Zbiórka Ola potrzebuje pomocy - zdjęcie główne

Ola potrzebuje pomocy

153 666 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 349 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Karguii Racing - awatar

Karguii Racing

Organizator zbiórki

Mam na imię Ola. Jestem szczęśliwą mamą i żoną . Wszyscy którzy mnie znają wiedzą że zawsze jestem uśmiechniętą ,pełną radośći i energiczną dziewczyną.

Niestety wszystko się zmieniło wiosną 2016 roku. Na moim lewym udzie wykryłam dość spore zgrubienie. Po badaniach i konsultacjach lekarskich padła diagnoza mięsak . Niestety bardzo złośliwa odmiana która charakteryzuje się szybkimi przerzutami do różnych organów. Od tego czasu moje życie i życie mojej rodziny stanęło na głowie . Podjęłam się bardzo trudnej terapii która zaowocowała że rak nie przerzucił się do żadnych innych miejsc ale urósł do kolosalnych rozmiarów i nie było innej możliwości tylko amputacja . W marcu tego roku po ponad roku wyczerpującej walki w Klinice w Monachium amputowano mi lewą noge w raz z guzem.Mimo bardzo złych rokowań okazało się że poza ogólnym wycieńczeniem oranizmu nie ma żadnych nowych przerzutów i  jestem czysta. Mój organizm w tamtym momencie był bardzo wyniszczony roczną walką i chemioterapią ale byłam bardzo szczęśliwa że nadal żyje i mogę walczyć dla siebie i mojej rodziny która cały czas mnie bardzo wspierała .

Po dziesięciu tygodniach ciężkiej pracy udało mi się odbudować , wrócić do sił, rozpoczęłam regularne treningi które miały mnie przygotować do protezy na co czekałam z wielką radością w sercu.

Niestety po badaniach kontrolnych   okazało się że rak nie odpuścił.Lekarze w klinice w Monachium znaleźli dwa guzy w głowie i usłyszałam wyrok że pozostało mi kilka dni może kilka tygodni życia. To był bardzo trudny dzień gdzie wszystko o czym marzyłam i o co tak bardzo walczyłam ponownie się zawaliło. 

Ale nie podałam się. Podjęłam  bardzo kosztowną i trudną terapie w Klinice Medycyny Naturalnej  dającą bardzo duże szanse  powrotu do zdrowia.

Niestety 16 miesięcy walki z guzem 7 tygodni pobytu w klinice w Monachium które w większości sami sfinansowaliśmy pochłonęło wszystkie nasze możliwości finansowe. Aby kuracja była skuteczna musiałam rozpocząć ją od razu i może potrwać nawet 12 miesięcy . Koszt miesięcznego pobytu w klinice to prawie 25 tysięcy złotych a więc kuracja może kosztować nawet 300 000 zł.W tym momencie nie mamy już  żadnych możliwości żeby sfinansować taką terapie  a bardzo chce walczyć i dalej żyć bo mam dla kogo .Dla syna , męża dla całej mojej rodziny ,dla moich przyjaciół znowu chce się śmiać i cieszyć życiem, ale tym razem potrzebuje waszej pomocy  . Liczy się każda kwota choćby ta najmniejsza . Za każdą pomoc bardzo z całego mojego serca  dziękuje.

OLA KARGUL

Komentarze


 • Gosia - awatar

  Gosia

  05.09.2017
  05.09.2017

  Powodzenia i zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.09.2017
  05.09.2017

  Zdrowia i pogody ducha życzę.

 • Mariusz - awatar

  Mariusz

  05.09.2017
  05.09.2017

  Powrotu do zdrowia życzę !!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.09.2017
  05.09.2017

  Powodzenia życzę.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.09.2017
  05.09.2017

  Trzymam kciuki!

153 666 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 349 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Karguii Racing - awatar

Karguii Racing

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 349

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Teresa - awatar
Teresa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gosia - awatar
Gosia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia - awatar
Natalia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij