Leczymy Reksia z interwencji!

115 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Reksio został przez nas odebrany podczas interwencji pod Bydgoszczą - odebraliśmy go wraz z trzema końmi w tragicznym stanie żyjących w dramatycznych warunkach.

Konie żyły na metrowym gnoju, bez dostępu do jedzenia, nieleczone, wychudzone i wyniszczone. Dwa z nich są w skrajnym stanie i trwa walka o ich życie. 

Reksio egzystował sobie w boksie przy stajni. W boksie miał niewystarczająco dużą dla siebie rozpadającą się budę a w środku stajni - metrowy ubity gnój.

Dodatkowo na boku i łapie Reksio miał guzy. Guz na boku był najbardziej niepokojący - bardzo duży, twardy i związany z mięśniami. Drugi guz był mniejszy, ale krwawiący i rozpadający się. Miał też krew w kale, liczne pchły, łojotok i hot spot na policzku.

Pies wymagał pomocy lekarskiej i leczenia chirurgicznego...

Reksio jest już po zabiegu, pierwsze dni musiał spędzić w szpitaliku w klinice pod kontrolą lekarzy. Oba guzy zostały wysłane do badania histopatologicznego. Dla pewności Reksiowi zostały również wykonane badania: RTG klatki piersiowej w celu wykluczenia przerzutów do płuc oraz USG w celu wykluczenia przerzutów na innych narządach. Na szczęście oba badania wyszły dobrze.

Reksio czuje się już dobrze, ale jego rany wciąż się leczą a my czekamy na wyniki badań guzów. Miejmy nadzieję, że guzy były zmianami łagodnymi. Reksio jest jeszcze młody i przed nim wiele lat, które może przeżyć u boku nowego opiekuna :)

Dotychczasowa diagnostyka, zabieg, pobyt w szpitalu i badania guzów kosztowały nas 1600 zł. Ogromnie prosimy o wsparcie na leczenie Reksia, aby już zdrowy mógł wejść w nowe życie! 

115 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Wpłaty: 6

Anna - awatar
Anna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
seba - awatar
seba
10
Monika - awatar
Monika
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna T - awatar
Joanna T
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij