Zbiórka zabrany z łańcucha Azorek - zdjęcie główne

zabrany z łańcucha Azorek

295 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Tuż przed zimą dostaliśmy zgłoszenie dotyczące tego przeraźliwie chudego i egzystującego na łańcuchu psiaka. Na miejscu okazało się, że poza nim, w gospodarstwie jest jeszcze kilka innych zwierząt...

Właściciele gospodarstwa, nie potrafili przyznać, że źle opiekują się swoimi zwierzętami. Rozmowa z nimi była bardzo trudna. Nasi inspektorzy wydali im szereg zaleceń - min. wydłużenie łańcucha psiakowi przy budzie, spuszczanie go uwięzi, poprawienie stanu technicznego lub postawienie mu nowej budy.

W zapowiedzianym terminie pojawiliśmy w tym miejscu na kontroli warunków zwierząt. O ile kondycja koni i innych zwierząt była zadowalająca a psy bytujące w kojcu dostały jedną lepszą budę i paletę, na której budy stanęły - to żyjący na łańcuchu Azor nie dostał praktycznie nic, poza jedną dobitą do budy deską... 

Zapadnięta buda została co prawda podniesiona, ale wciąż dziurawa i nieocieplona a sam pies strasznie chudy i nie wyobrażaliśmy sobie, jak ma przetrwać zimę w takich warunkach!

Psiaka musieliśmy odebrać w asyście policji, gdyż właściciele nie chcieli współpracować, byli agresywni i nawet próbowali szczuć psa na naszych inspektorów... niestety biedny Azor nie wiedział o co chodzi i, choć z początku nieufny, poszedł w końcu sam do samochodu...! :)

Azorek wymagał pełnej diagnostyki, był przeraźliwie chudy a wg. właścicieli - jadł normalnie... Musieliśmy zatem wykonać podstawowe badania i zabiegi jak odpchlenie i odrobaczenie oraz kastrację... Azor początkowo wymagał delikatnej, ale bogatej karmy, żeby nabrać masy. Psiak uczy się zaufania a my prosimy o pomoc!

Komentarze


  • Lucas - awatar

    Lucas

    09.01.2017
    09.01.2017

    Ta buda to obraz mózgu tych właścicieli. Dobrze że odebraliście Azorka. Mam nadzieję, że trafi w dobre ręce.

295 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Iza Potorczyk - awatar
Iza Potorczyk
40
Marzena Strzyżewska - awatar
Marzena Strzyżewska
20
Lucas - awatar
Lucas
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij