Zbiórka Żywcem wyrwał kotu genitalia! - zdjęcie główne

Żywcem wyrwał kotu genitalia!

2 910 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Aga Werner - awatar

Aga Werner

Organizator zbiórki

ŻYWCEM WYRWAŁ KOTU GENITALIA ! UWAGA ! DRASTYCZNE ZDJĘCIA !

Bestialstwo. To do czego zdolny jest człowiek przeszło nasze najstraszniejsze wyobrażenia ! W wyniku interwencji Policji i OTOZ Animals Schronisko Ciapkowo pod naszą opiekę trafił Okruszek. Zaledwie roczny kocurek stał się ofiarą ludzkiego sadyzmu ! Trudno nam opisać tą sytuację, gdyż przez lata naszej pracy nigdy nie spotkaliśmy się z takim okrucieństwem !

Oprawca przewiązał sznurkiem genitalia Okruszka i szarpnął w celu wyrwania żywcem ! Z przeprowadzonego wywiadu wiemy, że Okruszek blisko 12 godzin spędził w niewyobrażanym bólu i cierpieniu ! Przerażone zwierzę schowało się przed oprawcą za kabiną prysznicową, wciśnięty w małą szczelinę. Aby wydostać Okruszka zza kabiny trzeba było wytłuc kafle za pomocą młotka. Zszokowany, w sposób bestialski okaleczony kocurek został przewieziony do lecznicy w celu udzielenia mu natychmiastowej pomocy. Wypis z kliniki weterynaryjnej brzmi: "stara rana moszny, jedno jądro uszkodzone, rozległa martwica moszny, uszkodzenie tkanek podskórnych". Musiał przejść natychmiastowy zabieg usunięcia pozostałości jąder i plastykę rany.

Oprawca został ujęty przez Policję a Okruszek walczy o życie !

Rokowania są bardzo ostrożne, niewykluczone, że przed nim kolejne zabiegi operacyjne, aby w przyszłości mógł normalnie funkcjonować.

Jak długo będzie trwał jego powrót do zdrowia fizycznego i psychicznego ?

Co musi mieć w głowie cZŁOwiek, by posunąć się do tak strasznego czynu ?

Prosimy o pomoc ! Przed Okruszkiem miesiące rekonwalescencji zanim wróci do zdrowia.
Okruszek aktualnie przebywa w domu tymczasowym u pracownika, został otoczony miłością i opieką, jednak leczenie kocurka wyegzekwuje ogromne koszta. Na ten moment musimy pokryć koszty operacji w wysokości 300 zł. Kocurek potrzebuje podkładów, obecnie nie jest w stanie korzystać z kuwety. Przed nim wielotygodniowa antybiotykoterapia, niewykluczone, że będzie musiał przejść kolejne zabiegi usuwania martwych tkanek.

Bardzo prosimy o wsparcie dla tego skrzywdzonego stworzenia.

Wszystkie środki zostaną przekazane do OTOZ Animals schronisko Ciapkowo w Gdyni i zostaną przeznaczone na ratowanie zdrowia i życia Okruszka. Prosimy o pomoc!

Kochani! 900 zł to kropla w morzu potrzeb, będzie potrzeba dużo więcej, ale to początek pięknej drogi dla Okruszka, nie pozwolimy mu odejść, wyleczymy go i pozwolimy mu zaznac szczęścia we wspaniałym domu! Póki co kotek jest na DT i walczy o życie, pomóżmy mu tą walkę WYGRAĆ!

Zbiórka będzie na bieżąco uaktualniana, wstawię skany przelewów i rozliczenie.


Aktualizacje


 • Aga Werner - awatar

  Aga Werner

  26.02.2018
  26.02.2018

  Kochani, zbiórka na Okruszka się kończy ale nasza pomoc nie kończy się nigdy! Proszę o pomoc w nowej zbiórce i udostępnienia gdzie się da! Mamy tylko 5 dni na zebranie astronomicznej kwoty :(

  https://pomagam.pl/kotkizportu

Komentarze


 • Michał jakub Korzeniewski - awatar

  Michał jakub Korzeniewski

  29.01.2018
  29.01.2018

  Dajesz Okruszku

 • Michał jakub Korzeniewski - awatar

  Michał jakub Korzeniewski

  26.01.2018
  26.01.2018

  Agu, kochana, oczekuję wieści co do poczucia Okruszka. Całym sercem jestem z Nim. i mój Drucikowski i Mister.

  • Aga Werner - awatar

   Aga Werner - Organizator zbiórki

   27.01.2018
   27.01.2018

   Właśnie dodałam aktualności :) przepraszam, że z opóźnieniem, ale wieści są bardzo dobre! :D

 • Grzegorz i Michał - awatar

  Grzegorz i Michał

  09.01.2018
  09.01.2018

  "bestialstwo" to mało powiedzieć! Ale oferujemy swą pomoc w resocjalizacji pana. Na pewno nam się uda, niezależnie od jego wyjściowej postawy :->

  • Aga Werner - awatar

   Aga Werner - Organizator zbiórki

   09.01.2018
   09.01.2018

   Dziękujemy! To dla nas ogromna pomoc! Okruszek jest naprawdę w złym stanie, jego powrót do zdrowia potrwa miesiące, a koszta będą ogromne :( bardzo dziękujemy za wsparcie i pomoc! ♥

 • korzo_sopo_bcn - awatar

  korzo_sopo_bcn

  09.01.2018
  09.01.2018

  Jak nazywal sie ten pan od takiego prostego prawa...? Hammurabi?

  • Aga Werner - awatar

   Aga Werner - Organizator zbiórki

   09.01.2018
   09.01.2018

   Dokładnie tak!

 • Paulina - awatar

  Paulina

  08.01.2018
  08.01.2018

  Zdrowiej Okruszku

  • Aga Werner - awatar

   Aga Werner - Organizator zbiórki

   09.01.2018
   09.01.2018

   Dziękujemy! ♥

2 910 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Aga Werner - awatar

Aga Werner

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 65

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michał jakub Korzeniewski - awatar
Michał jakub Korzeniewski
50
Michał jakub Korzeniewski - awatar
Michał jakub Korzeniewski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
21
Ewelina Wąs - awatar
Ewelina Wąs
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij