Zbiórka Kot z potrzaskaną kością udową - zdjęcie główne

Kot z potrzaskaną kością udową

3 557 zł z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 107 osób

Poturbowany kot na poboczu. Siedzi nieruchomo, pokłada się. Nikt się nie zatrzymuje, mijają go kolejne samochody. W końcu ktoś wyskakuje z auta i zabiera poturbowane zwierzę do samochodu. Kot trafia do przychodni.

Lekarze rozpoczynają badanie. Kot ma 40 stopni temp. Cichutko miauczy z bólu i ze strachu. 

Lekarze pobierają krew i wykonują  zdjęcie rtg. 

Opis zdjęcia nie pozostawia złudzeń - złamanie kości udowej w połowie trzonu z licznymi odłamami. Kość połamała się jak zapałka, roztrzaskała w "drobny mak'. 

Ortopedę czeka zegarmistrzowska robota i wybór metody, którą zastosuje przy operacji kocurka. 

Jedno jest pewne, przed Marcepanem - bo tak dostał na imię kocurek, długie tygodnie w lecznicowej klatce. A później zapewne rehabilitacja. 

Potrzebujemy Waszej pomocy!


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.02.17
  20.02.17

  Wpłata na kota Marcepana potrąconego przez samochód.Cezary Gwizdała

 • Iza Krawczyk - awatar

  Iza Krawczyk

  08.02.17
  08.02.17

  Trzymaj sie kotku!!!!

3 557 zł z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 107 osób

Wpłaty: 107

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aneta Kubiak - awatar
Aneta Kubiak
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
600
Kasia - awatar
Kasia
10
Nastis - awatar
Nastis
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Joanna Połeć - awatar
Joanna Połeć
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Tanya - awatar
Tanya
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij