Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Witajcie,
Nasz kolega z boiska Olek reprezentujący barwy klubu Rokita Rokietnica, który rozgrywa swoje mecze w tzw. "Bundeslidze" klasa B, podczas meczu w walce o piłkę zerwał wiązadła w kolanie :((.
Koszt operacji został wyceniony na 10 000 złotych.
Z tego względu, że jest to koszt, który nie jest wstanie ponieść jak również klubu na to nie stać postanowiliśmy się zwrócić do Państwa, nie pozostawiając go samego.
Bardzo prosimy o pomoc dla OLKA.
Ze sportowym pozdrowieniem
Koledzy z drużyny Rokita Rokietnica
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!

Wpłata ze zbiórki w Adega Sports Bar Poznań
Życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia! Adega Sports Bar Team i Przyjaciele
Paweł Augustyniak - Organizator zbiórki
Dziękujęmy za pomoc !!! Olek powoli wraca do treningów. W przyszłym roku powinien wybiec na boisko :D
Marian
Olek! Wracaj do zdrowia i kondycji, byś mógł spełniać swoje marzenie!
Jaro
Wracaj jak najszybciej Olo!
Mateusz Urbański
Zdrowia.
Julia Adamek
Zdrówka :)