Zbiórka Błagam niech Bili znowu widzi ! - miniaturka zdjęcia

Błagam niech Bili znowu widzi !

Zbiórka Błagam niech Bili znowu widzi ! - zdjęcie główne

Błagam niech Bili znowu widzi !

2 611 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 118 osób
Wpłać teraz
 
Kamila Strąk - awatar

Kamila Strąk

Organizator zbiórki

Bili spędził ponad rok w schronisku.

Jednak poprzednie 6 lat jego życia było gorsze niż czas spędzony w schronisku.

Trafił do Nas w wyniku interwencji jako bardzo zaniedbany pies( co widać na pierwszym zdjęciu) o to relacja z życia Bilego:

„Pamiętam ten dzień jak dziś.. było lato, siedziałem kolejny dzień za kanapą, nie wychodziłem z domu, przyjechał Pan ze schroniska i wreszcie zabrał mnie z tego piekła. Trafiłem tutaj, bo moja właścicielka już mnie nie chciała, nie dbała o mnie i doprowadziła do tego, że wyglądałem bardzo źle. Byłem zaniedbany, a mój dzień zaczynał i kończył się za wersalką, tam jedynie czułem się bezpieczny. Moja właścicielka nie dbała o mnie, nie kochała mnie, nie głaskała i nie dotykała, nie dbała też o moje włosy i o moje zdrowie. Najgorsze jest, to że kochałem ją i była dla mnie całym światem, a ona nie widziała nic złego w tym jak podłe mam życie i nie zwracała na mnie uwagi. Straciłem wzrok, ponieważ włosy zasłaniały mi widok na świat. Przez nią zamknąłem się w sobie, bo nie miałem żadnego wsparcia i bałem się człowieka. I tak trafiłem do schroniska gdzie zadbali o moje włosy, o moje malutkie ciałko, nakarmili i wydobyli trochę piękna”

W schronisku Bili okazał się psem z agresją lękową, wymagał czasu i pracy, aby na nowo zaufać człowiekowi. Starałam się z nim pracować, oswajać, po kilku tygodniach udało mi się go dotknąć, zapiąć smycz i wziąć na spacer. Pewnego dnia ugryzł mnie bardzo boleśnie. Wiedziałam, że to pies który do końca życia będzie w schronisku… Bili został z góry skreślony, bo kto adoptuje psa, który nie widzi, a do tego gryzie, nie da się przytulić, pogłaskać, dotknąć ?

Walczyłam jednak szukając domu i już myślałam, że stał się cud ! Znalazłam mu dom, długa rozmowa, pytania, spotkanie wszystko przeszło pomyślnie, osobiście odwiozłam Bilego do nowego domu. Jednak po miesiącu w święta dostałam telefon… mam go zabrać !!!!

Wtedy mój świat i świat Bilego się zawalił….

Bili znowu wrócił do schroniska i został na dobre skreślony. Nikt w schronisku nie wierzył, że znajdę dla niego dom. Sama w to nie wierzyłam.
 Został przez to skazany na samotną śmierć w zimnej budzie.

I stał się CUD !!! Spotkałam anioła w postaci pani Agaty. Tak pani Agata jest nową rodziną Bilego.

Mimo, że na początku był agresywny, nie poddali się, dali mu czas i miłość i to wystarczyło do szczęścia ! Dziś Bili to zupełnie inny pies. 

Jednak do pełni szczęścia brakuje mu jednego… wzroku. Jest szansa, aby Bili widział. Opiekunowie Bilego byli u weterynarza, który stwierdził, że podejmie się operacji, jednak potrzebne są fundusze, a czas działa na niekorzyść Bilego.

KOSZT OPERACJI to min. 3000 zł plus badania i leki... Niestety rodziny Bilego nie stać na taki koszt, nie liczymy nawet na zebranie całej kwoty, ale KAŻDA złotówka może pomóc !

Marzyłam o dom dla Bilego, a teraz marzę o tym, aby mógł wreszcie zobaczyć otaczający go świat , ludzi, którzy go kochają i to że życie może być jeszcze piękne !!!


Proszę... pomóżmy Bilemu :(


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Kamila Strąk - awatar

  Kamila Strąk

  26.05.19
  26.05.19

  Bili jest po kolejnej konsultacji z okulistą, obecnie dostaje krople o zastrzyki, a już niedługo będzie mógł jechać do Olsztyna na operację.❤️

  Zdjęcie aktualności 31 896

Komentarze


 • Basia - awatar

  Basia

  04.08.19
  04.08.19

  Będzie dobrze 👍🙂

 • rosol - awatar

  rosol

  24.07.19
  24.07.19

  Warto pomóc!!

 • seba - awatar

  seba

  06.06.19
  06.06.19

  trzymam kciuki

 • basicc - awatar

  basicc

  06.06.19
  06.06.19

  Mam nadzieję, że się uda i Bili znowu będzie widział, bo ludzi o wielkim sercu jest znacznie więcej niż tych "pseudo" ludzi którzy krzywdzą zwierzęta.

2 611 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 118 osób
Wpłać teraz
 
Kamila Strąk - awatar

Kamila Strąk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 118

kasia - awatar
kasia
10
Jolanta Pastuszka - awatar
Jolanta Pastuszka
50
Krzysiek Khorner - awatar
Krzysiek Khorner
50
Ewa Piechowicz - awatar
Ewa Piechowicz
20
Proszę o film kiedy odzyska wzrok - awatar
Proszę o film kiedy odzyska wzrok
5
Basia - awatar
Basia
50
rosol - awatar
rosol
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anna Nowicka - awatar
Anna Nowicka
40
Ewa Sobolewska - awatar
Ewa Sobolewska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij