Zbiórka Oczy dożycy Anetki - zdjęcie główne

Oczy dożycy Anetki

4 150 zł  z 3 700 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby

Anetka urodziła się wiosną tego roku w pseudohodowli, skąd została sprzedana jako maluszek bardzo niewłaściwej osobie (znanej od złej strony w świecie dogaży i nie tylko wśród nas),  a pod koniec sierpnia została oddana nam, bo co z dogiem z takimi oczami począć? A oczy faktycznie wygladały paskudnie. Na szczęście udało nam sie znaleźć Anetce dom tymczasowy w Łodzi, który był gotowy jeżdzić z nią do okulisty dr Garncarza do Warszawy. Było jasne, że tylko w jego ręce tak skomplikowany przypadek może trafić. Po dwóch miesiącach przygotowań Anetki do zabiegu (szczepienia, doprowadzenie skóry do normalności, zakrapianie oczu, badania krwi, wiztyt kontrolne w Warszawie oraz u miejscowego weterynarza) wybiła godzina W i 24.10 oczka zostały zoperowane. Najpiękniejsze zdjęcie Anetki jakie zostało zrobione to to gdy po operacji leży w kołnierzu i widać na zdjęciu jej OCZY!Operacja była trudna i trwała długo. Za 8 dni ściągamy szwy i miejmy nadzieję, że tym samym pierwszy etap będziemy mieli za sobą. Tak, niestety, pierwszy etap, bo Anetka będzie musiala być ponownie operowana po ukończeniu okresu wzrostu w okolicach 18 miesiaca życia. Najbliższa wizyta kontrolna u doktora Garncarza wynaczona jest na marzec i oby nie wydarzyło się nic, co zmusiłoby nas do szybszej konsultacji.Wierzymy, że wszystkie nasze starania i starania weterynarza pozwolą Anetce widzieć, widzieć dobrze i bez permanentnego bólu oczu.
Pomożcie nam pokryć koszty dotychczasowego leczenia młodej? Uzbierało się tego przez ten czas niemało :( Można było taniej, pewnie że można było. Można było odpuścić Warszawę, zoperować gdzie indziej, odpuścić badanie krwi ale pomagac trzeba tak by pomóc, a nie stwarzać pozory pomagania. Jesteście z Anetką? Bądźcie!Ponizej najwazniejsze faktury (nie wstawione są faktury za paliwo 300 zł, za leki kupowane w aptece 100 zł (ale to jeszcze nie koniec), będzie faktura za ściągnięcie szwów)

Szwy zostały ściągnięte 05 listopada. Bardzo optymistycznie wszystko wyglądało. Niestety do czasu :( 19.11. na cito Anetka jechała do doktor Szulc do Zgierza. Niestety doszło do uszkodzenia rogówki, ze względu na budowę jej oka zebrały sie bakterie beztlenowe - zrobił się w oczku straszny syf :(Zaordynowane leczenie (podano m.in. surowicę na odbudowę oka) zostało 21.11 skonsultowane w Warszawie z doktorem Garncarzem, który dołożył Anetce jeszcze antybiotyk. Anetka codziennie jeździ na zastrzyki do doktor Szulc. Leczenie trwa i niestety wizja kolejnej operacji przed nami :/Kończymy rok z informacjami w zasadzie dobrymi - rogówka oczka Anetki wygojona. Leki odstawiono, wprowadzono krople porządnie nawilżające gałkę oczną. Następna wizyta 30 stycznia i miejmy nadzieję ze będzie to wizyta już czysto towarzyska ;)

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.10.2019
  27.10.2019

  Zdrówka dla Anetki❤️

  • Stowarzyszenie Dogi- Adopcje - awatar

   Stowarzyszenie Dogi- Adopcje - Organizator zbiórki

   27.10.2019
   27.10.2019

   Bardzo dziękujemy za wsparcie naszej zbiórki. Wierzymy ze już znaczna cześć problemów z oczami za Anetką :)

4 150 zł  z 3 700 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby

Wpłaty: 54

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Krystyna Nasielski - awatar
Krystyna Nasielski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Krystyna Nasielski - awatar
Krystyna Nasielski
100
O. D. - awatar
O. D.
50
Marek Małolat - awatar
Marek Małolat
115
Marek Sołek - awatar
Marek Sołek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Weronika - awatar
Weronika
15
Krystyna Nasielski - awatar
Krystyna Nasielski
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij