Zbiórka Na transport i dobry początek - zdjęcie główne

Na transport i dobry początek

1 001 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Grażyna Kosecka - awatar

Grażyna Kosecka

Organizator zbiórki

Tak teraz żyję sobie Laufer/Solar w hoteliku. Ze zbiórki chcę opłacić oprócz transportu wizytę u lekarza bo ma pogryzione udo, zrobić badanie krwi, zaplanować kastracje. Już jest odpchlony, odrobaczony, zabezpieczony przed kleszczami. Pobyt w hotelu to 400zł miesięcznie . 

Laufer może wyjechać z Radys już 1 czerwca. Potrzebuje na transport i ma start.....

To Laufer. Piękny młody pies. Mój typ. Właśnie psy łaciate zabieram z Radys. Byłam przekonana, że będzie ustawiała się po niego kolejka, a on siedzi już od lutego. Bardzo szkoda, żeby małolat siedział w betonowym boksie, bez człowieka. Już go zarezerwowałam. 1 czerwca transport. Będzie to kolejny pies pod moją finansową opieką. Pobyt w hotelu to 400 zł miesięcznie. Część deklaracji zostalo po Lobo, którego już wyadoptowalam. Potrzebuje pieniążki na transport, odrobaczenie, odpchlenie zaszczepienie....resztę jakoś ogarnę. Zabiorę go, gdy uda zebrać się kwotę 600 zł. Kiedy wyjedzie zależy od hojności Państwa. 5, 10 zł, dla Państwa to nic, dla Laufera wolność.

Aktualizacje


 • Grażyna Kosecka - awatar

  Grażyna Kosecka

  02.06.2019
  02.06.2019

  Laufer już nazwany Solar na miejscu...ogarniamy chłopaka krew chip jajka...ma brzydka ranę na łapie chyba ślad od kła innego psa. Za transport zapłaciłam 300zł za hotel 400 kastracja wety i te inne sprawy pewnie kolejne 400 jeżeli nie będę nadużywała Państwa dobroci to proszę o jeszcze trochę grosików. <3

  Zdjęcie aktualizacji 32 255

Komentarze


 • Sylwia Kozyra Hucał - awatar

  Sylwia Kozyra Hucał

  02.06.2019
  02.06.2019

  Powodzenia :)

 • Evita - awatar

  Evita

  02.06.2019
  02.06.2019

  Chłopaku grosik poszedł. Jak najszybciej opuszczaj Radysy. To nie miejsce dla Ciebie szczęściarzu.

 • Magdalena Wasinska - awatar

  Magdalena Wasinska

  01.06.2019
  01.06.2019

  Warto pomagać

  • Grażyna Kosecka - awatar

   Grażyna Kosecka - Organizator zbiórki

   01.06.2019
   01.06.2019

   Bardzo dziękuję za przekazaną pomoc! Laufer w Dzień Dziecka dostał prezent...wolność... już w drodze, dziękuje <3 proszę zaglądać na mój profil tam miedzy innymi będzie o nim ...

1 001 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Grażyna Kosecka - awatar

Grażyna Kosecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 45

Ewelina - awatar
Ewelina
86
Grazyna Pluta - awatar
Grazyna Pluta
20
Iwona - awatar
Iwona
50
Monika Kardasz - awatar
Monika Kardasz
10
Agnieszka Mi - awatar
Agnieszka Mi
10
EwaP - awatar
EwaP
10
Mirka - awatar
Mirka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij