Zbiórka Dla Ani-Operacja jelita grubego - zdjęcie główne

Dla Ani-Operacja jelita grubego

18 713 zł z 16 000 zł (Cel)
Wpłaciło 101 osób
Anna Kukulska-Szymczyk - awatar

Anna Kukulska-Szymczyk

Organizator zbiórki

Kochani i Drodzy memu sercu, Przyjaciele i Znajomi. Dzisiejszy dzień jest dla mnie szokiem, wstrząsem. I chociaż wszyscy zapewniacie mnie, że nie ma się co "szczypać", tylko działać - nie jest to dla mnie proste - dużo łatwiej jest być po drugiej stronie. I rzeczywiście, wymaga to ode mnie jakiegoś rodzaju pokory - i przyznania się do słabości - że tym razem nie dam rady sama...

Pozornie nie wygląda, żebym borykała się z trudnościami - bo nigdy nie chciałam, żeby tak wyglądało, żeby ktoś coś widział z bliska, poza Tobą, Kochanie - Tomaszu. Ale od lat nie daję sobie rady z bólem i zaakceptowaniem sytuacji, w której to, co kiedyś i dla każdego z Was jest prostą sytuacją fizjologiczną, mnie sprawia codziennie ogromny problem i ból. Zwątpiłam że ktoś mógłby mi pomóc..., ale KTOŚ widać chce inaczej. Wreszcie po wielu latach, trafiłam na Lekarza, który uważa że trzeba to zmienić, umie to zrobić i gwarantuje poprawę jakości życia.

Jeśli wyrażacie wolę by mi w tym pomóc - proszę Was o to i dziękuję. Nigdy Wam tego nie zapomnę! Wasza Ania 

Komentarze


 • Edyta - awatar

  Edyta

  18.01.18
  18.01.18

  Powodzenia i dużo zdrowia 😘

 • klaudia Artemska - awatar

  klaudia Artemska

  18.01.18
  18.01.18

  Zycze duzo zdrowia :)do dziela

 • Monika jurczyk - awatar

  Monika jurczyk

  18.01.18
  18.01.18

  POSZŁO. POWODZENIA 😚

 • Ewa Ruszczak - awatar

  Ewa Ruszczak

  18.01.18
  18.01.18

  Aniu, wierzę, że wszystko pójdzie dobrze :-)

 • Mariusz A. Sowa - awatar

  Mariusz A. Sowa

  18.01.18
  18.01.18

  Aniu! Zdrowia ❤

18 713 zł z 16 000 zł (Cel)
Wpłaciło 101 osób
Anna Kukulska-Szymczyk - awatar

Anna Kukulska-Szymczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 101

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
522
Paweł Czekaj - awatar
Paweł Czekaj
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Edyta - awatar
Edyta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Gluu - awatar
Gluu
100
Życzę Aniu zdrowia! - awatar
Życzę Aniu zdrowia!
100
Natalia Janecka - awatar
Natalia Janecka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij