE-RP - awatar

  Zazi VIBE-RP

  17.02.2024
  17.02.2024

  Powodzenia!

 • Mateusz - awatar

  Mateusz

  12.02.2024
  12.02.2024

  Dziękuję za pomoc tym bezbronnym istotom!

 • Marcin - awatar

  Marcin

  12.02.2024
  12.02.2024

  .

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.02.2024
  10.02.2024

  Dziękuję wam za pomoc i dobroć dla tych wszystkich zwierząt

814 273 zł  z 859 380 zł (Cel)
Wpłaciły 14 552 osoby
Wpłać teraz Udostępnij
 

Wpłaty: 14 552

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Jakub - awatar
Jakub
100
Danuta Pytlak - awatar
Danuta Pytlak
20
Kuba - awatar
Kuba
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kamil czech - awatar
Kamil czech
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij