Zbiórka Tymczasy z DT "Ogoniaste" - zdjęcie główne

Tymczasy z DT "Ogoniaste"

1 000 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Łódzki dom tymczasowy zbiera na spłatę faktury zbiorczej za wizyty weterynaryjne z ostatniego miesiąca.

Szczury przebywają w Ogoniaste-dom tymczasowy dla szczurów (www.facebook.com/Ogoniastelodz).


1. Pinki i Rex

Chłopaki zostali oddani przez poprzedniego właściciela z "piękna" dwu piętrowa klatka i wszystkim "czego potrzebują szczury" czyli okropnie brudne, zasikane trociny i siano, a zamiast karmy same bobki. Pinki (husky) na 1,5 roku , Rex (fuzz) około 7 miesięcy.

Opis wizyty Pinkiego:

Opis wizyty Rexa:

2. Menda

Menda została przejęta z jednego z zoologów, do którego została oddana przez poprzednich właścicieli ze względu na to ze gryzła.

Opisy wizyty Mendy:

3. Zuzia

Dziewczynka została znaleziona w Łodzi na ulicy Jana Pawła, zapewne ktoś ja po prostu wyrzucił. Zuzanka w dniu w którym do nas trafiła była w bardzo złej kondycji,wychudzona,brudna,głodna,z problemami oddechowymi,wyciekiem z dróg rodnych oraz pchłami. Na dzień dzisiejszy malutka czuje się już trochę lepiej ale cały czas jest w trakcie leczenie.

Opisy wizyty Zuzi:

Pierwszy z 21.04.2018:

4. Ink


W niedziele (29.04.2018) DT "Ogoniaste" odwiedziło studio tatuażu w Łodzi, podczas wejścia do salonu nasza wolontariuszka otrzymała informację o ogonie zauważonym na piętrze kamienicy, w której znajduje się studio tatuażu. Miedzy workami gruzu nasza wolontariuszka zauważyła małe, czarne, przestraszone oczka. I tak właśnie Ink znalazł się w domu tymczasowym. 

Opis wizyty:

5. Pixie

Przyjechała do DT "Ogoniaste" z innego domu tymczasowego nie należącego do VIVA Gryzonie ("Hydra"). Pixie ma ponad 2 lata.

6. Wanilka

Wanilka trafiła do domu tymczasowego "Ogoniaste" razem z swoją przyjaciółką Milką. Obydwie były w okropnym stanie. Wanilka posiadała ogromny guz pod pachą.

Niestety Milki i Wanilki nie ma już z nami :(


7. CoffieCoffie trafiła do domu tymczasowego "Ogoniaste" z zoologa ze skręconą głową, która była powikłaniem po nie leczonym zapaleniu ucha.


Opisy wizyt Wanilki, Coffie i Pixi:

8. Dante, Nero, Suga, Ezio, Monte

Do domu tymczasowego "Ogoniaste" trafiły przez "złą sytuację życiową" poprzednich właściciel.

Opis wizyty stada:


---------------------------------------------------------------

Prosimy o pomoc w spłacie faktur!

Łącznie do zapłaty mamy 999,99 zł


Pamiętajcie, że istniejemy i pomagamy tylko dzięki Waszemu wsparciu. Bez Was nie było by VIVA Gryzonie!


------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl

Komentarze


 • Joanna - awatar

  Joanna

  31.05.18
  31.05.18

  Pozdrowienia dla Pani Karoliny za wspaniałe zaangażowanie :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.05.18
  20.05.18

  Każde zwierzę musi być traktowane z szacunkiem i zrozumieniem dla gatunku. Każdy rządzi się swoimi instynktami i ma prawo godnie żyć.

1 000 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Wpłaty: 13

Karolina i Adam - awatar
Karolina i Adam
725
Olga Ratajczak - awatar
Olga Ratajczak
5
Joanna - awatar
Joanna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Daria Kowalak - awatar
Daria Kowalak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mart - awatar
Mart
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij