Zbiórka Dla Ani-Operacja jelita grubego - zdjęcie główne

Dla Ani-Operacja jelita grubego

18 713 zł  z 16 000 zł (Cel)
Wpłaciło 101 osób
Anna Kukulska-Szymczyk - awatar

Anna Kukulska-Szymczyk

Organizator zbiórki

Kochani i Drodzy memu sercu, Przyjaciele i Znajomi. Dzisiejszy dzień jest dla mnie szokiem, wstrząsem. I chociaż wszyscy zapewniacie mnie, że nie ma się co "szczypać", tylko działać - nie jest to dla mnie proste - dużo łatwiej jest być po drugiej stronie. I rzeczywiście, wymaga to ode mnie jakiegoś rodzaju pokory - i przyznania się do słabości - że tym razem nie dam rady sama...

Pozornie nie wygląda, żebym borykała się z trudnościami - bo nigdy nie chciałam, żeby tak wyglądało, żeby ktoś coś widział z bliska, poza Tobą, Kochanie - Tomaszu. Ale od lat nie daję sobie rady z bólem i zaakceptowaniem sytuacji, w której to, co kiedyś i dla każdego z Was jest prostą sytuacją fizjologiczną, mnie sprawia codziennie ogromny problem i ból. Zwątpiłam że ktoś mógłby mi pomóc..., ale KTOŚ widać chce inaczej. Wreszcie po wielu latach, trafiłam na Lekarza, który uważa że trzeba to zmienić, umie to zrobić i gwarantuje poprawę jakości życia.

Jeśli wyrażacie wolę by mi w tym pomóc - proszę Was o to i dziękuję. Nigdy Wam tego nie zapomnę! Wasza Ania 

Komentarze


 • Edyta - awatar

  Edyta

  18.01.2018
  18.01.2018

  Powodzenia i dużo zdrowia 😘

 • klaudia Artemska - awatar

  klaudia Artemska

  18.01.2018
  18.01.2018

  Zycze duzo zdrowia :)do dziela

 • Monika jurczyk - awatar

  Monika jurczyk

  18.01.2018
  18.01.2018

  POSZŁO. POWODZENIA 😚

 • Ewa Ruszczak - awatar

  Ewa Ruszczak

  18.01.2018
  18.01.2018

  Aniu, wierzę, że wszystko pójdzie dobrze :-)

 • Mariusz A. Sowa - awatar

  Mariusz A. Sowa

  18.01.2018
  18.01.2018

  Aniu! Zdrowia ❤

18 713 zł  z 16 000 zł (Cel)
Wpłaciło 101 osób
Anna Kukulska-Szymczyk - awatar

Anna Kukulska-Szymczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 101

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
522
Paweł Czekaj - awatar
Paweł Czekaj
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Edyta - awatar
Edyta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Gluu - awatar
Gluu
100
Życzę Aniu zdrowia! - awatar
Życzę Aniu zdrowia!
100
Natalia Janecka - awatar
Natalia Janecka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij