Zbiórka Tymczasy z DT "Ogoniaste" - zdjęcie główne

Tymczasy z DT "Ogoniaste"

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Łódzki dom tymczasowy zbiera na spłatę faktury zbiorczej za wizyty weterynaryjne z ostatniego miesiąca.

Szczury przebywają w Ogoniaste-dom tymczasowy dla szczurów (www.facebook.com/Ogoniastelodz).


1. Pinki i Rex

Chłopaki zostali oddani przez poprzedniego właściciela z "piękna" dwu piętrowa klatka i wszystkim "czego potrzebują szczury" czyli okropnie brudne, zasikane trociny i siano, a zamiast karmy same bobki. Pinki (husky) na 1,5 roku , Rex (fuzz) około 7 miesięcy.

Opis wizyty Pinkiego:

Opis wizyty Rexa:

2. Menda

Menda została przejęta z jednego z zoologów, do którego została oddana przez poprzednich właścicieli ze względu na to ze gryzła.

Opisy wizyty Mendy:

3. Zuzia

Dziewczynka została znaleziona w Łodzi na ulicy Jana Pawła, zapewne ktoś ja po prostu wyrzucił. Zuzanka w dniu w którym do nas trafiła była w bardzo złej kondycji,wychudzona,brudna,głodna,z problemami oddechowymi,wyciekiem z dróg rodnych oraz pchłami. Na dzień dzisiejszy malutka czuje się już trochę lepiej ale cały czas jest w trakcie leczenie.

Opisy wizyty Zuzi:

Pierwszy z 21.04.2018:

4. Ink


W niedziele (29.04.2018) DT "Ogoniaste" odwiedziło studio tatuażu w Łodzi, podczas wejścia do salonu nasza wolontariuszka otrzymała informację o ogonie zauważonym na piętrze kamienicy, w której znajduje się studio tatuażu. Miedzy workami gruzu nasza wolontariuszka zauważyła małe, czarne, przestraszone oczka. I tak właśnie Ink znalazł się w domu tymczasowym. 

Opis wizyty:

5. Pixie

Przyjechała do DT "Ogoniaste" z innego domu tymczasowego nie należącego do VIVA Gryzonie ("Hydra"). Pixie ma ponad 2 lata.

6. Wanilka

Wanilka trafiła do domu tymczasowego "Ogoniaste" razem z swoją przyjaciółką Milką. Obydwie były w okropnym stanie. Wanilka posiadała ogromny guz pod pachą.

Niestety Milki i Wanilki nie ma już z nami :(


7. CoffieCoffie trafiła do domu tymczasowego "Ogoniaste" z zoologa ze skręconą głową, która była powikłaniem po nie leczonym zapaleniu ucha.


Opisy wizyt Wanilki, Coffie i Pixi:

8. Dante, Nero, Suga, Ezio, Monte

Do domu tymczasowego "Ogoniaste" trafiły przez "złą sytuację życiową" poprzednich właściciel.

Opis wizyty stada:


---------------------------------------------------------------

Prosimy o pomoc w spłacie faktur!

Łącznie do zapłaty mamy 999,99 zł


Pamiętajcie, że istniejemy i pomagamy tylko dzięki Waszemu wsparciu. Bez Was nie było by VIVA Gryzonie!


------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl

Komentarze


 • Joanna - awatar

  Joanna

  31.05.2018
  31.05.2018

  Pozdrowienia dla Pani Karoliny za wspaniałe zaangażowanie :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.05.2018
  20.05.2018

  Każde zwierzę musi być traktowane z szacunkiem i zrozumieniem dla gatunku. Każdy rządzi się swoimi instynktami i ma prawo godnie żyć.

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Wpłaty: 13

Karolina i Adam - awatar
Karolina i Adam
725
Olga Ratajczak - awatar
Olga Ratajczak
5
Joanna - awatar
Joanna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Daria Kowalak - awatar
Daria Kowalak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mart - awatar
Mart
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij