Zbiórka Ola potrzebuje pomocy - zdjęcie główne

Ola potrzebuje pomocy

153 666 zł z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 349 osób
Zbiórka zakończona
 
Karguii Racing - awatar

Karguii Racing

Organizator zbiórki

Mam na imię Ola. Jestem szczęśliwą mamą i żoną . Wszyscy którzy mnie znają wiedzą że zawsze jestem uśmiechniętą ,pełną radośći i energiczną dziewczyną.

Niestety wszystko się zmieniło wiosną 2016 roku. Na moim lewym udzie wykryłam dość spore zgrubienie. Po badaniach i konsultacjach lekarskich padła diagnoza mięsak . Niestety bardzo złośliwa odmiana która charakteryzuje się szybkimi przerzutami do różnych organów. Od tego czasu moje życie i życie mojej rodziny stanęło na głowie . Podjęłam się bardzo trudnej terapii która zaowocowała że rak nie przerzucił się do żadnych innych miejsc ale urósł do kolosalnych rozmiarów i nie było innej możliwości tylko amputacja . W marcu tego roku po ponad roku wyczerpującej walki w Klinice w Monachium amputowano mi lewą noge w raz z guzem.Mimo bardzo złych rokowań okazało się że poza ogólnym wycieńczeniem oranizmu nie ma żadnych nowych przerzutów i  jestem czysta. Mój organizm w tamtym momencie był bardzo wyniszczony roczną walką i chemioterapią ale byłam bardzo szczęśliwa że nadal żyje i mogę walczyć dla siebie i mojej rodziny która cały czas mnie bardzo wspierała .

Po dziesięciu tygodniach ciężkiej pracy udało mi się odbudować , wrócić do sił, rozpoczęłam regularne treningi które miały mnie przygotować do protezy na co czekałam z wielką radością w sercu.

Niestety po badaniach kontrolnych   okazało się że rak nie odpuścił.Lekarze w klinice w Monachium znaleźli dwa guzy w głowie i usłyszałam wyrok że pozostało mi kilka dni może kilka tygodni życia. To był bardzo trudny dzień gdzie wszystko o czym marzyłam i o co tak bardzo walczyłam ponownie się zawaliło. 

Ale nie podałam się. Podjęłam  bardzo kosztowną i trudną terapie w Klinice Medycyny Naturalnej  dającą bardzo duże szanse  powrotu do zdrowia.

Niestety 16 miesięcy walki z guzem 7 tygodni pobytu w klinice w Monachium które w większości sami sfinansowaliśmy pochłonęło wszystkie nasze możliwości finansowe. Aby kuracja była skuteczna musiałam rozpocząć ją od razu i może potrwać nawet 12 miesięcy . Koszt miesięcznego pobytu w klinice to prawie 25 tysięcy złotych a więc kuracja może kosztować nawet 300 000 zł.W tym momencie nie mamy już  żadnych możliwości żeby sfinansować taką terapie  a bardzo chce walczyć i dalej żyć bo mam dla kogo .Dla syna , męża dla całej mojej rodziny ,dla moich przyjaciół znowu chce się śmiać i cieszyć życiem, ale tym razem potrzebuje waszej pomocy  . Liczy się każda kwota choćby ta najmniejsza . Za każdą pomoc bardzo z całego mojego serca  dziękuje.

OLA KARGUL

Komentarze


 • Gosia - awatar

  Gosia

  05.09.17
  05.09.17

  Powodzenia i zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.09.17
  05.09.17

  Zdrowia i pogody ducha życzę.

 • Mariusz - awatar

  Mariusz

  05.09.17
  05.09.17

  Powrotu do zdrowia życzę !!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.09.17
  05.09.17

  Powodzenia życzę.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.09.17
  05.09.17

  Trzymam kciuki!

153 666 zł z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 349 osób
Zbiórka zakończona
 
Karguii Racing - awatar

Karguii Racing

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 349

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Teresa - awatar
Teresa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gosia - awatar
Gosia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia - awatar
Natalia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij