Zbiórka Kot z potrzaskaną kością udową - zdjęcie główne

Kot z potrzaskaną kością udową

3 557 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 107 osób

Poturbowany kot na poboczu. Siedzi nieruchomo, pokłada się. Nikt się nie zatrzymuje, mijają go kolejne samochody. W końcu ktoś wyskakuje z auta i zabiera poturbowane zwierzę do samochodu. Kot trafia do przychodni.

Lekarze rozpoczynają badanie. Kot ma 40 stopni temp. Cichutko miauczy z bólu i ze strachu. 

Lekarze pobierają krew i wykonują  zdjęcie rtg. 

Opis zdjęcia nie pozostawia złudzeń - złamanie kości udowej w połowie trzonu z licznymi odłamami. Kość połamała się jak zapałka, roztrzaskała w "drobny mak'. 

Ortopedę czeka zegarmistrzowska robota i wybór metody, którą zastosuje przy operacji kocurka. 

Jedno jest pewne, przed Marcepanem - bo tak dostał na imię kocurek, długie tygodnie w lecznicowej klatce. A później zapewne rehabilitacja. 

Potrzebujemy Waszej pomocy!


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.02.2017
  20.02.2017

  Wpłata na kota Marcepana potrąconego przez samochód.Cezary Gwizdała

 • Iza Krawczyk - awatar

  Iza Krawczyk

  08.02.2017
  08.02.2017

  Trzymaj sie kotku!!!!

3 557 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 107 osób

Wpłaty: 107

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aneta Kubiak - awatar
Aneta Kubiak
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
600
Kasia - awatar
Kasia
10
Nastis - awatar
Nastis
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Joanna Połeć - awatar
Joanna Połeć
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Tanya - awatar
Tanya
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij